Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B-Luka View Post
    A Zvezda izdala saopstenje povodom transparenta navijaca Maccabi-a. Mogao im je neko reci da to nije bilo upuceno njima.
    ona zastava je na svim utalmicama makabija

    Comment


    • Pa, dobro...Naravno da ne mogu reci da bi sigurno bolje prosla. Sve je to hipoteticki...Maccabi bi u svakom slucaju bio veliki favorit na svom terenu. Ali jednostavno je cinjenica da je Zvezda u ovo vrijeme prosle sezone igrala prelijepu kosarku i da npr. ovosezonski tim Zvezde ne ostavlja utisak da bi mogao onako odigrati protiv npr. Dinamo Sassari-a. Sigurno da je dosta toga i do Radonjica, ali nije ni on jedini krivac za ovako losije igre, vec je u pitanju i nedostatak vrhunskih igraca. Pa kada je Rakocevic igrao odlicno prosle sezone, plus Savovic, Brown, Scott bili odlicni u odredjenim utakmicama, tada je i Zvezda djelovala impresivno. Trenutno Zvezda nema igraca koji moze igrati na tom nivou. To se jednostavno osjeti. Ima perioda dobre igre, ali uvjek nedostaje "to nesto, malo..", a to se i vidjelo u poslednjoj cetvrtini protiv Lokomotive.
      kako tebi nije jasno da rakocevic nije igrao odbranu sa 25 a kamo li sa 35? ti ako ne vidis da je ovogodisnji tim bolji od proslogodisnjeg onda stvarno ne znam kakvu diskusiju s tobom vrijedi voditi...utakmica protiv sasarija u bg je bila vjerovatno najbolja utakmica proslogodisnjeg tima u citavoj sezoni pa to i nije neki reper da se kaze kako su oni prosle god. letili po terenu...napadao si ovde radenovica a on covjek igra odlicno...izgubili smo od makabija i od kubana pa odmah nezadovoljstvo, ne valjda trener...koliko su puta vujosevica kritikovali ranijih godina sto se tice vodjenja utakmica i odredjenih odluka pa se sad grobari u njega kunu i da dovede drvo jer ce na kraju sezone proigrati...STRPLJENJE! ovaj tim je definitivno bolji od proslogodisnjeg po svim osnovama.

      saopstenje kluba povodom ovog transparenta je jednako smijesno koliko i ono proslogodisnje poslije poraza od galatasaraja kad se klub izvinjavao navijacima zbog tog praza

      Comment


      • Originally posted by swish41 View Post
        kako tebi nije jasno da rakocevic nije igrao odbranu sa 25 a kamo li sa 35? ti ako ne vidis da je ovogodisnji tim bolji od proslogodisnjeg onda stvarno ne znam kakvu diskusiju s tobom vrijedi voditi...utakmica protiv sasarija u bg je bila vjerovatno najbolja utakmica proslogodisnjeg tima u citavoj sezoni pa to i nije neki reper da se kaze kako su oni prosle god. letili po terenu...napadao si ovde radenovica a on covjek igra odlicno...izgubili smo od makabija i od kubana pa odmah nezadovoljstvo, ne valjda trener...koliko su puta vujosevica kritikovali ranijih godina sto se tice vodjenja utakmica i odredjenih odluka pa se sad grobari u njega kunu i da dovede drvo jer ce na kraju sezone proigrati...STRPLJENJE! ovaj tim je definitivno bolji od proslogodisnjeg po svim parametrima...
        Kakve sad ima veze to kako Rakocevic igra odbranu? Ovo sada je kao bolje? Pa Zvezda nakon dva odigrana kola ima statisticki najgoru odbranu Evrolige. Mislim da im jedino oni Poljaci mogu "parirati" u tome, dok i ovaj Budivelnik igra daleko bolju odbranu(ako se izuzme poslednja cetvrtina protiv Fenera). Cak je i Siroki bez problema "zatrpao" kos Zvezde.

        I o kakvom "napadanju" Radenovica govoris? Ja sam rekao da je Savovic daleko bolji igrac od njega...I dalje stojim iza tog stava. Savovic se vec nametnuo kao jedan od najboljih igraca Bayerna. Radenovic je za sada vise onako "tra-la-la"...Vise je los, nego sto je dobar.


        Originally posted by Salexn View Post
        ona zastava je na svim utalmicama makabija
        Ma, krivi su i mediji...Ovi sa B92 jos u toku utakmice izasli sa tekstom, uz naslov "Makabi Zvezdi: Ko ste j***** vi?" Mada i ovi iz uprave su trebali malo bolje da se informisu prije izletanja s takvim saopstenjem. 'ebi ga, kasno je sada...

        Comment


        • Bobi

          Бобан Марјановић најбољи скакач 2. кола Евролиге са 13 скокова!

          Comment


          • Na lupetanje jedinog navijaca Igokee ne bih da se osvrcem, neka pozdravi onog smrada koji im je glavni finansijer kluba koji je stabilniji i bogatiji od Zvezde, ali ih je losiji tim Zvezde nego prosle godine nabio u onoj rupi u kojoj ne moze da se igra EL.

