Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Znajuci ove nase nesposobne objavice sledece srede, one tamo ce da ga registruju za el i tamo krajem decembra ce da debituje
    Gdje se tebi zuri? Ugovor stupa na snagu pocetkom radnih obaveza a nakon uspjesnih ljekarskih pregleda je aktivan.
    Pa ne rastu nama pare na drvetu, kad se poklopi da igrac extra klase nema klub a nema ni velika potrazivanja tad mozemo da reagujemo do tad cekamo nasu sansu.

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Znajuci ove nase nesposobne objavice sledece srede, one tamo ce da ga registruju za el i tamo krajem decembra ce da debituje
      Hvala Bogu da imamo tebe vrlo sposobnog ovde sa nama da nam svima delis lekcije kako bi ti to bolje odradio.
      Igraca koji je igrao za milion po sezoni , ti prozivas sada ljude u klubu sto ga jos nisu objavili posle tri odigrane utkamice ove sezone.Ko je uopste rekao da je to nas igrac? Instagram stranica koja sve zna na koju su se svi nakacili? Nekada smo dovodili igrace u decembru kada se raspadnemo jer nam je trener verovao u neke Mekele i Thompsone, pa smo dovodili direktno iz NBA za 60.000 $ mesecno, nije se pitalo za cenu, sada si nervozan sto nam je prvi projektovani centar imao srcanu manu kojeg smo cekali skoro mesec dana da vidimo da li moze ili ne moze. Jel klub kriv sto nam je sledeci igrac dosao sa supljim zubom pa smo ga cekali da uradi plombu, ili mislis da je Korona jedna obicna kijavica pa malo obrises nos? Jel treba da se podsetimo na naseg bivseg igraca koji je isto tako imao koronu i sve ok bilo posle toga? Jel si nervozan sto ekipa izgleda jako dobro pa ti nista drugo ne preostaje nego da mracis ovde zajedno sa jos jednim " navijacem" naseg kluba koji trazi u svakom drugom upisu da se izbace dva kluba iz lige, a onda u sledecem postu ishvali taj klub koliko je proizveo igraca za NBA.

      Ne razumem potrebu da na sve imas primedbu sem ako nisi doktor nauka u svojoj struci i da sve najbolje znas na ovom svetu pa imas pun kredibilitet da delis lekcije okolo NESPOSOBNIMA.

      Comment


      • Jel' dovodimo mi ovog ili ne?
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Vidiš da ne zna.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Hvala Bogu da imamo tebe vrlo sposobnog ovde sa nama da nam svima delis lekcije kako bi ti to bolje odradio.
            Igraca koji je igrao za milion po sezoni , ti prozivas sada ljude u klubu sto ga jos nisu objavili posle tri odigrane utkamice ove sezone.Ko je uopste rekao da je to nas igrac? Instagram stranica koja sve zna na koju su se svi nakacili? Nekada smo dovodili igrace u decembru kada se raspadnemo jer nam je trener verovao u neke Mekele i Thompsone, pa smo dovodili direktno iz NBA za 60.000 $ mesecno, nije se pitalo za cenu, sada si nervozan sto nam je prvi projektovani centar imao srcanu manu kojeg smo cekali skoro mesec dana da vidimo da li moze ili ne moze. Jel klub kriv sto nam je sledeci igrac dosao sa supljim zubom pa smo ga cekali da uradi plombu, ili mislis da je Korona jedna obicna kijavica pa malo obrises nos? Jel treba da se podsetimo na naseg bivseg igraca koji je isto tako imao koronu i sve ok bilo posle toga? Jel si nervozan sto ekipa izgleda jako dobro pa ti nista drugo ne preostaje nego da mracis ovde zajedno sa jos jednim " navijacem" naseg kluba koji trazi u svakom drugom upisu da se izbace dva kluba iz lige, a onda u sledecem postu ishvali taj klub koliko je proizveo igraca za NBA.

            Ne razumem potrebu da na sve imas primedbu sem ako nisi doktor nauka u svojoj struci i da sve najbolje znas na ovom svetu pa imas pun kredibilitet da delis lekcije okolo NESPOSOBNIMA.
            Miler sa raspslim kolenima posle acl iz g lige dosao da igra za 60k...zato ce Brajant koji je odbijao sve ispod 1m da igra za 40k....

