Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja cu otvoreno reci i stati na sarcevu stranu... Ako pogledate malo unazad upise od clana czbg9 ( ne prozivan te), decko mnogo mraci, te za ročestia, te za brajanta, te za upravu... Nista mu ne valja... Okej iskazuje svoje misljenje, ali stvara negativnu energiju, ako vec ti nista ne valja ni kako funkcioniše klub niti kako se objavljuju igraci probaj nekad da zadrzis i za sebe misljenje. Jer nisi sam na ovom svetu. Iskreno kad vidim tvoj upis, ja ga preskocim, jer znam da je negativan i ne zelim da tvoju negativnu energiju upijam... Zato mislin da malo iskuliras ili da pišeš neku temu o kojoj se moze lepo diskutovati...

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Pusti to, nego šta se dešava sa našim pojačanjima? Kad će krenuti da igraju i šta je sa O'Brajantom?
      Kada se Sasa Obradovic ovde registruje onda ce pitanja oko toga ko i kada ce igrati verovatno moci dobiti od njega jer on o tome odlucuje a ne sta cu ja napisati ili neko sa nekog drugog foruma.

      Da odgovorim i @czbg9, nadji upis moj da sam napisao da ce igrati protiv Asvela ili mi se ovde javno izvini za podmetanje necega sto nisam napisao.

      Sto se tice Rsba, tamo odavno nisam omiljen, a kao sto mozes primetitit ni tamo ne pisem cak sta vise tamo me quotuju zbog upisa na drugim forumima i pojedini se ljute sto tamo ne pisem i ne delim takve informacije.
      Koliko se secam ni tamo nisam procitao da je bilo ko spominjao igranje ove dvojice protiv Asvela, jer cisto sumnjam da je bilo ko tamo od moderacije u tako dobrim odnosima sa Sasom da im on uz kaficu deli takve informacije.


      sto se tice novog pojacanja, #staytuned (otvority story)


      https://www.instagram.com/jobryant3/?hl=sr

      Da zakljucimo, odigrali smo ukupno 5 utakmica od preko 80 ( ako se uopste i odigraju) i sada je panika 17.10 sto dva igraca jos nisu zaigrala a imaju ukupno 5 treninga sa ekipom. OK POYYY
      Last edited by Šarac; 17-10-20, 10:21.

      Comment


      • Dobro, ima logike, ovaj post je vec na mestu, slazem se sa tvojim postom...doduse pozitivno ne pisem jer tripujem da nas malerisem, ali ozbiljno, ja pred svaki derbi pisem kako ce da nas nabije partizan i u fk i u kk sa nadom da cu da ih ureknem

        @Sarac greska, izvinjavam se

        Ovaj il je promasio boju srca ili potpisuje za druge
        Last edited by Czbg9; 17-10-20, 10:31.

        Comment


        • Crveno srce za Crvenu zvezdu, crno srce za sebe.

          Comment


          • Možda se i komšije ubacile u priču.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nista bira izmedju prave sportske price i evrolige i crno belih novaca pa cemo da vidimo

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Znajuci ove nase nesposobne objavice sledece srede, one tamo ce da ga registruju za el i tamo krajem decembra ce da debituje
                Ročesti i tery su registrovani za EL:

                2020-10-17_135918.jpg

                Comment


                • Ako ništa barem ova dvojica mogu da iskoriste neplaniranu pauzu da se uigraju sa ekipom.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Pa ne moras meni verovati.
                    Lepo nadji negde na netu sudski spor pted Batom kada nas je tuzio QM za jednu mesecnu platu od 60.000 $. Ili ces tvrditi da ti znas bolje od Bata i njegovog tuzbenog zahteva. Trebali su tebe da pitaju za koliko para da se angazuje igrac sa sjebanim kolenima. Jer on je dodao da uci od legende sa privremenim boravkom na Vracaru i nisu mu bitne pare.

                    A koliko je imao Loyd u Valensiji?
                    A ko kaze da je ovaj novi potpisao?

                    I zasto ne pises vise na Bayern temi.Sinoc je ostvarena velika pobeda, red je da ti se cestita i ovde ako vec tamo ne pises vise.
                    Ako je Miler imao 60k..Loyd ima bar 80k..minimum, a ovaj Brajant mozda i celih 100k..takvi nece da pricaju bez tih para.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Srećno pojačanje svima koji slave, pa i meni.
                      Za rodjendan da me obraduje fk i kk. ❤️🤍
                      Screenshot_20201018_090452_com.instagram.android.jpg

                      Comment


                      • Srecan rođendan, dobrodosao u ekipu SK foruma.
                        Sto se danasnje utakmice tiče, ne dati im da se rastrce i raspucaju, max usporiti ritam i spustati loptu u reket.
                        Jedva cekam Teylora da gledam i Boze zdravlja neki let po obrucu Terija.

                        Comment


                        • Što se današnje tekme tiče, kao doduše i svake sa Mornarom u BG-u, očekuje se da se pitanje pobednika, koji ne dolazi u pitanje, reši u svega par minuta, ajd da budem precizniji, do sredine druge četvrtine.
                          Svaki put ista priča oko gostovanja Barana i svaki put bude neinteresantno.
                          Možda su gosti za nijansu kvalitetniji ali tim koji celu koncepciju gradi na besomučnom šutiranju za tri je od starta osuđen na propast. Sve i da gađaju u visokim procentima.
                          Odbrana je nešto što ne stanuje u glavi Pavićevića i njegovih pulena.


                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Takve ekipe ako pustis da igraju svoju igru ne postoji nacin da ih posle stizes. Kad se ruka opusti to samo sipa. E slazem sa tobom ali nesto me strah da ne udjemo opusteno pa ne dobijemo po tintari pa dok se osvestimo valja u nervozi stizati razliku.

                            Comment


                            • Mislim da ko Saše ne postoji nešto takvo kao što je opušteno ulaženje u tekmu.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Cenim 20laganih razlike za nas...nemaju oni tu cvrstinu, ako zaigraju naravno teri i tejlor

                                Comment

                                Working...
                                X