Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne možemo da ih dobijemo sa već postojećim rosterom na domaćem parketu džabe smo krečili.
    Znam, reći ćeš "nema publike, nema uticaja domaći teren", ali se ne slažem ovih nekoliko igrača koji su tu duže i koji igraju, njima nije svejedno. A od njihovog učinka dosad je zavisilo da li gubimo ili dobijamo EL utakmicu, Loyd, Hall, Roch, pretpostavljam i Terry će imati standardno dobar učinak.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ako CSKA udje spustenim gardom u utakmicu, polupacemo ih. James nek igra sam, ostale odsjecemo i laganica cekamo da se isprazne i onda punjenje.

      Comment


      • Kao i uvek, najviše problema će nam praviti igrači iz drugog plana, koji se manje ili nimalo ne skautiraju.
        Takav slučaj je bio protiv Žalgirisa.
        Nije slučajno neko rekao da je, misleći na tim, lanac jak koliko mu je najslabija karika čvrsta.
        Kurbanov, Klejburn!

        Comment


        • Branko Lazic: 'Zvezda is my life'

          https://www.euroleague.net/news/inte...zda-is-my-life
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            A nista sutra? Pa koji ce nam onda kasnije ako izgubimo od Cska, to bi bilo 1/3 i tezak raspored.


            Covicu odlazi
            Па шта раде ти неспособњаковићи из управе, шта ће нам у петак да би играо против меге??
            Гаси спорт сипај све паре у путеве, дижи вратиће и болнице!!!!!

            Comment


            • Ja ocekujem pobedu... kakav crni CSKA

              Comment


              • Zanimljivo kako godinama ateisti ljubitelji košarke sa drugog foruma (mole se Bobu) zaseravaju internet prostor svojim nemanjem pojma o ovoj igri. 100x su se zahebali u proceni/prognozi (tipa u najavi nove EL sezone stave Westermana kao prvog pleja umesto Woltersa - ni ne treba reći da je drugi porobio sezonu, a prvi dobijao priliku na kašičicu), pa Saša Obradović nema pojma bolji je Saša fuckin Đorđević, pa Rochestie ne zna da razigrava... Spisak tih neopevanih gluposti je beskonačan.
                Čovek bi pomislio da će nekad nešto naučiti iz svojih gluposti i promašaja, ali nema šanse da će se to ikada desiti.
                Prosto ih je pregazilo vreme, a ma koliko da si mator, ako voliš ovu igru, trebalo bi da ispratiš kako se menja i da je RAZUMEŠ.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Pa svako ima svoje misljenje. Ja nemam nista protiv tih sto misle da je Westerman igracina, kao sto nemam ni protiv tebe koji si tvrdio da je Filip legitiman plej za Zvezdu. Pisemo, a obicno niko nije u pravu jer smo svi amaterski ljubitelji kosarke. U suprotnom bi ziveli od iste.

                  Comment


                  • Korekcija, ja sam tvrdio da je Filip legitiman plej za ABA što se pokazalo tačnim kada je bio najzaslužniji za preokret u polufinalu protiv Partizana.
                    Tada sam rekao videćemo kakav je za EL i vrlo brzo rekao da nije dorastao tom takmičenju.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ostaje termin 20:45?!

                      Comment


                      • Mislim da mozemo dobiti CSKA, nemaju dugacku rotaciju,forsiraju mnogo Dzejms i onaj drugi visoki, nema tu leka previse. Jos se nisu povezali Milutinov i Gruzijac...u rotaciji im fali bar jos dva igraca, jedini problem je taj poraz od Albe,mada moje misljenje je da igraju bas lose ove sezone..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          Kao i uvek, najviše problema će nam praviti igrači iz drugog plana, koji se manje ili nimalo ne skautiraju.
                          Takav slučaj je bio protiv Žalgirisa.
                          Nije slučajno neko rekao da je, misleći na tim, lanac jak koliko mu je najslabija karika čvrsta.
                          Kurbanov, Klejburn!
                          Kakav drugi plan, Klejburn je najbitniji igrač Crvenoarmejaca.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Kakav drugi plan, Klejburn je najbitniji igrač Crvenoarmejaca.
                            Znam Laki i slažem se,ali je pitanje kako to drugi gledaju.

                            Comment


                            • U principu Clyburn i James postižu pola ukupnih poena za CSKA, tako da je očigledno na koga se treba fokusirati u odbrani.
                              Mi treba da samo igramo svoju igru, naravno da će najzanimljivije biti da vidimo koliko odmah može da doprinese O'Bryant - ako bude igrao.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                U principu Clyburn i James postižu pola ukupnih poena za CSKA, tako da je očigledno na koga se treba fokusirati u odbrani.
                                Mi treba da samo igramo svoju igru, naravno da će najzanimljivije biti da vidimo koliko odmah može da doprinese O'Bryant - ako bude igrao.
                                Kako da igra kad dolazi u petak?

                                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X