Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Juce su svi razbili od prvog do poslednjeg sem mozda Terija za kog se vide tragovi pauze i za koga mozemo ocekivati bolje partije kad se usemi...i jos jednog: Lazic

    Sta radi vise taj covek, zasto dobija minitazu u odnosu na Radanova? Ovo je vise stvarno svetogrdje unistavati karijeru coveku naustrb nekog drugog koji nakon isteka ovog ugovora ne znam dal bi mogao da nadje sledeci angazman. Potpuno nebotrebno.
    Ruku na srce na ovaj tim je Lazic potrebniji, treba neko od lopte, da bije,lomi, a ima iskustva. Tim je napravljen za F8 i nema tu mesta za mmlade igrace i pric o srpskoj kosarci itd...Uskokovic, Djordjevic, Radanov treba da odu u neke druge ABA ligase da grade karijeru. Igrace oni neke garbidz tekme, ali to su radili sa Simanicem i pre 5g kod Radonjica,meni ti mlad uopste nisu jasni.

    Ako se pokazu, mogu s vratiti ili zabosti dobar ugovor preko, sedeti na klupi je kancer za mladog igraca, svi talentovani su i onako pobegli, sa tim da se Petrusev vratio..jer se ne igra NCAA, ali brzo ce i on.

    Licno mi ove sezone to ne smeta posto je gazda reka da napada vrh EL,pa da vidimo..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Пера Ложач View Post
      Pa ?

      Naravoučenije:
      Pa pitaj to onima koji su celog leta prestavljali svako pojačanje kadetskog sastava kao vanserijskog talenata iako su dobro znali da večina to nisu i da je to čisto bacanje prašine u oči javnosti i zamagljivanje stvarnosti.

      Comment


      • Inače mlađi sin Petra Naumoskog, Mihail (2003) je debitovao za juniore Zvezde. Završio je utakmicu kao prvi strelac utakmice zajedno sa Vukasom (2003).

        Comment


        • @mmajstor.Lično mislim da će Lazićeva minutaža još malo da poraste u narednom periodu.Dolaskom Ročestija, a znajući njegovu defanzivu, javlja se veća potreba za defanzivnim specijalcem.Od svih naših sa poz.3 on je jedini koji može da pomogne na njegovom igraču.Meni se to ne sviđa ali mislim da će tako biti.

          Comment


          • Originally posted by Bez šuta View Post
            @mmajstor.Lično mislim da će Lazićeva minutaža još malo da poraste u narednom periodu.Dolaskom Ročestija, a znajući njegovu defanzivu, javlja se veća potreba za defanzivnim specijalcem.Od svih naših sa poz.3 on je jedini koji može da pomogne na njegovom igraču.Meni se to ne sviđa ali mislim da će tako biti.
            Ok, čita se i drugi forum.


            Comment


            • Pa jel to Madafaka pise negdje drugo? Oooo vidno sam uznemiren.

              Comment


              • Kao što se čita i ovaj. [emoji23]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Inače, Roch izjavio da je još kao tinejdžer imao želju da igra u Zvezdi. Znači, pre nekih 30+ godina.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • @ulični basketaš.Na moju žalost ja znam mnogo manje od njega.Ali mislim da za ovaj zaključak ne treba neko preterano znanje.Videćemo šta će biti ali očekujem da se ovo desi.Pre svega u EL.Naglašavam da ja nisam preterano srećan zbog ovoga.Valjda me zato i dolazak Ročestija nije preterano oduševio.

                    Comment


                    • A Lazic igra odbranu ili je igraO odbranu?

                      I Volden i Lojd igraju odbranu a ni Davidovac nije bas toliko hrdjav. Ono sto bi mogli da dobijemo od Radanova je mnogo vise nego sto je razlika izmedju Laziceve i Aleksine odbrane (ako ta razlika sada uopste i postoji).

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Pa jel to Madafaka pise negdje drugo? Oooo vidno sam uznemiren.
                        Madafaka piše sjajne postove na drugom forumu. Melem za oči. [emoji846]

                        Comment


                        • Pisao je i ovde ali je nekima dozvoljeno da djubre temu pa je dosta ljudi otislo, mislio sam batalili raspravu kad oni nasli udobnije mjesto.
                          Nema mi ni onoga sto je na duhovit i lucidan nacin opisivao koasrkaske atribute. Wingwalker ako se ne varam, djelovao kao iskusan ozbiljan covjek jer takav vokabular nema svako.
                          Tako da ostalo mi vas par + Sarac al i on u poslednje vrijeme navrati, naduva i ode opet na neodredjeno

                          Comment


                          • Dosad su se baš istakli u prognozama. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Mislim da i dalje postoji.I velika je razlika između onoga što Radanov jeste i šta bi možda mogao da bude.Prošao je celokupne pripreme, bio Saši pred očima.Naravno da je pred Sašom imperativ uspeha i da mu razvoj mladih igrača nije prioritet.Mišljenja sam, da bi Saša nagradio naporan rad i trud.Mislim da je ipak više do samog Radanova jer realno Lazićev trenutni učinak nije teško dostižan.

                              Comment


                              • Drugačiji su igrači, ono što Radanov može da pruži ekipi ekipa već ima na tim pozicijama i to kvalitetnije, a Lazić je specifičan igrač, na jedan poseban način je glue guy ekipe.
                                Obavlja jako dobro sve defanzivne zadatke, u napadu ne traži loptu, ali opet nije baš da može da se ignoriše kao spot up šuter.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X