Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najveca igracina po meni u KK Crvena Zvezda Telekom

    Comment


    • Originally posted by Bokirivaldo View Post
      Ja sam i dalje sumnjicav koliko je on zaista dobar trener . Da jednu dobru taktiku nije napravio protiv Panatinaikosa celo drugo poluvreme a ovi ti se nude da ih pobedis ?
      Ajde da arhiviramo taj mec,bolno ga je i spominjati..Nije Radonjic ni prvi ni poslednji kome je oteta pobjeda,pri velikoj prednosti.To se desavalo i desavace se(ne mislim u Zvezdi)..Ne znam da se zbog toga igdje odma 'smjenivao' trener i pljuvao,kako ne zna,kako ga treba mrsnuti,svi su onda selektori.Zeznuo se on u tom mecu toliko puta,buduci,da je i njemu evroliga nesto novo i on je toga svjestan,al neDugo zatim,uslijedio je 'Dejanov odgovor',i time ipak uspio da umukne onaj dio pljuvaca koji su ga vec bili ispratili..pa onda je uslijedio mec sa Cedevitom,dje je takodje potvrdio realnu indiciju,osnovu,da ce bit nas odlican komandant!Nastavak odlicnog rada,Dejan ce da potvrdi vjerujem i u mecu sa Ritasom.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Voleo bih da Covke gurne Dundju iz FMP umesto malog Cveleta, bas me interesuje kako bi to izgledalo. S jedne strane fali nam plej koji moze da razigrava, sto Dundja svakako ume (nije ni on evroligaski plej, ogranicen je ali bi ABA ligu lagano izgurao), a sa druge strane iz aviona se vidi da mali Cvele ne moze da igra kosarku na visokom nivou. Bez obzira na godine treba ga oterati, mali vec 3 godine ne mrda, stoji u mestu i stagnira + sa onakvim telom ne moze ni kao konobar da radi.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • Bravo brate,davno sam ja to govorio! Muva bez glave,i nista vise!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • U svakom slucaju Dundjerski ne moze biti gori od njega sigurno. U Zvezdi od pre par godina Cvele bi imao mesta, ali jednostavno sve se promenilo poslednje 2 godine, usla lova u klub, apetiti su porasli i mali nema kvalitet za ovakvu Zvezdu. Ne mozes da forsiras igraca samo zato sto je mlad, moras da prepoznas potencijal koji ces da pretocis u kvalitet i da napravis vrhunskog igraca, a mali Cvele nema taj potencijal. On je jedan od hiljadu igraca koji su dominirali u mladjim selekcijama i koje je taj tranzicioni period, prelazak iz juniorske u seniorsku kosarku ugusio. Mislim, mali ce moci fino da zivi od kosarke, igrace po Poljskoj, Austriji, Ukrajini, mozda Francuskoj i Nemackoj, ali vrhunski igrac nikad nece biti.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Црвена звезда Телеком Вам са поносом представља дуго најављивани пројекат "We are back!", а сутра од 19 сати пред утакмицу са Лијетувос Ритасом на ТВ Спорт клуб 1 сви навијачи коначно ће моћи да виде и цео филм у трајању од 20 минута!

              Comment


              • Idemo veceras!Imam utisak da cemo ih sravnit sa zemljom!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Izjednaceno poluvreme, na kraju 2/4 Bobi zakucao i imamo poen prednosti. Trebali bi ovo da dobijemo malo ubedljivije, zbog eventualnog kruga ..

                  Comment


                  • POBEDAAAAAAAAAAAAAAAAA !

                    Druga uzastopna pobeda, trpaj bre samo. Odlicno smo odigrali, nisam gledao veci deo meca ali mislim da je sve bilo u redu. Mnogo vazna pobeda, steta sto nije ubedljivije, na kraju su smanjili na +11 za nas. ALi dobro, sada stojimo dobro ako dodje do nekog kruga sa njima.

                    Comment


                    • Jbt, jel ovo Radonjic crta obrve?

                      Comment


                      • Comment




                        • NAJJACI komentator ubedljivo
                          Ajmo objavite ovo,nek postane HIT na youtube xD

                          Comment



                          • Bogotac!
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Last edited by Lord Aleksoni; 15-11-13, 22:59.

                              Comment


                              • http://redstarfamily.com/index.php/8...ilo-u-karijeri

                                Comment

                                Working...
                                X