Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ej obOzavam kad na vjestima o novom pojacanju navijaci Partizana krenu da kukaju hahahhaahha
    Covic izvadio tuki i radi ventilator.
    Koliko je to stranaca? Odakle pare? Sta je sa srpske kosarke? Jel to FMP? Hahahahahahhahahaahah

    Comment


    • Ko im je kriv što se manje razumeju u košarku.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Mene zivo zanima da l’ ce da izduva Simon, Rit ili Kuridza. Samo nemojte onu pricu ima mesta za sve.
        Last edited by Storm; 19-10-20, 19:38.

        Comment


        • A šta ako bude stvarno mesta za sve? Ipak treba malo obraćati pažnju na ono što Sale priča.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Srećna Legija Stranaca svima koji slave.

            Comment


            • Prvo da izjavim da mi je drago što vidim Uličnog da ponovo piše ovde. Mislim da Dobrić visi i da je on onaj prvi ispod crte. Laza igra ipak bolju odbranu od Dobrića... mada i Simon ne pokazuje nešto posebno dobre igre (obojica su u odbrani lošiji od Laze).
              Bio sam skeptičan za Roča (godina proizvodnje) ali protiv Mornara je pokazao a je još uvek "tata" na šutu. Teri je ono što sam odavno priželjkivao (ne kažem a će biti brutalan) jednog skočka koji je sposoban da prikuca božanstveno a u odbrani a ima brze noge da može otpratiti i spoljnje igrače.
              Roč je neko ko će skinuti deo pažnje protivničkih odbrana sa Lojda i mislim da će i njemu to prijati i ne samo njemu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Američki centar Džoni O Brajan novo je pojačanje KK Crvena zvezda mts!

                Sa našim klubom potpisao je u ponedeljak jednogodišnji ugovor.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • [emoji837][emoji836][emoji837][emoji836][emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • I samo još da dodam, uvek sam za strane igrače ako su kvalitetniji od domaćih. Ako su izjednačenog kvaliteta onda sam za naše.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Prvo da izjavim da mi je drago što vidim Uličnog da ponovo piše ovde. Mislim da Dobrić visi i da je on onaj prvi ispod crte. Laza igra ipak bolju odbranu od Dobrića... mada i Simon ne pokazuje nešto posebno dobre igre (obojica su u odbrani lošiji od Laze).
                      Bio sam skeptičan za Roča (godina proizvodnje) ali protiv Mornara je pokazao a je još uvek "tata" na šutu. Teri je ono što sam odavno priželjkivao (ne kažem a će biti brutalan) jednog skočka koji je sposoban da prikuca božanstveno a u odbrani a ima brze noge da može otpratiti i spoljnje igrače.
                      Roč je neko ko će skinuti deo pažnje protivničkih odbrana sa Lojda i mislim da će i njemu to prijati i ne samo njemu.
                      Veliki pozdrav za tebe. I ja sam hteo da napišem da bi u konkurenciji Rita, Kuridže i Simonovića, najpre mogao da izvisi Dobrić. Ja bih se prvo odrekao Lazića i dao šansu Radanovu, ali znamo da se to neće desiti, iz poznatih razloga. Davidovac ne može previše na 3, prespor je, dok bi Simonović povremeno i mogao. U konkurenciji Rita i Kuridže... Pa baš je dilema. Rit ima mnogo potencijala, nema iskustva. Kuridža je prilično trom, ali inteligentan igrač, sa odličnim pregledom igre. Mislim da će njih dvojicu kombinovati, zavisno od protivnika.

                      Comment


                      • Sta me briga, Saletove muke koga ce izabrati, sad da se samo zavalim i uzivam. Hvala Covicu na spretnosti da ovo sve organizuje u uslovima kakvi jesu.

                        Comment


                        • Rocesti, Hol, Uskokovic
                          Lojd, Volden, Radanov
                          Davidovac, Lazic, Dobric
                          Obrajant, MJK, Simon
                          Kuzmic, Rit, Teri

                          15 igraca. Na tribine ce Uskok, Radanov i Dobric a uletace kad god neko bude pozitivan na Koronu ili povredjen. Ipak nam treba najmanje 8 zdravih a bar 10 ako hocemo i da tako osakaceni dobijemo utakmicu.

                          Moram priznati da bih ja drugacije, i da bi tu trojicu stalno rotirao i tako odmarao igrace kad se preforsiraju u nekom periodu. Niko ne voli da sedi celu sezonu na klupi tribinama pa bio to i Uskokovic a o Dobricu i da ne govorimo.Treba misliti i na sledecu sezonu a ne samo ovu tako da bih ipak gurnuo u vatru i Uskoka i Radanova na pojedinim utakmicama.
                          Last edited by mmajstor; 19-10-20, 20:44.

                          Comment


                          • Sale Obradović je rekao na konkretno pitanje da li računa na Simanića potvrdno, i dodao da računa i na Uskokovića i Radanova.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • E pa za Simanu stvarno nema mesta.

                              Comment


                              • Važi, saće Sale to da ti sredi.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X