Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki navijač Zvezde da komentariše večerašnju utakmicu Zorana Paunovića protiv Pirota ?

    Comment


    • Ne znam sta da mislim o ovim spekulacijama da stize Rocesti. Sasa mi ne deluje kao covek koji bi doveo igraca od 35 godina koji ne igra odbranu. Ma koliki mamojeb bio u napadu.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Ne znam sta da mislim o ovim spekulacijama da stize Rocesti. Sasa mi ne deluje kao covek koji bi doveo igraca od 35 godina koji ne igra odbranu. Ma koliki mamojeb bio u napadu.
        Nama upravo treba mamojeb u napadu. Odbrana nece biti problem ovog tima ali napad?????
        Rocesti je pre za penziju nego kosarku

        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

        Comment


        • Nama odbrana nije toliki problem kao napad. Ali, Rochestie je igrač koji u napadu zavisi umnogome od sudijskog kriterijuma. Ako puste da ga biju dosta će ga limirati.
          Pitanje je koliko je u mogućnosti da igra 20+ minuta na mestu pleja u 35-oj godini. Ali da nam treba mamojeb tog tipa na pleju - treba nam.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Nama upravo treba mamojeb u napadu. Odbrana nece biti problem ovog tima ali napad?????
            Rocesti je pre za penziju nego kosarku

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
            Ma Nek nadje komba koji ume da podeli asistenciju i ume da pogodi sa distance u visokom procentu. Ja samo nisam za beka sutera jer mi muka pripadne kad vidim Voldena kako se svadja sa loptom. Decko nije plej, pogotovo ne za el nivo.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Ma Nek nadje komba koji ume da podeli asistenciju i ume da pogodi sa distance u visokom procentu. Ja samo nisam za beka sutera jer mi muka pripadne kad vidim Voldena kako se svadja sa loptom. Decko nije plej, pogotovo ne za el nivo.
              Kod Voldena a vodim niko nije primetio. On je imao povredu sake i bilo je pitanje dal ce uopste igrati protiv fenera. Igrao je uz bandazu i inekcije.
              U Evropi ne vidim igraca kog pominjrs.
              Ostao je Rocesti, Kaponen....

              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

              Comment


              • Kod Rochestie-ja mi je ostalo u sećanju jako mali broj izgubljenih lopti kad je bio kod nas, mislim da je bio jedno duže vreme i prvi u EL po tom parametru, i u apsolutnim brojkama i po minutaži, što će reći da je prvoklasan ballhandler.
                Kad bi sad bio u stanju da ponovi igre iz prvog mandata legao bi nam kao dupe na nošu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Kod Voldena a vodim niko nije primetio. On je imao povredu sake i bilo je pitanje dal ce uopste igrati protiv fenera. Igrao je uz bandazu i inekcije.
                  U Evropi ne vidim igraca kog pominjrs.
                  Ostao je Rocesti, Kaponen....

                  Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                  Zato i kazem komba. PG mamojeb je skup i nema ih, tu se slazemo. Komba izvaditi iz g lige ili nba, ima ih i bice ih uskoro jos kad prodje draft i epizodisti ostanu bez ugovora.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Kod Rochestie-ja mi je ostalo u sećanju jako mali broj izgubljenih lopti kad je bio kod nas, mislim da je bio jedno duže vreme i prvi u EL po tom parametru, i u apsolutnim brojkama i po minutaži, što će reći da je prvoklasan ballhandler.
                    Kad bi sad bio u stanju da ponovi igre iz prvog mandata legao bi nam kao dupe na nošu.
                    On nije istrosen igrac jer bezi od kontakta kao djavo od krsta, a i u odbrani se nije u zivotu oznojio. Za bekapa i 15 minuta odmah bi podigao ruku, ali za paklen ritam i 20+ minuta u tim godinama, nisam siguran.

                    Comment


                    • Nikad on nije bio igrač koji koristi kontakt prilikom ulaza u većoj meri prosto jer su mu takve fizikalije, ali je sharp shooter koji celu karijeru održava preko 40% za tri pri velikom broju šuteva što je đavolski teško. Pritom je i elitni asistent i perfektan ballhandler.
                      Da li bi mogao sada da iznese preko 20 minuta takve igre je pitanje od milion dolara.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Nikad on nije bio igrač koji koristi kontakt prilikom ulaza u većoj meri prosto jer su mu takve fizikalije, ali je sharp shooter koji celu karijeru održava preko 40% za tri pri velikom broju šuteva što je đavolski teško. Pritom je i elitni asistent i perfektan ballhandler.
                        Da li bi mogao sada da iznese preko 20 minuta takve igre je pitanje od milion dolara.
                        Rocesti je brutalan igrac. Lakoca postizanja piena kod njega je neverovatna. Medjutim, misljenja sam da je njegovo proslo. Ipak 36 god, povrede tokom karijere.
                        Sa druge strane Sasa ga dobro zna

                        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • 35 godina i tri meseca tačnije. [emoji1]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma Rocesti je jedina svetla tacka te sezone sa Alimpijevicem. Ali i tada je bio istrosen do aprila i na kraju je mnogo losije igrao nego na pocetku sezone. Sad u 35 godina ne mozes mu dati kljuceve ekipe. A nama treba prva violina, a ne pomocno osoblje.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Ma Rocesti je jedina svetla tacka te sezone sa Alimpijevicem. Ali i tada je bio istrosen do aprila i na kraju je mnogo losije igrao nego na pocetku sezone. Sad u 35 godina ne mozes mu dati kljuceve ekipe. A nama treba prva violina, a ne pomocno osoblje.
                              Jbg ja ne vidim tog igraca a da je dostupan

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • U Olimpijakosu svaki plej je pored Spanoulisa "pomoćno osoblje". Inače, u svakoj drugoj ekipi je Rochestie bio "prva violina" tima.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X