Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ta ista svetska zdravstvena organizacija je rekla da homoseksualizam nije poremecaj iliti bolest...tako da...uostalom virus ko virus...

    Comment


    • Homoseksualnost jeste poremećaj, bolest nije, ne ugrožava ti zdravlje. Psihički poremećaj je, ali nije psihosomatska bolest.
      A ovaj virus je vrlo zajeban, jer ima i odloženo dejstvo što smo baš videli na primeru jadnog Ojo-a. Zato je svako razuman jako oprezan kad ima posla s njim.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Nije nuzno da je Odzo umro od Covid-19 ili posledica virusa. "Radnjena" je autopsija i naravno da nista nismo culi ni videli. Malo je licemerno to prebacivati na Odza kojem uostalom nismo ni platili ono sto smo javno obecali.

        Covek ima virus i igrace kad bude spreman i dobije dva negativna testa. Meni je neverovatno da je dosao sa virusom.

        Rocestom dobroslica i nek pokida u napadu kao sto ce njega u odbrani....
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Zapitaj se malo zašto nema epiloga Ojo-ve smrti.
          Ovo oko toga da nije sve isplaćeno Ojo-voj porodici je laž, još jedna tvoja u nizu.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Pa nismo platli troskove prevoza i sahrane, ako ti znas nesto vise daj link...a neces ga dati vec ides na spavanje.

            Zasto nema? Evo pitam tebe posto ti ocigledno znas..

            Homesekusalci nemaju nikakav poremecaj, niti su bolesni...cisto da dodam na ovu svastaru sto pisete..
            Last edited by LosmiSK; 08-10-20, 00:27.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Porodica preminulog doskorašnjeg košarkaša Crvene zvezde Majkla Odža susrela se sa još jednom mukom i očajanjem. Osim što su izgubili voljeno biće, sada su u dodatnom problemu jer nemaju novca da plate troškove transporta tela do Nigerije kako bi ga sahranili. Ubrzo nakon ovog saznanja, oglasio se KK Crvena zvezda, koji će platiti sve troškove.

              https://direktno.rs/sport/kosarka/29...port-tela.html

              Inače, sam pokušaj da se bilo ko ocrni na ovaj način je bedan i klošarski.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment




              • Meni uopste nije jasno na koji ti nacin razmisljas i kako si procitao moj text , a jose vise se cudim tvom odgovoru...prosto neverovatno..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ovo ti je za jednu dužu hladovinu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ti u tom tekstu nemas nista sto ja nisam napisao..Daj link gde ima potvrde da smo tu stvar resili...

                    To je poenta celog mog komentara tebi. To je kao da ja kazem nisam dobio plati, a ti stavis snimak mog gazde od pre metar dana na slavi kako kaze da cu dobiti platu na vreme...

                    A ovo prosjacenje za ban je komedija..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Daj ti da nisu isplatili ili ćeš u davno zasluženu banovinu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Da dam dokaz da nisu isplatili

                        Ae laq noc
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Ta ista svetska zdravstvena organizacija je rekla da homoseksualizam nije poremecaj iliti bolest...tako da...uostalom virus ko virus...
                          70ih godina Svedska je priznala homoseksualnost kao bolest, sutradan su ljudi poceli da zovu na posao i javljaju da ne mogu da dodju jer se osjecaju malo gej.

                          Comment


                          • Nema to veze, da se razumemo, ja nemam nista protiv gejeva, apsolutno nista...za mene je poremecaj i gubitak kose itd itd pordmecaj hormona, genetika itd...to da se leci ne moze isto tako i u slucaju gejeva, tu je doslo do zbrke u telu i Boze moj, ali mi ide na kurac tsj njihov lobi itd...sa druge strane isto korona postoji i to je sto posto, ali taj virus nije toliko opasan kako se predstavlja, a zasto se tako predstavlja? Ima mnogooo razloga od farmaceutske mafije, do muljanja preko mmfa itd itd evo i tramp bolestan bas pred izbore, jes kurac...i onda smo svi mi ovce zatvaraju nas, pune nam glave, stancaju broj obolelih itd jer se u zemlji od kako je kovida ne umire vise od raka, od prirodne smrti, od siromastva itd... Smatram da je Odzo na nasu veliku zalost preminuo jer srce nije izdrzalo, on je ogroman covek, ko zna i sta je koristio...pa jel je Goran Gogic umro od korone? Covek zdrav, prav, padne na sred utakmice ili treninga kako bese...ajd sad svi od kovida umrli, a i poznato je da posle smrti Odza Odzo nije bio pozitivan na koronu, a sad ide ono a lekari rekli laksi fizicki napor, lekar ti kaze i kadnimas prehladu da sedis kuci nedelju dana iako nemas potrebe za tim, ali dobro...nmg o nasoj struci, imao sam dugo problema sa idiotima koji nisu bili sposobni da mi ustanove sinusitis 2god pa sam morao da idem na 2 operacije sinusa jer sam sam otisao i uradio magnetnu glave, a oni me ubedjivali nije ti nista...fala lepo, al struka neka pusi kurac

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              70ih godina Svedska je priznala homoseksualnost kao bolest, sutradan su ljudi poceli da zovu na posao i javljaju da ne mogu da dodju jer se osjecaju malo gej.
                              Ma tih godina je svuda u svetu homoseksualnost bila tretirana kao bolest, kasnije raznim "emancipacijama" se i to promenilo - sada se ide u drugu krajnost. Ništa novo od nadri levičara neoliberalne provinijencije.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ne dirajte gejeve. Sto vise njih vise zena za nas ljubitelje istih.

                                Comment

                                Working...
                                X