            Javljam se da kazem da bude li korisnik Salexn nastavio da siri lazi, bice sankcionisan, za sada ce se samo brisati poruke.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • http://www.mozzartsport.com/vesti/ra...ak-noris/63827

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Na lupetanje jedinog navijaca Igokee ne bih da se osvrcem, neka pozdravi onog smrada koji im je glavni finansijer kluba koji je stabilniji i bogatiji od Zvezde, ali ih je losiji tim Zvezde nego prosle godine nabio u onoj rupi u kojoj ne moze da se igra EL.

                Javljam se da kazem da bude li korisnik Salexn nastavio da siri lazi, bice sankcionisan, za sada ce se samo brisati poruke.
                Necu vise nista komentarisati na ovom forumu niti ga posecivati ti da meni kazes da lazem ja znam sve sta se desava u klubu a tebi ce naredni dana sve biti jasno ti samo lupas u prazno prvo brisi svoje lazi o dolasku Medlija,Milicica ITD

                Comment


                • Drago mi je. I jos draze da znas sve
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Na lupetanje jedinog navijaca Igokee ne bih da se osvrcem, neka pozdravi onog smrada koji im je glavni finansijer kluba koji je stabilniji i bogatiji od Zvezde, ali ih je losiji tim Zvezde nego prosle godine nabio u onoj rupi u kojoj ne moze da se igra EL.

                    Javljam se da kazem da bude li korisnik Salexn nastavio da siri lazi, bice sankcionisan, za sada ce se samo brisati poruke.
                    Kakve veze sad ima Igokea s bilo cime? Zvezda je dobila Igokeu jer su ovi promijenili kompletan roster(otisli Joksimovic, Edwards, Hammonds, Komatina, Adamovic,...), a ne zato sto je Zvezda mnogo jaca ove sezone. Ja sam vec rekao da ne navijam za Igokeu, ali nekima nit' ulazi, nit' izlazi na uho, ali nebitno je to...

                    I dobro ti ovaj lik iznad, pod nick-om Salexn, rece... Danima si lagao da je Covic doveo Milicica, ali da se kao ceka da se to objavi. Tvrdio si kako imas neke pouzdane informacije i slicno. Pricao si, tj. lagao o nekim glupostima, "gabaritima" i vrhunskim pojacanjima KKCZ, a na kraju od Rafael Hettsheimeir-a, Milicica i Nik Cander-Madley-a, Zvezda je zavrsila sa Radenovicem i Marjanovicem. Pricao si o Top 16 fazi i jos raznorazne besmislice, iako je i vise nego jasno da je ovakav tim Zvezde, sa ovakvom igrom, na nivou one Z.Gore i Nanterre-a, a Partizan je tek malo iznad, prevashodno zbog iskustva igranja u EL.

                    A ovo je forum otvorenog tipa, a ne tvoja privatna svojina, tako da ne znam otkud tebi pravo na nekoga vrijedjas i jos da prijetis. Ukoliko se ne slazes s necijim misljenjem, to je tvoj problem. Nije ni tvoje misljenje mnogo bitnije drugim ljudima, tako da smo svi na istom. Takodje, IP adresa se promijeni za 15 sekundi, tako da su tvoje virtuelne prijetnje besmislene, jer zapravo ne postoji nacin da ti nekoga sankcionises i da mu onemogucis pristup forumu(i postoje pravila foruma, a sukob misljenja definitivno ne krsi nijedno pravilo. Jedino ga ti krsis psovanjem i vrijedjanjem drugih clanova...Ima ih jos nekoliko koji to isto rade). Smanji malo dozivljaj i normalno komuniciraj, ako si u mogucnosti...Ako nisi, onda nema potrebe ni da komentarises bilo sta, samo zato sto ti se ne svidja necije misljenje. Ako vec imas neke kontraargumente, onda ih izlozi, a ne da vrijedjas i napadas ljude bez ikakvog povoda.

                    Comment


                    • Rutinska pobeda 90-64.
                      Цветковић 2, Митровић 11 (6ск, 4ас), Лазић 2, Блажич 14, Симоновић 4, Марјановић 16 (8ск), Раденовић 5 (4ас), Катић 11, Ристић 2, Нелсон 7 (6ск), Џенкинс 8 (5ск), Шилб 8.
                      MVP meca je Boban Marjanovic sa 27 indeksnih poena za samo 11 minuta u igri.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Rutinska pobeda za prvo mesto . Nisu ovi dorasli za nadigravanje sa nama, dobro je sto smo dobili pre Pao

                        Comment


                        • e sad sledi jedna mnooooooooooooogo bitna tekma...e kako bi je bilo dobro dobiti

                          Comment


                          • Comment


                            • uf koliko je bitna ova tekma protiv pao-a...em je vazna zbog eventualne prve pobjede u evroligi, em cemo imati dobar momentum pred gostovanje u podgorici koje je uvijek tesko, a buducnost je ove godine nikad jaca...u petak se moze prelomiti sezona jer onda ni vitorija nije neosvojiva, u slucaju poraza bice tesko...

                              Comment


                              • laboral ubjedljivo pobjedio u litvaniji

                                Comment

                                Working...
                                X