Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brat ogromni

    Comment


    • Ok,Super!!! Nasa Zvezda igrala ko da igra svaku sezonu u EL Svi su,ali svi su imali svoju rolu!Moralo je samo ubjedljivije,bili su oprezni u nekim djelovima meca,malo i pretejerano i bez razloga oprezni,al Zvezda je odigrala ooodlicno!!!Zaista,moramo dobiti Makabi u ovom nasem grotlu,ne samo zbog atmosfere,nego sto jbt imamo fantastican tim,i jaku igru...Sve smo bolji i jaci i puniji samopouzdanja,zato se mora srusiti Makabi.Blazic i drugari su fenomenomenalni,dok posebne pohvale idu Mitrovicu,hrabro srce!Kako brzo stasava bre,nismo ni svjesni kako smo dobri,tek cemo biti najbolji,jer ipak mozemo mi jos mnogo bolje,joos mnooogo bolje mi mozemo! Zvezdo ljubavi!!!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Kakav je Nine Bog, ovo je nestvarno.

        Radonja da je bio pametniji, mogli smo sada biti drugi-treci.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Sa Pešićem bi sada imali skor 4:1, prvi u grupi, smem da se kladim, dobio bi Svetislav i Lokomotivu i Makiabi kod kuće.

          Da dobijemo Kahu kod nas i ove burazere od sinoć u gostima i da se radujemo top16, meni iz ovog ugla danas skroz relano, sve preko toga je extra dobitak.

          Comment


          • Mislis PAO bi dobili kuci, Maccabi nas je otresao Brajkulice.

            Sve tekme smo bili egal, sem meca sa Maccabi-em, mada smo i tu prisli na -3 ili -2, ne secam se, i onda se raspali.

            Dobra stvar je sto smo u tri poraza dva puta tesno izgubili, pa bi u slucaju da dobijemo Lokomotivu ili PAO u krugu mogli imati prednost u odnosu na njih, a Kahu i LR smo momacki otresli.

            Mislim da mozemo dobiti Maccabi i Kahu kuci, a sa Litvancima ima da se bijemo u gostima. Nadam se da bi do tada oni mogli izgubiti sve sanse za prolaz, tako da tekma nema toliki znacaj.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ups PAO.

              Mene ovaj Lijetvus ne oduševljava uopšte, jača mi Kaha, pa se vodim tom logikom da kada smo dobili Kahu, možemo i ove u gostima. Pa ljudi nemaju ozbiljnog centra i tu možemo da ih koljemo.

              Comment


              • Da,Makabi se mora dobiti kuci,realno nemamo sta da ga posebno respektujemo,nema respekta bre,kidaj to sve! OOOOOOO gazi ih sveeeeeee


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Jaka je Kaha, dosta igraca im je bilo povredjeno, pa smo ih dobili lakse nego sto se moglo ocekivati. Bice tesko u BG-u sigurno, imaju opasne igrace. Mnogo ozbiljnija ekipa od LR. Sada smo usli u odlican ritam, dobili smo 3 jako teske utakmice glatko moze se reci, a ako dobijemo derbi u ponedeljak, Radonja od 4 veoma vazne utakmice, dobio sve. Bez obzira sto je pocetak ABA lige, derbi je derbi, a u EL smo dobili dve ekipe dvocifrenom razlikom, nije to uopste lagano. Pored toga dobili Cedevitu rutinski. Radonja za sada cista desetka.

                  Moze da raduje cinjenica da vecina tima igra dobro i sto je jos bolje, mozemo jos mnogo vise da ocekujemo od ove ekipe. Masala.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Uigravaju se momci, treba vremena da se to sve poklopi. Proradeo je Nelson, tu je Blazic, kida covek. Kada eksplodira Shilb to ce biti extra, samo polako i sve ce biti na svom mestu.

                    Comment


                    • Zaboravio sam da pohvalim navijace. Cas navijanja sinoc, odlicna atmosfera, odlicna!


                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Mislis PAO bi dobili kuci, Maccabi nas je otresao Brajkulice.

                        Sve tekme smo bili egal, sem meca sa Maccabi-em, mada smo i tu prisli na -3 ili -2, ne secam se, i onda se raspali.

                        Dobra stvar je sto smo u tri poraza dva puta tesno izgubili, pa bi u slucaju da dobijemo Lokomotivu ili PAO u krugu mogli imati prednost u odnosu na njih, a Kahu i LR smo momacki otresli.

                        Mislim da mozemo dobiti Maccabi i Kahu kuci, a sa Litvancima ima da se bijemo u gostima. Nadam se da bi do tada oni mogli izgubiti sve sanse za prolaz, tako da tekma nema toliki znacaj.
                        Litvanski gmizavci ce patku sutirati za 3 u prvom poluvremenu tamo 8/15 (ili 9/17, znam da je isla jedna preko 50%). Ako nasi budu iole na nivou od sinoc, to se otresa kao fudbaler...

                        Originally posted by AleksaVP View Post
                        Uigravaju se momci, treba vremena da se to sve poklopi. Proradeo je Nelson, tu je Blazic, kida covek. Kada eksplodira Shilb to ce biti extra, samo polako i sve ce biti na svom mestu.
                        Silb je vec eksplodirao, samo sto je to uradio masala neprimetno... Covek je Bog, samo da ga Dzaja ne skrati za jaja...

                        Comment


                        • Originally posted by tantuz View Post
                          Silb je vec eksplodirao, samo sto je to uradio masala neprimetno... Covek je Bog, samo da ga Dzaja ne skrati za jaja...
                          Ako mislis na onaj shit koji je izbacio najshitastiji portal koji ovde necemo imenovati, Blake je ozenjen i ima dvoje dece.

                          Mi cemo na kraju prvog dela imati bar 5 pobeda. U ovo sam ubedjen. Ritas sa ovom igrom mozda dodje do jos neke pobede kuci ali tesko, Kuca se isto nece dobro provesti bez Nocionija. Sve u svemu, prolazimo, prolece ce biti crveno-belo.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Bem li ga, negde sam procitao... Da me ubijes ako se secam gde... Samo neka Silb ostane ovakav, gospodin ubica na parketu...

                            Comment


                            • Voli Brajkula kada prave napad za brata Šilba, sigurni poeni u 90 posto slučaja. Nelson donese Bobiju u blok ovaj se zagradi i uruči Šilbu i ovaj brat sve polako kao da je krenuo da bere jagode, hopa-cupa sa noge na nogu i poen, tako nakupu 17, 18 uvek i meni srce kao Rusija

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ako mislis na onaj shit koji je izbacio najshitastiji portal koji ovde necemo imenovati, Blake je ozenjen i ima dvoje dece.

                                Mi cemo na kraju prvog dela imati bar 5 pobeda. U ovo sam ubedjen. Ritas sa ovom igrom mozda dodje do jos neke pobede kuci ali tesko, Kuca se isto nece dobro provesti bez Nocionija. Sve u svemu, prolazimo, prolece ce biti crveno-belo.

                                Nemoj vise ni u sta biti ubedjen, cuti
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X