Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima za Rita mesta. Kuzmic je onaj koji po vidjenom ubedljivo najlosije izgleda. Tako da...

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Muški ste se pobili i zasluženo dobili.

      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
      To.

      Usput, kako smo mi uspeli da dovedemo Lojda, to je pitanje svih pitanja... Ubod decenije sasvim sigurno.

      Da nije Lojda, Kuridža bi sasvim sigurno bio igrač utakmice. Kolio volim igrače sa vrhunskim BBIQ, rečima ne mogu da opišem!

      Da ne upadamo u euforiju, bilo je i stvari koje mi se nikako nisu sviđale...

      Sašino vođenje utakmice i rotiranje u većem delu meča prilično loše... Nisam video neki game plan, više je išla stihija i individualni kvalitet...

      Drugo, branjenje vrućeg™ igrača protivnika ponovo tragikomično. Čovek koji nas trpa nemislosrdno stalno šutira sam kao duh???

      Treće, Ročesti ne deluje spreman za ozbiljnu košarku, oni mismečevi sa Fojtmanom su jebena sramota za bilo kog profesionalnog beka.

      Takođe, Simonović nema šta da traži na terenu, sa njim i Lazićem bukvalno dva igrača manje na terenu.

      No, ono što je najbitnije, nismo odustali ni u jednom momentu i to je ono što mi se dopada najviše.

      PS

      Kuzmić je treći centar.
      Last edited by Laki21; 22-10-20, 22:21.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Ima za Rita mesta. Kuzmic je onaj koji po vidjenom ubedljivo najlosije izgleda. Tako da...
        Ne verujem da ćemo jedinog centra teškaša izostaviti iz 12.. Pre će biti Simon/Rit

        Šta znači kad imaš trenera koji zna šta hoće

        Hvala bogu što sam opet propustio fudbalere da gledam ove momčine

        Comment


        • Na kraju Roč preuizeo Heketa i turio ga u džep.

          Al kako čovek maestralno baca one, kako se kaže, je 'l ale jup Ganac?

          Kako koji frlji Teriju ja ripnem do plafona.

          Comment


          • Misterija je zasto Roch nije sutirao u par situacija, ali dobro. Oprosteno mu je zbog onih par ludilo asistencija.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Zvezda je odigrala onako fajterski ali je ovo CSKA-ov poraz hteli priznati ili ne.
              Ekipa koja vrvi od toliko iskustva i kvaliteta ne sme dozvoliti razbijanje velike razlike, kasnije totalno upasti u ambis.

              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
              Greška, ovo je Zvezdina pobeda. Pobedili smo tim koji je vodio 14 razlike.Nije to Primorska, Mornar pa da tako lako okreneš.
              Nekoliko stvari se desilo da bi došlo do toga:
              1. SVI igrači su verovali u to,
              2. umešnost trenera da radi pravovremene rotacije, u svakom trenutku koji napad da se igra i koja odbrana,
              3. SVAKI igrač se podredio timu. U jednom trenutku Roch je preveo loptu i zove Loyda da dođe do njega da preuzme loptu Zove ga, ne baca mu pas. Kad ti takav igrač to uradi, to ti uliva dodatno samopouzdanje.
              4. Igrač ima loptu, sam je na trojci, zna da može da pogodi. Šutni majstore! Šut, pogodak. Nema veze što taj igrač (Reath) igra prvi put protiv evroligaša i to jednog od najboljih. Isto važi i za Kureta. Mator si, ne možeš, bolje da si ostao u Primorskoj? Sad ćeš da vidiš kako ne mogu!
              Čitav niz malih pobeda koje je svaki naš igrač izvojevao je doveo do ove pobede. I nije kraj.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Dobiti CSKA je jebeno neverovatno. Sve čestitke Loydu rekao sam vec da je najbolji SG koji je igrao na ovim terenima od stranaca al Kuridža večeras izdominiro. Coek bez jebene greske, prvo kad se izmace Jamesu da ga ne faulira pa onda u missmecu usmjeri u desno na Rita, svaki low post dobio. Sve pohvale za Waldena, maestralno agresivno na spoljnu liniju, par bitnih poena ma svi su odigrali svoju ulogu i pobili se muški.
                Kapa dole momcima sta drugo reći.

                Comment


                • Sahrana na forumu, čim se pobedi svi zaborave da pišu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Kad vidim kako je Zalgirio arena puna, a mi ne mozemo ni da privirimo u halu..Zamislite tek kakva bi energija i magija bila uz navijanje. Kad bi bar na prolece dozvolili, pa makar isli u skafanderima. Ako maska i distanca stite kako spinuju nasi veliki strucnjaci, daj bar svako drugo mesto uz masku i pustaj ljude
                    Last edited by VladaVlada; 22-10-20, 22:52.

                    Comment


                    • Evo malo da se podsetite a neki i da naučite ko je Roch

                      https://youtu.be/CnVZhmuFuYo
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Jose Paolo Guerrero View Post
                        Ne znam za vas i ne znam s čim ima veze, ali ja se ne sećam u poslednjih x sezona da smo ovoliko dobro šutirali bacanja.. Čak ni kod Deje

                        Inače brat MJK, kakva njuška, koliko gotivim tog igrača. Baš stara škola

                        Baš bih se smorio ako Rit ispuši za prvih 12 zbog O Brajanta..
                        Prema prikazanom na klupu za rezerve bi prvi trebao da se preseli Simonović, pa onda Kuzmić. U Ritu ima kud i kamo više košarke a valjda će Obradović uspeti da mu smanji mane izazvane neradom u FMPu, koje se tiču pre svega odbrane pik igre.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment



                        • Last edited by Ivan9; 22-10-20, 23:19.

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Prema prikazanom na klupu za rezerve bi prvi trebao da se preseli Simonović, pa onda Kuzmić. U Ritu ima kud i kamo više košarke a valjda će Obradović uspeti da mu smanji mane izazvane neradom u FMPu, koje se tiču pre svega odbrane pik igre.
                            Uh bas je kritican, jedan krug preuzimanja i covjek nema pojma gdje mu je igrac niti sta brani ni kome pomaze. No sto rece nerad u FMP. Slazem se 100% da Simonovic nema sta epohalno da pruzi, nije kao da nam fali sirine a za sad je nema ni od njega. Mora jedna teska petica u timu, tako da ce Simonovic cekati ABA i KLS. Moze i Kuzmic da odmori Obrayant je sposoban da brani na 5 ali msm da se to nece desiti.

                            Comment


                            • https://youtu.be/0kM3mxc5-rk
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Рочести,Хол,Волден,Лојд,Лазић,Добић,Давидовац,Кури џа,Рит ,О' Брајант,Тери,Кузимћ-да се не љубимо!Симана на драфт,Симоновић са стране!

                                А на клупи-Коза Ностра!
                                Last edited by Монтепаски; 22-10-20, 23:46.

                                Comment

                                Working...
                                X