Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tesla/24 View Post
    Ovo što Kuridža igra je svetlosnim godinama iznad onog što je Bjelica igrao.Mitar je bio legitiman el igrač do one teške povrede, posle se desilo
    šta se desilo i jednostavno nije više mogao da ispuni očekivanja, te dolazimo do zaključka da Kuridža igra više od obojice nabrojanih, naročito u skladu sa očekivanjima jer eto ja ne znam da l je neko očekivao više od Kuridže nego od Bjelice, a dao je mnogo mnogo više od njega do ovog trenutka. Ne kažem da neće on pasti u toku sezone i upasti u kanal, ali sada ne vidim validan razlog da se on proziva.
    Da dopunim, Mitar je bio kapiten koji je svim srcem voleo Zvezdu i dalčje je voli
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Mitar je miljama iznad ovog kvazi kosarkasa u svakom segmentu...da ovaj valja nesto ne bi mu najbolja sezona, pardon polu sezona u karijeri bila u primorskoj u 30 i nekoj...slabo slabo
      Uh greska, pardon, uzvinjavam se...u capljini je imao skoro 20p po mecu
      Last edited by Czbg9; 15-10-20, 16:57.

      Comment


      • Kuridža je sasvim dobar krilni centar koji je kroz karijeru imao malo zaobilazan i trnovit put ali je on zaslužan što je onako sakata Cibona uzela Jadranku našoj Zvezdi i Cedeviti. Uopšte nije loš igrač, u sistemu može mnogo jer je vrlo inteligentan, za ABA ligu odličan, za EL ima nedostataka ALI jbg ko prebira po džepovima, taj ne kupuje "Pink star" već kakav skuplji cirkon.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment




        • I bi tako kako je rekao [emoji869]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Kuridža je sasvim dobar krilni centar koji je kroz karijeru imao malo zaobilazan i trnovit put ali je on zaslužan što je onako sakata Cibona uzela Jadranku našoj Zvezdi i Cedeviti. Uopšte nije loš igrač, u sistemu može mnogo jer je vrlo inteligentan, za ABA ligu odličan, za EL ima nedostataka ALI jbg ko prebira po džepovima, taj ne kupuje "Pink star" već kakav skuplji cirkon.
            Nije sporan MJK... mene više nervira opredeljenje (trenera) kluba.

            Uskoro će nam "domaći" deo tima imati dobrano preko 30 godina



            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Nema jednostavno kvalitetnih mladih igrača.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Simanic je imao toliko prilika da je naprosto dosadio svima. Ja mu zelim svu srecu u zivotu i da i mi i on nekako prodisemo. Mucna je bila nasa saradnja svih ovih godina. Bilo je tu nekoliko dobrih partija, lepih blokada i to je to. Malo za tolike godine.

                Kuridza je legitiman 4/5 igrac za aba i neke el utakmice. 11-12. igrac u rosteru bombona.
                Last edited by Storm; 15-10-20, 17:52.

                Comment


                • Pre će biti da nema trenera koji bi malo da rizikuju... najlakše je kupovati[emoji20]


                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Ima kvalitetnih mladih, al odose u megu

                    Comment


                    • Ja sam ubedjen da se na Djordjevica ozbiljno racuna. Centri sporije sazrevaju i to sto je ostao u fmp je prava odluka. Igrace, trenirati i za 2 sezone ce biti drugi centar Zvezde. Radanov je tu i dobice sansu u aba. Nek’ odigra dobro svojim 5 minuta, sledec put ce dobiti 8, pa 11... Na njemu je. Plus krvava kolena na treningu. Znamo da su Guduric i Bogdanovic posle svakog treninga ostajali da uzmu 300-500 suteva. Ako Obradovic vidi da on zeli i moze, vrlo rado ce smanjiti minutazu Loydu u Aba. Sasa je bio borac i ako vidi u igracu to, prepoznace. A ako igrac lelemuda, dzaba talenat, zavrsice u nekom Estudijantesu ili Karsijaki i to je to.
                      Last edited by Storm; 15-10-20, 18:12.

                      Comment


                      • Ovi mladi u Megi su tu jer ciljano igraju u klubu koji nema rezultatski imperativ, došli su tu da napucaju statistiku i ti ne možeš da oceniš kako treba njihov kvalitet.
                        Imali smo i dosad primere igrača koji se nisu pokazali na najvišem takmičarskom nivou a tamo su razbijali.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ovi mladi u Megi su tu jer ciljano igraju u klubu koji nema rezultatski imperativ, došli su tu da napucaju statistiku i ti ne možeš da oceniš kako treba njihov kvalitet.
                          Imali smo i dosad primere igrača koji se nisu pokazali na najvišem takmičarskom nivou a tamo su razbijali.
                          Kao Jokic, Micic,Ivanovic,Nikolic,Luvavu, Dangubic itd, itd...cak i nesretni Asceric se dokopao Burga koji igra EC...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pa i zagorac, jaramaz...

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kao Jokic, Micic,Ivanovic,Nikolic,Luvavu, Dangubic itd, itd...cak i nesretni Asceric se dokopao Burga koji igra EC...
                              Ovo je napisano kao da su svi pobrojani jednakog kvaliteta, a tu su jedna NBA superzvezda, prosečan NBA igrač, EL igrač visoke klase koji je to postao prvim angažmanom u Turskoj i ostali su osrednji igrači.
                              Upravo zato se ne može reći koji je domet sadašnjih igrača Mege, svašta tu ima, ali uglavnom ništa zanimljivo za evroligaše.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ovaj zalgiris je bas mocna ekipa

                                Comment

                                Working...
                                X