            Za Loyda da ne pisem...itd...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Losmi, nemoj da si nervozan[emoji3]

              Avatar ti je brutalan, zao mi je da ga zamijenim ali moracu krajem mjeseca.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Miler sa raspslim kolenima posle acl iz g lige dosao da igra za 60k...zato ce Brajant koji je odbijao sve ispod 1m da igra za 40k....

                Za Loyda da ne pisem...itd...
                Pa ne moras meni verovati.
                Lepo nadji negde na netu sudski spor pted Batom kada nas je tuzio QM za jednu mesecnu platu od 60.000 $. Ili ces tvrditi da ti znas bolje od Bata i njegovog tuzbenog zahteva. Trebali su tebe da pitaju za koliko para da se angazuje igrac sa sjebanim kolenima. Jer on je dodao da uci od legende sa privremenim boravkom na Vracaru i nisu mu bitne pare.

                A koliko je imao Loyd u Valensiji?
                A ko kaze da je ovaj novi potpisao?

                I zasto ne pises vise na Bayern temi.Sinoc je ostvarena velika pobeda, red je da ti se cestita i ovde ako vec tamo ne pises vise.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Hvala Bogu da imamo tebe vrlo sposobnog ovde sa nama da nam svima delis lekcije kako bi ti to bolje odradio.
                  Igraca koji je igrao za milion po sezoni , ti prozivas sada ljude u klubu sto ga jos nisu objavili posle tri odigrane utkamice ove sezone.Ko je uopste rekao da je to nas igrac? Instagram stranica koja sve zna na koju su se svi nakacili? Nekada smo dovodili igrace u decembru kada se raspadnemo jer nam je trener verovao u neke Mekele i Thompsone, pa smo dovodili direktno iz NBA za 60.000 $ mesecno, nije se pitalo za cenu, sada si nervozan sto nam je prvi projektovani centar imao srcanu manu kojeg smo cekali skoro mesec dana da vidimo da li moze ili ne moze. Jel klub kriv sto nam je sledeci igrac dosao sa supljim zubom pa smo ga cekali da uradi plombu, ili mislis da je Korona jedna obicna kijavica pa malo obrises nos? Jel treba da se podsetimo na naseg bivseg igraca koji je isto tako imao koronu i sve ok bilo posle toga? Jel si nervozan sto ekipa izgleda jako dobro pa ti nista drugo ne preostaje nego da mracis ovde zajedno sa jos jednim " navijacem" naseg kluba koji trazi u svakom drugom upisu da se izbace dva kluba iz lige, a onda u sledecem postu ishvali taj klub koliko je proizveo igraca za NBA.

                  Ne razumem potrebu da na sve imas primedbu sem ako nisi doktor nauka u svojoj struci i da sve najbolje znas na ovom svetu pa imas pun kredibilitet da delis lekcije okolo NESPOSOBNIMA.
                  Kad čitam tvoj post kao da gledam NČ u jutarnjem programu na Prvoj televiziji.

                  Kako ne kapiraš da je čovek ushićen eventualnim potpisom i želi da isti potpiše što pre, a takođe ima pravo da iskaže svoje mišljenje, za njega je eto uprava nesposobna, za tebe nije, zašto mu treba doktorat da bi nešto kritikovao i sa te strane jesi li ti doktor nauka pa se razumeš u tematiku te si kao takav legitiman branilac poteza uprave kad već drugima zameraš što kritikuju, a nisu edukovani da kritikuju ?

                  Volim tvoj pozitivizam oko kluba, obzirom da beležimo dobre rezultate i nema potrebe za drugačiji pristup, ali ne mogu da se ne otrgnem utisku da je ovaj post koji je citiran klasičan primer primitivizma, bez uvrede.

