Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Pa i zagorac, jaramaz...


    Bravo. Pogodio si dvojac koji su nakon Mege bili na pragu NBA karijere da nisu imali teže zdravstvene probleme.

    Jaramaz
    Leta 2017. godine se prijavio i na NBA draft gde su ga kao 58. pika izabrali Njujork niksi za koje je igrao Letnju ligu. Međutim, tada su počeli veliki zdravstveni problemi. Njujork ga je posalo u bolnicu gde mu je dijagnostikovana plućna embolija zbog koje je bio van košarke nekoliko meseci. Tek što je početkom 2018. godine opet zaigrao za Megu i počeo da se vraća u formu, usledio je lom šake zbog kojeg je morao na novu pauzu. Vratio se tek u finišu domaće Superlige posle čega je napustio Megu
    A za Rade "Povreda" Zagorac, sam nadimak dovoljno govori o tome.

    Comment


    • Si ti uopste svestan talenta Simonovica, a posebno Petruseva? I meni uvek dragog Miskovica...

      Nerealno sta pises...ti bi sad nekog Doncica ili da igra kao Guduric i ako su prva dva x2 veci talenti.

      Mega je proizvela tonu igraca, ima dosta koje nisam ni nabrojao. Oziveli su ih brdo, a od drva napravili igrace koji ce nesto i zaraditi od kosarke...

      Licno se nadam da ce u drugoj sezoni ako ostane kod Soneta, Obradovic raditi. Sa ovim timom trenutnim i ja mogu uzeti ABA, ali za EL...to nije dovoljno..i ako smo po budzetu po platama igraca u top 12 klubova...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Si ti uopste svestan talenta Simonovica, a posebno Petruseva? I meni uvek dragog Miskovica...

        Nerealno sta pises...ti bi sad nekog Doncica ili da igra kao Guduric i ako su prva dva x2 veci talenti.

        Mega je proizvela tonu igraca, ima dosta koje nisam ni nabrojao. Oziveli su ih brdo, a od drva napravili igrace koji ce nesto i zaraditi od kosarke...

        Licno se nadam da ce u drugoj sezoni ako ostane kod Soneta, Obradovic raditi. Sa ovim timom trenutnim i ja mogu uzeti ABA, ali za EL...to nije dovoljno..i ako smo po budzetu po platama igraca u top 12 klubova...
        Kojih 6 el klubova izdvaja za plate igraca manje para od nas? Pa pobogu covece jedan EC tim kakav je Virtus da Teodosicu 6m za 3 sezone. A mi smo u top12 klubova po platama. Da li si ti realan ili toliko volis da trujes?
        Last edited by Storm; 15-10-20, 20:20.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Da dopunim, Mitar je bio kapiten koji je svim srcem voleo Zvezdu i dalčje je voli
          Bravo

          Comment


          • Kad će predstavljanje O Brajana i da l će da igra protiv CSKA?

            Comment


            • Vidis da jos ni tejlor i ovaj nesretni teri nece skoro da zaigraju, ovaj ce tamo oko nove godine, mada praznici su tamo posle nove racunaj

              Comment


              • Они ће против морнара.

                Comment


                • Nisam ispratio sve, je li o brajant zvanicno potpisan ?

                  Comment


                  • U 19:45.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • U Nedelju opet gledam Pulena sa suprotne strane... Koliko sam ja njega priželjkivao i nikad ga dočekao na kraju, bez obzira što će mnogi reći da je divljak, privatnik itd... Uvek će mi ostati velika žal što ga nisam gledao u našem dresu u onoj Radonjinoj sezoni kad je ceo prelazni rok bila saga oko njega. Bez obzira što znam da bi više odneo nego doneo uvek mi je bio jedan od mnogo dragih igrača.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        U 19:45.
                        Izgleda kasni sat ovima u klubu.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Izgleda kasni sat ovima u klubu.
                          Nisam rekao kojeg dana. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Mislim da ciljaju nedelju nakon derbija.

                            Comment


                            • Možda su sva trojica potpisali od novembra.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Znajuci ove nase nesposobne objavice sledece srede, one tamo ce da ga registruju za el i tamo krajem decembra ce da debituje

                                Comment

                                Working...
                                X