Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je kada ti je krmak potparol.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Cek ljudi nisam ovo ispratio oko ABA, Partizan bi dao potpis da se liga registruje ako FMP pristane na arbitrazu pa dok traje arbitraza da ucestvuju u ligi a ako sud u Lozani odluci da postoji sukob interesa da ih izbace u sred lige
      I sve to su smislili alal im al jel iko pomislio sta ako FMP ne zeli? Realno koji ce im kurac?
      Jel znaju da u tom slucaju pokrecu lavinu tuzbi u kojima je zalog prostorije kluba? Licna imovina? Izbacivanje iz lige? Ja koliko su amateri to svijet nije vidio!
      Lose si ispratio. U sustini predlog i nije toliko los jer obje strane moraju napraviti neki kompromis. I taj proces pred sudom u Lozani bi trajao oko 4-5 mjeseci i ne bi uticao na ovu sezonu. U sustini ste teski i jedni i drugi, iako svi znamo da postoji sukob interesa, vi (vasa uprava) se ponasa tako da svi ispadamo budale, prave nas budalama, dok sa druge strane KKP iz inata je spreman da rizikuje do kraja po cijenu da svi izgubimo....bas bezveze , na nivou nedoraslih ljudi...

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Lose si ispratio. U sustini predlog i nije toliko los jer obje strane moraju napraviti neki kompromis. I taj proces pred sudom u Lozani bi trajao oko 4-5 mjeseci i ne bi uticao na ovu sezonu. U sustini ste teski i jedni i drugi, iako svi znamo da postoji sukob interesa, vi (vasa uprava) se ponasa tako da svi ispadamo budale, prave nas budalama, dok sa druge strane KKP iz inata je spreman da rizikuje do kraja po cijenu da svi izgubimo....bas bezveze , na nivou nedoraslih ljudi...
        Ne ne ne... Za sud u Lozani je potrebno da obje strane pristanu na spor sto ne znam kako su zamislili da FMP na to pristane.
        Drugo, za sporove unutar ABA, nadlezan sud u Zagrebu.
        Trece, za sve oko registracije menadzmenta i klubova (sto mora da se uradi i Zvezda je za to reagovala) Partizan je dao saglasnost tri puta!
        Bokan je ovde u pravu, u pitanju je veliki novac teskom mukom pribavljen i ako Partizan ne dostavi dokumentaciju za registrovanje snosice ozbiljne tuzbe.

        Comment


        • Da ne opterecujem temu sad ali mi nema logike da je potrebna saglasnost obje strane. Partizan tuzi fmp i KKCZ da su u sukobu interesa. Kao i svaki spor na sudu.

          Comment


          • Pa šta ga sprečava da to učini?
            Možda redosled poteza, put koji zahteva da se ide od "nižih" instanci ka višim instancama? Možda je ovo samo šibicarenje?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ostoja baca dimne bombe da zamaskira svoju nesposobnost. Zna u startu da od toga nema ništa. Imaš sud koji je godinama nadležan za ovakva pitanja i sve je to u Statutu ABA lige koji su potpisali svi klubovi učesnici.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Zvezda slavila protiv Igokee u Laktašima, Volden najefikasniji

                http://www.zurnal.rs/kosarka/aba-lig...sniji?lang=lat

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Da ne opterecujem temu sad ali mi nema logike da je potrebna saglasnost obje strane. Partizan tuzi fmp i KKCZ da su u sukobu interesa. Kao i svaki spor na sudu.
                  Mora uz saglasnost, jer je u pitanju spor Partizana o temi koja FMP a jos manje Zvezdu ne interesuje. Kako nisu povredjena sportska pitanja vec administrativna, nadlezan sud je u Zagrebu. Tamo su mogli da podnesu tuzbu sami protiv ABA lige ali onda bi im to oborili sa zapisnikom sjednice na kojoj je Partizan glasao potvrdno. E zato oni hoce u Lozanu ali im za to treba zelja i saglasnost za postuoak i FMP ili Zvezde ili koga god da je u sporu.
                  Tu onda dolazimo do debilne situacije, Partizan nije dostavio dokumentaciju da se upise u registar ABA lige, a glasao je tri puta za to. FMP recimo ne zeli da se cima u Lozani jer realno najvise sto mogu tamo da dobiju je da se Partizan dobro obruka, a da angazujes pravni tim to kosta i sad zasto bi neko pristao na to?
                  Kada je vec tako, kada su sponzorstva obezbjedjena ugovorima kao i obaveze, sta mislis kako ce tuzbe da im se sruce na glavu ukoliko budu izbaceni iz ABA? Jer realno nece svi ostali sad kad je sve spremno 7 dana pred pocetak da se odreknu lige koja je definisana sa FIBA i EL?
                  Da ne govorim koliko je ABA bitna za sve ostale klubove, kako ces dovesti igraca da ti igra samo crnogorsku, srpsku ili hrvatsku ligu? Nema od toga nista i bas su ze zajebali al me interesuje kako je neko ko vodi takav klub mogao doci na takvuu ideju?

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Zvezda slavila protiv Igokee u Laktašima, Volden najefikasniji

                    http://www.zurnal.rs/kosarka/aba-lig...sniji?lang=lat


                    Primetio sam da je Igokea u zadnjim kontrolnim utakmicama igrala bez Dalibora Ilića. Da li je on taj koji je bio pozitivan na kovid ?
                    Last edited by serbianhoops; 16-09-20, 16:29.

                    Comment


                    • Vidi Simanu 5min bio duh za -12...nova NBA zvezda..
                      Loyd se ispromasivao, ostali dobri..
                      Last edited by LosmiSK; 16-09-20, 19:28.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ja sam primjetio da je Lloyd brat ispostobao sut al sut nije njega
                        Ma sve je u fullu, pripreme, uigravanje, sutevi, sve ce to leci al borbenost je vec sad prilicno visoka.

                        Comment


                        • Gledam Loyda vidim Kangu.

                          Comment


                          • @sarac javi se, kakvi su to slemovi u pripremi? 😂😂😂

                            Comment


                            • Kaže LK Blek Tarik...
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Kaže LK Blek Tarik...
                                Izvini ganac ko je lk? 😅

                                Comment

                                Working...
                                X