Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast ekipi i strucnom stabu na preokretu i pobedi posle dvocifrenog minusa u drugom poluvremenu, ipak je u pitanju jedna od 3 najkvalitetnije ekipe u EL.

    Inace vizuelni prikaz Loyd-ovog menadzera sledece leto

    woody tears and money.jpg

    Comment


    • Mislim da ce biti potraznja i za Hall-om, ali ce morati da daju milionce.

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Jeste prva ali sa 91,5%
        Nemoj da nam smanjujes. 89% ima drugoplasirani Zalgiris
        Ovo se nikada do sada nije desilo u istoriji KKCZ.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Slazem se.
          Loyd i kadaje sam na sutu skoci malo napred pri doskoku.
          E sad, sudije umeju svirati kao faul kada pro doskoku napred "udje" u igraca koji stoji sa podignutim rukama.
          Recimo protiv Mornara je bio u 2 situacije kada je mogao da naskoci na protivnika pri doskoku, sto cesto sudije mogu okarakterisati kao faul.
          I da, Loyd cesto trazi faul pri sutu i to mu je veliki plus.
          Od pocetka sezone je vec u vise navrata iznudio 3 bacanja ili 3+1.
          Kako smo mi.doveli njega, meni je enigma.

          Comment


          • I buzzer beater i ispružena noga prilikom šuta

            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              I buzzer beater i ispružena noga prilikom šuta

              Razumemo se Deki.
              Ovde nije doslo do kontakta sa protivnikom i nije bio faul, dok zbog kontakta sa Heketom je napravio faul u napadu pri sutu.

              Comment


              • Meni je veca enigma od one kako smo doveli Loyda kako ga Valensija nije umela koristiti, vec su mu ogranicili ulogu kao da oni imaju neke velike strelce. Kapiram da je dosao kod nas jer zna koliko moze i obecani su mu kljucevi el ekipe. A sledece godine ga ceka milionski ugovor na vise sezona u nba ili top el ekipi.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Imas na 2:21 kako svesno ostavlja nogu...uvek kad mu je igrac blizu on digne nogu ili vise unapred, to je odlika dosta skorera, posebno u NBA.

                  Cuj sutira sa jednom nogom dignutom,haha..sta covek napisa ) kako nije digao nogu kad ga je Dzejms faulirao, vec ga je skolski sacekao....al eto,nek covek igra kolo dok sutira...majstor je da izvuce faul..
                  Last edited by LosmiSK; 23-10-20, 14:06.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nikola Mirotic
                    @NikolaMirotic33
                    Bravooo
                    @kkcrvenazvezda
                    Clapping hands signClapping hands signClapping hands sign
                    11:02 PM · Oct 22, 2020·Twitter for Android

                    A Licenca

                    Comment


                    • Kad skoči unazad, normalno je da će isturiti nogu da održi ravnotežu, to je fizika.
                      Samo je stvar sudijskog uverenja da li je skok tolikog intenziteta da noga refleksno ode napred ili ima namere u tome.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Svi su odigrali odlično svoje role, zato smo i pobedili. Ono što je meni fascinantno jeste igra Hola koji je odigrao odličnu odbranu tokom utakmice a prvi faul je dobio u produžetku.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Alfa i omega ekipe je Jordan. Brutalno je da ti zasipaš top EL sa 30 i preko poena.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Zato ce svi da nas lako citaju i da mu priheftaju najboljeg cuvara i udvajace ga. Zato moraju i ostali da se ukljuce. Samo kolektivna igra.

                            Nece on na svakoj utakmici ovako da igra.... a i trebalo bi da budemo svesni da je u regularnom toku dao 22 poena sto jeste dobar ali nije wau ucinak.
                            Last edited by mmajstor; 23-10-20, 15:53.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Zato ce svi da nas lako citaju i da mu priheftaju najboljeg cuvara i udvajace ga. Zato moraju i ostali da se ukljuce. Samo kolektivna igra.

                              Nece on na svakoj utakmici ovako da igra.... a i trebalo bi da budemo svesni da je u regularnom toku dao 22 poena sto jeste dobar ali nije wau ucinak.
                              Za Evroligu i protiv ovako jakog protivnika jeste . U svakom slučaju sjajno je imati nekoga kao što je Jordan , opet on nije Majkl nego Lojd , tako da je teško očekivati da konstantno bude na ovom nivou .Mora još igrača da preuzima odgovornost a čini se da su neki sinoć malo bežali od toga . Koliko će to popraviti Brajant , videćemo ...

                              Sjajno je pobediti moćni CSKA ali ima puno stvari da se popravi . Iskreno , meni sinoć nije bilo najjasnije kako smo to uspeli . Valjda su odlučile one minijature DeDe , Rita , sjajne Ročove asistencije , rudarenje MJK , letenje Terija ...

                              Srećom po nas , nije nas koštala odluka Lojda da šutne a ne da ide na prodor , odluka da se brani zadnji napad na +2 , protiv ekipe koja ima Džejmsa , Klejburna ...

                              Lamonika je "ispoštovao" tradiciju nepobedivosti Zvezde kada on sudi u Beogradu

                              Nas stotinak je na kraju malo zapevalo i skandiralo momcima . Videlo se da im to znači . Duša boli je što možda nećemo videti pun kapacitet ove ekipe , da ima onaj čuvenu zbir Tim +navijači + Pionir

                              Comment


                              • Ladno si bio... jel pustaju ove sa sezonskim kartama ili je nesto trece?

                                Comment

                                Working...
                                X