                  Comment


                  • Ne treba nikom doktorat za kritiku, ali ako već imaš poriv da pišeš negde elementarna pismenost bi trebala da se podrazumeva, a ne da ti krvare oči dok pročitaš jednu rečenicu.
                    Takođe, kad ostaneš bez argumenata (a to je otprilike svaki put kad uđe u polemiku) da ne provociraš tako za šta bi u rl popio preko pičke bezobrazne nekulturne.
                    Ali, onda bi izgubio svrhu postojanja.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ja nisam primetio da ovaj lik Czv9 ili kako već provocira, ali nebitano.....generalno uvek može civilizovano da se komunicira, pa čak i bez tog dela ala Kristijan Golubović i dobijanja preko pičke.

                      Comment


                      • Pričam uopšteno, neka osnovna kultura bi trebala da se ima, a ne kritikuješ vlast, sistem a isto se ponašaš kao oni i tipičan si produkt tog sistema.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Kad čitam tvoj post kao da gledam NČ u jutarnjem programu na Prvoj televiziji.

                          Kako ne kapiraš da je čovek ushićen eventualnim potpisom i želi da isti potpiše što pre, a takođe ima pravo da iskaže svoje mišljenje, za njega je eto uprava nesposobna, za tebe nije, zašto mu treba doktorat da bi nešto kritikovao i sa te strane jesi li ti doktor nauka pa se razumeš u tematiku te si kao takav legitiman branilac poteza uprave kad već drugima zameraš što kritikuju, a nisu edukovani da kritikuju ?

                          Volim tvoj pozitivizam oko kluba, obzirom da beležimo dobre rezultate i nema potrebe za drugačiji pristup, ali ne mogu da se ne otrgnem utisku da je ovaj post koji je citiran klasičan primer primitivizma, bez uvrede.
                          Isprati malo sve njegove upise, klasicno hejtersko pisanje po bilo kom potezu koji klub napravi, vredjanje Kuridze, Simonovica, Woldena, nije bitno ni ime vise. Propustio sam jedno 20 upisa da ne odgovorim, evo dosla mi takva minuta da mu odgovorim svojim recima, i svojim nacinom, koje nikakve veze nemaju sa Covicem. To sto si video povezanost, to je vec do tebe a ne do moje namere da bilo koga kopiram.
                          Uglavnom je foskula ovde, zasto ne dovedemo nekog mamojebca, a kada se dovede onda ide argument a od kojih para i sta ce nam stranci, zasto ne igraju nasi. A nasi igraci ovde najvise na udaru kritika. Obaska sto pare za koje igraju domaci je obrnuto proporcionalno onoga sto pruzaju na terenu kada stavis u odnos plata=doprinos na terenu u odnosu na te iste zle strance.
                          Tako da opusteno, i tebi a i svima drugima kome smeta moj nacin pisanja uvek moze na ignore. Ja uvek zelim da iznesem istinu ovde , tj informacije koje su dostupne i pozeljne da dodju do forumaske javnosti, i onda kada mi pojedini ne veruju moram da ih uputim na neka zvanicna dokumenta koja kad tad izadju u javnost ( obicno kada Bat nastupi) koje potvrde moja pisanja od ranije o visini ugovora pojedinih igraca.

                          Niti sam euforican kod pobeda, niti mracitelj kod poraza, samo sto me iritiraju 'nasi' navijaci koji u svemu vide lose, a pri tom nijednim svojim licnim primerom nisu doprineli da tom klubu bude bolje osim da ovde daju svoj "doprinos".

                          Za koje pare igraju pojedini prozvani igraci, uopste nije bitno vise da se pise o tim ugovorima, svakako pojedini ovde imaju svoju "istinu" i svoju procenu, ubuduce necu ni pisati da li neko ima 100 dinara ili milion eur. Sve to ionako placaju svi gradjani Srbije iz budzeta pa i mi odavde.

                          Comment


                          • Pusti to, nego šta se dešava sa našim pojačanjima? Kad će krenuti da igraju i šta je sa O'Brajantom?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Pa ja sam ti rekao...tamo oko nove godine kad tejloru istekne ugovor...tako se ispalio i kad je rekao da su u timu za asvel jer su mu aminovali sa rsb a, al jbg zajebase se i oni kao za pangosa i za mnoge druge

                              Comment


                              • Bilo bi u redu ako postoji neka prepreka, zdravstvena, administrativna da to lepo kažu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X