Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Zajebava Deki[emoji4] Samo da večeras rešimo Šengeliju... ozbiljno nas je zatrpao prošle sezone.

    Ima jedan podatak koji čuvam za kraj utakmice , što bi rekao Viško, a ide nama u prilog... [emoji848]



    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    jel igra Sengelija?
    Last edited by Miki28; 22-10-20, 13:50.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Ima jedan podatak koji čuvam za kraj utakmice , što bi rekao Viško, a ide nama u prilog... [emoji848]
      Sad nema publike...a on nije sav svoj bez publike ;)

      Comment


      • Mada nije loša varijanta da gledam u kladionici, pa da gledam i jedno i drugo bez delaya... Jedino tako mogu da budem u kladionici [emoji23][emoji23][emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Biće zanimljivo videti koga će Lazić čuvati. Ili James-a ili Clyburn-a. Ovog drugog će uzeti Walden. Biće tu i Loyd u kombinaciji.
            Shengelia & Kurbanov vs Terry & MJK/DaviDovac/Simonović
            Milutinov vs Kuz
            Hackett vs Hall
            Hilliard vs Dobrić/Lazić
            Voigtman vs Reirh/Kuz
            Strelnieiks vs Roch

            Ima s čim da se šibamo kako sad izgleda. [emoji123][emoji123][emoji123]
            Kad ga je zadnji puta čuvao Lazić umesto Dangubića sam nas je pobedio.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Da, ali sad ima boost od Saleta, i deluje bolje u kretnjama nego prošle godine, pritom ne pravi više dve lične za 30 sekundi.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nakon mlađeg sina Petra Naumoskog, Mihaila (2003) koji ima srpsko državljanstvo, Zvezda je dovela mladog severnomakedonskog pleja Sergej Mladenovski (2006) iz skopskog Vardara.
                Last edited by serbianhoops; 22-10-20, 19:24.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Da, ali sad ima boost od Saleta, i deluje bolje u kretnjama nego prošle godine, pritom ne pravi više dve lične za 30 sekundi.
                  To je bilo valjda 2016. godine, kad je igrao svoju najbolju odbranu...
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ako cemo realno po kvalitetu i imenima onda samo da nas ne operu na ruke. Al kako trenutno igraju oni i kako igramo mi, imamo sanse. Nesto mi djeluje da previše soliraju i da Itudis dobro pizdi kraj linije.
                    Volio bih da se ponosamo sa njima do kraja al opet kad procitam imena, stojim mirno.

                    Comment


                    • On igra istu odbranu godinama, samo je pitanje sudijskog kriterijuma.
                      S druge strane, James i Clyburn su protiv Albe postigli 52 poena pa su opet izgubili.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Мене само та позиција 4. брине, увек смо такни били на 4. А сматрам да је то најпотцењенија позиција у кошарци. Велики сам дан Клајбурна и његове игре још док је играо у Мадафаки. Сањао сам да дође некад код нас али с обзиром како игра тешко да ће се то оствари.

                        Comment


                        • Ljudi ja sam zavario keca veceras pa sta bude nadam se pobedi.
                          A VI?

                          Comment


                          • Originally posted by ajkisloba View Post
                            Ljudi ja sam zavario keca veceras pa sta bude nadam se pobedi.
                            A VI?
                            Dobro svi znamo da je Hofenhajm favorit, ali kako protiv kluba za koga navijas?

                            Comment


                            • Gde pise da je favorit?

                              Comment


                              • 3.3 na Zvezdu 1.35 na CSKA.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X