Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoc je bio mnogo tezak zivot posle utakmice..nebrojeno uzdaha i sjete kako se mogla utakmica privesti kraju!....Najvise mi je zao,sto se u odlucujucim trenucima nije niko nasao da preuzme odgovornost,sto zaista potvrdjuje tezu da su se uplasili pobjede protiv ogromnog Panatinaikosa!Neobjasnjivo! E sad,svaka cast svakom ko je istrcao sinoc.Ovu generaciju obozavam,zbog velikog htjenja i volje koju imaju!Dzenkins,Blazic,Marjan,Katic,dobar je bio i Simon,Mitrovic je bio ok,ama svi....aa Radonjic ce biti sve bolji i bolji,uvjeren sam! trebamo li sad odma da ga smijenimo,jer je Boze moj izgubio od Panatinaikosa na produzetak! ..Sve ce ovo tek da izgleda dobro,lici na tako nesto! Sad, da se dobije Buducnost u Podgorici,moramo iscupati tu pobjedu,zbog narednog samopouzdanja,mnoooogo ce biti tesko,mnogo...ne toliko zbog snage Buducnosti,koliko zbog 'rana' od sinoc...



    uhhhh neopisiv osjecaj srece!!!!!!
    Last edited by Duka; 02-11-13, 08:10.


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Nije u redu da sve utakmice koje se igraju na jedan posjed gubimo i to kod kuće sad PAO, a u prvoj utakmici Lokomotiva.Glupe greške su nas koštale pobjede, ali mi samo nije jasno kako je Radonjić mislio da Mitrovic cuva Batista.


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Ova utakmica je najbolji pokazatelj da'l je Radonjic trener za ekipu koja igra Euroleague,ili ne.
        Vodis 15 razlike na poluvreme,i naravno ocekujes da u drugo rival krene agresivno od prve sekunde,i oni napravise seriju od 4-0 ili 6-0 i umesto da se zove time out,pusta se,a za to vreme mi u napadu ko Onjilo u fudbalu ,neupotrebljivi ,jednostavno ideje nismo imali ...
        Mozda sam pogresio i seko je to time out-om,ali drugo je zvati i preokrenuti situaciju na svoju vodenicu ,a drugo ko Radonjic ,zove time out i u nastavku ista slika ...

        Druga greska Radonjica je forsiranje Nelsona,koji za Euroleague nema kvaliteta,on u ovoj sezoni ima vise gresaka nego Krneta i ostatak odbrane u fudbalu(a to je bogami tesko za uspeti).Jednostavno to nije onaj igrac od prosle godine,a niti je takmicenje isto.Sad se inace i videlo da smo trebali da se isprsimo i dovedemo Markovica ili nekog drugog pleja ,mozda i da se ne dovede drugi plej (nek se puste Cvetkovic i Djenka) ali Nelson ni pod razno. Neupotrebljiv u napadu,rival ga cuva na 2 metra od sebe,nerezonski pasovi.

        Na +15 umesto da igramo spor napad,da se potrosi svih 24 sekunde,ali da lopta ide Djenki,Silbu ili Simonovicu koji su suteri,pogotovo ako se uzme u obzir da je "kapiten" konacno odigrao u napadu mi se ponasamo kao da igramo protiv Solnoka revans.
        Lazic koliko je dobro odigrao u nekim trenucima na Dijamantidisu,toliko smo mi izgubili na Blazicu sto nije igrao u 4/4 od pocetka,a ne poslednjih 4-5 minuta.

        Jos jedna greska Radonjica je branjenje njihovog zadnjeg napada na 10-12 sekundi pre kraja.Umesto da pravimo faul,i da dobijemo zadnji napad ili da udjemo u penal zavrsnicu,mi branimo,a i sami znamo da nemamo u tom trenutku roster koji bi mogao da odigra na nivou sledecih 5 minuta.

        Radujem se sto igramo u Euroleague,ali kada pogledam ko i kako nas vodi(a imamo odlican sastav (plus jos neko pod kosem)da smo mogli da se nadamo prolasku u TOP 16) mene uvati jeza.Radonja za Euroleague ni pod tackom maybe ,za ABA ligu tu je vec prihvatljiv.
        Mec nije izgubio ni Mitrovic,ni Lazic niti bilo ko od igraca,vec trener.Siguran sam da Radonjic ume da radi sa ovim momcima,ali on ne ume da vodi ekipu na ovakvim mecevima.To nije nesto sto se stice iskustvom,vec ti je potrebno znanje,koje ces ti kroz iskustvo da dovedes do savrsenstva.

        Comment


        • demarcus nelson out, any other black guy in...pa jebote zivot mi smo najjaci tim u evropi, sinoc smo igrali produzetke sa panatinaikosom, a 16 min. smo igrali sa cetiri igraca u napadu...pa ja ljude na basketu ne pustam onako bezobrazno kako su njega sinoc zeleni pustali, ljudi stoje od njega po tri metra, a on jadnicak ne gleda na kos...

          Comment


          • Taman posla da pobedimo u Morači, ma gde....

            Comment


            • Klizaju se kao nenormalni,dobijen mec gubimo..
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • kakva smo mi luda ekipa imali smo veliku sansu da ovo dobijemo ali...sad idu 4 teska meca laboral,cedevita,ritas pa partizan...bice to prelomni dio sezone vec ovako rano

                Comment


                • MVP meca je ponovo Boban Marjanovic,dabl-dabl 13poena i 11skokova.
                  Last edited by MareLFC; 04-11-13, 21:55.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • izgubis utakmicu gdje protivnik promasi 16 bacanja, gdje protivnik ima 34% suta iz igre...ja jednostavno nemam rijeci kojom bih opisao moju razocaranost

                    Comment


                    • Nelson iz utakmice u utakmicu ukopava,ok...imao je proslu sezonu,znamo kakvu,nije dzabe produzen ugovor sa njim,ali ukopava ovu...ok,dati mu jos vremena! Lazic pocinjem da se jaaako jezim,kad ga ugledam,koliko je beskoristan,sta se desilo sa svima veceras,mada vjerovatno je Diamantidis ..Batist i ostali jos pred ocima Blazica Radenovica....


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • pa dobro ocigledno da je posledice ostavila utakmica u petak sto je po meni normalno ali ipak trebali smo ovo da dobijemo jer nam je sve bilo otvoreno i buducnost je igrala ocajno

                        Comment


                        • e zamisli sad kad je BUducnost igrala ocajno,kad to nismo mogli da rijesimo..bojim se narednog perioda,ako se ne dobije Kuca!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • laboral nam je najbitniji sto se tice EL mislim da ako ih dobijemo mnogo toga se okrece u nasu korist ali i ABA nam je mnogo bitna jer znamo da samo ako budemo u finalu mozemo da igramo i sledece sezone EL ali ipak ABA liga je dovoljno dugacka da mogu da se isprave greske ali zato u cetvrtak moramo biti na visokom nivou

                            Comment


                            • Originally posted by duka79 View Post
                              kakva smo mi luda ekipa imali smo veliku sansu da ovo dobijemo ali...sad idu 4 teska meca laboral,cedevita,ritas pa partizan...bice to prelomni dio sezone vec ovako rano
                              Mogu da se dobiju bar 3 od ova 4,naravno derbi da se ne izgubi ni pod razno...
                              sigpic

                              Comment


                              • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X