Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da pristup igri daje minute na terenu, Dobrić pokazuje konstantu po tom pitanju a večeras je i Radanov odigrao ozbiljno i angažovano (bez obzira što je onu loptu izgubio na prevođenju). Raduje buđenje Simonovića (šutersko), naravno da Rit ima prostora za napredak i rad sa S.O. kao i igranje EL će mu pomoći da napreduje i sazri kao igrač (moderna petica, neki novi Dubljević)...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Neko šilbuje Mekela, neko Lengstona Hola, širooko Cibono široko

      Comment


      • Lazic je bio sraman od odlaska Radonje. Ako neko nije mogao da ga podnese u ekipi, to sam bio ja. Kamenjar koji uzima mesto potentnijim igracima.. jednostavno, prepotentni, nadobudni kamenjar koji muze klub i dobija platu putaj boga za sta? Uvek mi je licio za gradjevinca kome je mesto na nekom gradilistu, recimo BGh2o. A najvise me nervirao njegov nadrkani stav.

        Sinoc sam odgledao utakmicu pazljivo, bez komentatora.. ne samo da je opravdao mesto u ekipi, nego i ulogu kapitena. Samo da ovako nastavi. Sale mu je naso ulogu, a sto se tice arogancije, Saletu nece smeti da pisne i da se proserava.
        Ne znam dal mi verujete, ali ja njega nikad nisam cenio cak ni kao defanzivca. Recimo za klasu ispod Jovica, Nelsona, Dangube, Kaline, Djenke. Navijaci su malo napravili hajp oko njega.. Kao Laza stavio Spanulisa u dzep.. Jedno vreme kao isla prica Laza kida protiv Partizana. On jednom u 10 godina ubacio 15ak poena Partizanu i to je to. Soanulis mu dao poena tacno na nivou svog proseka.

        Situacija je takva da je Laza neprikosnoveni kapiten a da su Dobric i Deda dva zgoljavca koji jos nisu dobacili do EL nivoa.. Sad, ne mora da znaci da se ta situacoja nece promeniti tokom sezone.

        Meni je zao sto ce Rocesti zauzeti mesto ovim juniorima a znamo da nista spec necemo dobiti od njega.. i protivnik sam nagomilavanja rostera. 10 igraca i 2 juniora je puna kapa

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Kako je lepo imati trenera na klupi.
          Jedna rečenica 100 riječi

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Lazic je bio sraman od odlaska Radonje. Ako neko nije mogao da ga podnese u ekipi, to sam bio ja. Kamenjar koji uzima mesto potentnijim igracima.. jednostavno, prepotentni, nadobudni kamenjar koji muze klub i dobija platu putaj boga za sta? Uvek mi je licio za gradjevinca kome je mesto na nekom gradilistu, recimo BGh2o. A najvise me nervirao njegov nadrkani stav.

            Sinoc sam odgledao utakmicu pazljivo, bez komentatora.. ne samo da je opravdao mesto u ekipi, nego i ulogu kapitena. Samo da ovako nastavi. Sale mu je naso ulogu, a sto se tice arogancije, Saletu nece smeti da pisne i da se proserava.
            Ne znam dal mi verujete, ali ja njega nikad nisam cenio cak ni kao defanzivca. Recimo za klasu ispod Jovica, Nelsona, Dangube, Kaline, Djenke. Navijaci su malo napravili hajp oko njega.. Kao Laza stavio Spanulisa u dzep.. Jedno vreme kao isla prica Laza kida protiv Partizana. On jednom u 10 godina ubacio 15ak poena Partizanu i to je to. Soanulis mu dao poena tacno na nivou svog proseka.

            Situacija je takva da je Laza neprikosnoveni kapiten a da su Dobric i Deda dva zgoljavca koji jos nisu dobacili do EL nivoa.. Sad, ne mora da znaci da se ta situacoja nece promeniti tokom sezone.

