Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gleda se basket naravno, na fudbal se prebacuje kad je poluvreme ovde

    Comment


    • Ma kakav fudbal, nisam gledao od kad je Krupnikovic dao onaj u derbiju...ima tome vise od 10god
      Mada nije to ni samo do CZ jer uopste ne gledam fudbal bez obzira ko igra. Samo kosarka i NFL
      Cak i NBA prestajem polako da gledam. Evo ove godine ne znam da li sam jednu utakmicu pogledao.

      Comment


      • Ove godine je mučenje pratiti EL. Em ne mogu uživo da gledam, em nemam SK kanale.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Em ne znas ni da li ce se odigrati zbog ovog covida jebenog. A bas nije fer tolike pare klubovi sprcali i niko im nista ne garantuje pa ni to osnovno, zdravlje. Ne bih volio da se opet mora prekidati ali sve mi djeluje da ovako nece moci.

          Comment


          • Igrao sam na Zvezdu+6.5, ali imamo poprilicno lose duele. James vs Hall, Italijan vs Rocesti, Bolomboj moze cuvati bukvalno sve kao i ovaj Klajburn. Sengeila na Terija i Milutinov vs Kuzmic. Naravno Hala je tesko cuvati,ali imaju bas veliku plejadu defanzivaca koji mogu to cuvati,cak i za rezerve imaju tog Antonova koji je dobar suter.

            Negde mislim da bi ovi pesadinci morali malo da se napregnu....Gledao sam neke meceve i prosle sezone u ovo vreme je Simana dao 18p Himkiju.

            Bice interesantno sta moze Volden i protiv Hilliarda. Jaki su defanzivno, a Janisa koji im je najveca rupa u odbrani, nema...

            Na oko deluje da mozemo i dobiti, ali kad se malo zagrebe oni nam ne leze bas nesto. Isto im je sledeci mec VTB odlozen tako da mogu povecati minutaze nosiocima do maksimuma.

            Takodje, Milutnov i Antonov verovatno ne mogu imati bas veliku minutazu. Antonov siguro mozda max 10ak minuta, dok Milutinov verovatno moze max 15ak minuta. Nasa prednost tu mogla biti off skok,ako dobro izvrsimo pritisak na Jamesa,oni gube dosta lopti, nemaju puno kvalitetnih dodavaca,tj drveni su.

            Ako zelimo dobiti, moramo igrati na sto veci broj poena, sto je naravno tesko. Svakako smo u boljoj formi od njih, ali to nista ne znaci..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Šta tipovati danas, neki predlog?

              Ja imam osećaj da će Deda i Loyd doći +, a Volden i Hol u -.. Kod njih naravno Klajburn i Sengelia +, Džejmsa bih gađao na -

              Comment


              • Biće zanimljivo videti koga će Lazić čuvati. Ili James-a ili Clyburn-a. Ovog drugog će uzeti Walden. Biće tu i Loyd u kombinaciji.
                Shengelia & Kurbanov vs Terry & MJK/DaviDovac/Simonović
                Milutinov vs Kuz
                Hackett vs Hall
                Hilliard vs Dobrić/Lazić
                Voigtman vs Reirh/Kuz
                Strelnieiks vs Roch

                Ima s čim da se šibamo kako sad izgleda. [emoji123][emoji123][emoji123]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Prvo fudbal, pa onda kosarka putem eona reprizu, u medjuvremenu ne ulazim na net da ne bih saznao rezultata, milina, ubijem gajbu piva plus grickalice

                  Comment


                  • Košarka bez dileme iako ću je teško pratiti.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Fudbal ako ne igra Katai necu ni da gledam.

                      Comment


                      • Kosarka.
                        I da se ne igra, svakako ne bih fudbal gledao jer me ne zanima.

                        Comment


                        • Znači, O'Bryant definitivno ne igra?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nije ni stigao u Beograd.

                            Comment


                            • Pa nije tu, a i da jeste, tesko bi usao u roster bez treninga.

                              Comment


                              • Zajebava Deki[emoji4] Samo da večeras rešimo Šengeliju... ozbiljno nas je zatrpao prošle sezone.

                                Ima jedan podatak koji čuvam za kraj utakmice , što bi rekao Viško, a ide nama u prilog... [emoji848]



                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                                Last edited by Samo Zvezda; 22-10-20, 13:47.

                                Comment

                                Working...
                                X