Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam ubeđen da je Odžo umro od posledica korone, jer je u pitanju bolest koja oslabi ceo organizam i nakon što je preležiš.
    Bio sam u kontaktu sa ženom preminulog stomatologa iz Novog Sada koji je bio moj klijent i ona mi je detaljno opisala kako mu se pogoršavalo stanje postepeno i čovek je umro zbog čistog nemara zdravstvene službe.
    Naravno da ni to nećeš moći da pročitaš u novinama kao ni da je razlog Ojo-ve smrti oglušivanje o preporuci lekara. Da li je on doneo odluku sam da trenira, ili je instruisan da to radi svakom ostaje da zaključi po svom nahođenju.
    Bog da mu dušu prosti, Ojo mi je delovao kao dečko kome je lako manipulisati i ne sviđa mi se što ova priča nije dobila pravi epilog.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Ne dirajte gejeve. Sto vise njih vise zena za nas ljubitelje istih.
      U zabludi si, teslače oni sve redom pa i te što su višak.

      Comment


      • To nisu gejevi, već biseksualci. Čistom pederu se ne diže kita na ženu koliko tebi na muškarca. Jednostavno ne postoji telesna hemija i ćao.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Aj da pricamo i o trandzama na svetom topiku.
          Stvarno smo cigani ludaci.

          Comment


          • Sto meni, prijatelju?

            Comment


            • Pa vidiš moj Jimi, sve oko nas otišlo u q.
              Nemoj da te iznenadi kad osvane jedno jutro da svaki tim mora da ima odredjen broj vakih i nakih.

              Comment


              • Htedoh reći da ti se ne diže na muško, možda sam se nespretno izrazio.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Htedoh reći da ti se ne diže na muško, možda sam se nespretno izrazio.
                  Šalimo se malo *laki, vidiš kakvo je vreme napolju.

                  Comment


                  • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Ajd malo o sutrašnjoj utakmici.

                      Comment


                      • Homoseksualizam JESTE poremećaj, jer nas je priroda stvorila sa polnim reproduktivnim organima kako bi opstali kao vrsta.
                        Ok, neko će reći zašto je prisutna heteroseksualna sodomija jer je to isto seksualni odnos koji ne služi za produženje vrste, ali se on svakako može podvesti šire u neku vrste predigre za klasičan koitus.
                        Sve to ne znači da imam nešto protiv takvih ljudi, nekoliko njih su mi poznanici, znam i žene koje su eksperimentisale sa svojim polom ili još uvek to rade.
                        Ali, to je poremećaj nastao kao posledica vaspitanja i/ili uticaja okoline, i ne verujem da je to nešto što je genetski predodređeno, na kraju krajeva nema dokaza za tako nešto.
                        Eto vam, pederi! :nohardfeelings: [emoji23][emoji23][emoji23]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • https://www.mozzartsport.com/kosarka...opstati/367834

                          Kad smo vec kod gejeva, jebe Covke bokana momacki

                          Comment


                          • Uh kako su dosadni sa saopstenjima. Ovaj pravi sastanak bez Zvezde....racun u blokadi, kakvi tamo bolide sede majko mila...sreca pa su ovi krajevi puni talntovane dece,inace ne znam.

                            Muka mi i da citam i da uopst znam zasto je racun u blokadi. Igrajte kosarku, napravite neka pravila,ako niste sposobni dajte nekom ko jeste..najveca je greska dati klubovima velika ovlascenja...

                            Inace, meni se ovaj tim Zvezde svidja i mislim da su igraci kompatibilni jedni sa drugim.

                            Hal-Rocesti..

                            Loyd-Volden...

                            Na tri smo malo tanji, ali danas se moze igrati i sa tri beka...

                            Na cetiri su radnici,ali isto kompatibilni,imamo sutere, zidare i radnike...nije neki vrhunski kvalitet,ali boze moj...

                            Na pet takodje, jedan sidras i jedan sto pipa vrh table.


                            Roceosti, Volden, Loyd, Simon, Tery..small ball

                            Hall, Lazic, Davidovac, Rit,Kuzmic big one...

                            Moze se dosta miksovati i stvarno fin tim, da li ce biti dovoljno za EL za borbu za F8..pitanje je, ali generalno za nase uslove dobar tim za relativno male pare

                            Trener konacno kvalitetan i za ABA je to odlicno, ali videcemo za EL nivo...to je i poenta ovog tima da bude kokurentan na tom nivou.

                            Volden je ubedljivo najbolji defanzivac na beku sto smo imali godinama,svidja mi se kako to radi soft, lepo i pametno... Hal je dobar za back upa i mislim da ce Rocesti biti numero uno PG ako je u formi...

                            Teri kad pocne bice tim skroz drugaciji na obe strane terena, steta samo za publiku.. Ostaje samo pitanje za EL konkurentnosti, ali to cemo znati vec uprvih 10ak kola..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Jako lepo igra Duop Reath, samo neka ga služi zdravlje zaradiće klub i neko obeštećenje za njega narednog leta siguran sam. Možda i najveće pojačanje za naš tim ovog leta!

                              Comment


                              • Kakvo crno obeštećenje, Reath ima ugovor do kraja ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X