            Meni je zao sto ce Rocesti zauzeti mesto ovim juniorima a znamo da nista spec necemo dobiti od njega.. i protivnik sam nagomilavanja rostera. 10 igraca i 2 juniora je puna kapa
            Мораш да имаш играче за не дај Боже ако неко добије корону,не може Ускоковић да игра ЕЛ...

            Слажем се за Лазића,мишљења сам да би Добрић много више напредовао да смо склонили Лазића!А потписујем све од речи што се тиче његовог понашања и безобразне ароганције...

            Рит мора да игра по 20 минута минимум да би стекао самопоуздање за ЕЛ,момак може да буде велико изненађење!Само да нас повреде заобиђу и можемо доста...

            Comment


            • Originally posted by forum1nick View Post
              Šetnja kroz uvijek neugodno gostovanje u Čačku.
              Rekoh da bi ove sezone kroz cijelu ABA trebali lagano prošetati. Osim toga na pomolu su i odlične vijesti iz EL [emoji6]
              Ne mogu biti odlicne vesti kad je sve vise igraca i trenera pozitivno na koronu, a danas i prvi zahtevi za odlaganjem utakmica.
              Kako ce sve to izgledati pretumbano i sa utakmicama koje se moraju nadoknadjivati uz domaca takmicenja koja igraju EL klubovi je veliko pitanje.
              Last edited by Borca; 11-10-20, 19:31.

              Comment


              • I da nema korone, standardan roster je 15 igrača jer to diktira veliki broj utakmica i mogućnost povreda.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  I da nema korone, standardan roster je 15 igrača jer to diktira veliki broj utakmica i mogućnost povreda.

                  Pre korone 15 igraca, a sad ispod 18 igraca ne treba pocinjati sezonu. Svi da igraju po 5 minuta i nema umaranja

                  Comment


                  • Šta pričaš? Je l' znaš koliko jedan regionalni EL tim igra tokom sezone utakmica?
                    Regularni deo EL i ABA = 60 utakmica + plejof jednog, drugog ili oba takmičenja što je otprilike dodatnih 10 do 15 utakmica + kup + KLS + Superkup, to je blizu 90 utakmica.
                    Otkako su ovakvi formati uvek je bio optimalan broj 15 igrača da iznesu celu sezonu.
                    Gledaj malo više utakmice i prati statistiku, pa ćeš videti ko koliko igra.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Šta pričaš? Je l' znaš koliko jedan regionalni EL tim igra tokom sezone utakmica?
                      Regularni deo EL i ABA = 60 utakmica + plejof jednog, drugog ili oba takmičenja što je otprilike dodatnih 10 do 15 utakmica + kup + KLS + Superkup, to je blizu 90 utakmica.
                      Otkako su ovakvi formati uvek je bio optimalan broj 15 igrača da iznesu celu sezonu.
                      Gledaj malo više utakmice i prati statistiku, pa ćeš videti ko koliko igra.

                      Dobro Deki sokole, ako ti tako kazes

                      Comment


                      • Nema problema, služim narodu. [emoji6]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Sjajna utakmica u svakom pogledu, zalaganje, koncentracija , tecna igra , bilo je i odlicnih pnr kombinacija. Radanov sjajna rola mada ga je cuvao dosta inferiorniji igrac, ali deluje da Sasa nije skroz otpisao njega i Simanica, verovatno pokusava da im promeni odnos i stav prema obavezama sto je duzi proces ali nema popustanja ako hocemo ozbiljan tim i ozbiljnu igru. Ovo sto za sad gledamo uliva veliko poverenje i optimizam vezano za ovu sezonu.

                            Comment


                            • Pogledajte ovu grafiku da vidimo od koga sve polazi i ko se pita na terenu. Mozda smo tanki sa krecijom Davidovca i tu bi trebalo da igramo više i zato Rocesti dolazi. Screenshot_20201012_104657_com.twitter.android.jpg

                              Comment


                              • Dobrić, Lazić i Davidovac katastrofalni po ovom parametru, za Reatha je očekivano.
                                Odličan MJK, solidni Kuz i Simonović.
                                Walden je morao da bude bolji, što reče zato dolazi Roch.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X