Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Zenit-CSKA se igralo sa publikom , španski super kup bez .Nema nikakvog pravila , svaka zemlja odlučuje za sebe



    Video si da je Ataman gledao naše utakmice pa je verovatno procenio da mu ne treba "prava prvenstvena"
    Mislim da su svi " navijaci" cekali samo nas poraz pa da se jave, sakrili se u misje rupe posle prve dve, naravno uvek ima materijala za "strucnjake" Lazic, Simon, Kuz ali protiv Efesa bi verovatno jos nekog potkacili i bilo bi daj playa, sutera, trojku cetvorku dve petice a mozda i trenera da menjamo a da vidimo sto pre ima li koga na birou rada slobodnog

    Comment


    • Da nam je ostao kevin panter plus centar, Boze

      Comment


      • Pa dovoljno je da su planirani Kevin i Noko na ovaj tim. Kremen kamen tim. Uhhhhh
        Steta.
        Ali bice to sve OK

        Comment


        • Biće još jedna petica i dvojka, pre zimske doselekcije.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • https://www.mozzartsport.com/kosarka...ski-kup/365947

            Comment


            • Ove dve utakmice sto sam odgledao sad kad se slegnu utisci su odlicne sa tim da smo u oba pravca odigrali odlicno i da Sasa odlico vodio mec u obe utakmice. Seckao je TO cim oseti pad u igri. Malo mi nije prijalo jedino sto i nije greska..sto je Radanova, Simanica pustio na kraju utakmice, mada jbga ili pokazi nesto ili nestani. To je taj mindset koji imaju jako tesko prebaciti na suprotno tj da im se muda dignu kad treba ili tokom utakmice. Ok je da igramo timski, ali kad u friendly game ti nemas muda (zelju) i izgledas mlitavo pored trenera kakav je Obradovic, onda je to mnogo dublji problem.

              Vecu strast sam video kod Uskokovica nego kod ove dvojice i ako nije hteo da napada kos bio je veoma odlucan u napadu, cak i ne izgleda slabasno za razliku od protivnika. Meni je tu nesto veci problem Radanov nego Simanica koga sam otpisao kao lidera vec sam ga stavio kao nekog catch and shot igraca. Bice tu dosta posla za Obradovica da im podigne samopuzdanje i ubaci ih u pravi ritam.

              Walden je pomeni pokazao vise u odbrani, taj njegov stav i rad ruku je veoma cist i ako je bio u problemu sa faulovima, poprilicno nezgodan igrac kad te cuvaa. Hal jeste inteligentan igrac, ali ne smatram ga kao nekog koji ce moci na EL nivou ovako da iznese ulogu. Ono sto je dobro kod njga jeste sto je i u odbrani poprilico kvalitetan, ima dugacke ruke i visok je poprilicno i ova dva igraca daju kvalitetniju notu Zvezdinoj odbrani a u napadu nisu toliko losi ipak videcemo kako ce to izgledati na EL nivou koji je ipak dosta iznad ovoga sto smo imali da vidimo u prvim mecevima. Najvise zato sto su rotacije tih timova slabije tj dosta kratke sa kvalitetnim igracima.

              Loyd je luda zverka i igrac ritma, a sto je najgore za protivnike,tip je igraca koji ne misli na promasene suteve i kad god bude imao poziciju koristice je. Ipak mislim na ELnivou da ce imati problma u odbrani posebno protiv snaznijih igraca o nekom missmatchu da ne pricam, ali jedan od boljih napadaca koje smo imali, mislim cak i da je najkompletniji od svih u napadu.

              Dobric je u principu izrastao u igraca od kojeg znas sta da ocekujes. Poprilicno se lose snalazi na poludistanci koju je probao da koristi, on je isto klasicni catch and shot igrac koji zna da povuce tranziju ali isto tako i da odigra vrhunsku stranu pomoci i defanzivnu tranziciju i ne bih bas rekao da je los u odbrani koliko se pise.

              Lazic je igrac kojiu ovom sistemu igr nema bas puno prostora, trebac njegova odbrana, ali takvi igraci su dinosaurusi koji nemaju bas nikakav talenat u napadu. Mislim da ce ga debelo istisnuti iz postave.

              Davidovac je pokazao neku konstantnost u igri i da je poprilicno hladnokrvan igrac koji razume igru. Sut je debelo popravio poslednjih sezona pa ocekujem od njega malo vec raznovrsnost u napadu,malo vise post igre pa cak i kvalitetnijih asistencija,mana je da u odbrani porpilicno ima problema sa cuvanjem igraca koji su brzi i jaci od njega.

              Duop mene nije fascinirao,vdi se nedostatak kvaliteta, ali do nadomestava odlicnom borbenoscu, valjda tako nesto i trba u ekipi. Dosta je aktivan u oba smera i ima ta muda da uzme sut pa cak i ako je u seriji promasaja za razliku od nekih mladjih. Problem te linije se nastavlja sa Kuridzom na dole koji jste rvac ispod kosa, ali na ABA nivou, na EL nivou je to dosta tanje i ako se i on poprilicno trudi.

              Simnovic je trnutno jdan od igraca koji je u najslabijoj formi, ali njegova odbrana nije tako losa, dosta je aktivan u rukama i nogama u odbrani a sut bi trebao doci sam po sebi.

              Kuzmic je jedan od igraca koji daje dovoljno da ne ocrnis, ali ni da ga nesto pohvalis. Na preuzimanju ce nas odvaliti od zivota sa njim u igri, jako spore noge i to ce biti problem koji ce se morati hendlovati zato sto je to to sto imamo. Imace visnku dominaciju u igri i to bi trebao da koristi, ali mislim da nje na 33% od starog Kuzmica.

              Ono sto je dobro za videti jeste Obradovic koji je gladan dobrih rezultata sa Zvezdom i on je trenutno dobro fokusiran na posao koji radi. Svidja mi se kako vodi tim i kako ih je sredio kao jednu vojnu cetu.

              Na beku ne znam sta c da rade, to je do vizije Obradovica, ali na centru pored jos jednog centra, licno bih trampio dva nasa PF,bilo koja za jednog kvalitetnijeg sa poenima u rukama. Tesko je da tokom sezone se oslanjamo najvise na bekovsku liniju.. treba nam 1-2 igraca tu sa oko 10ppg, a trenutno ja to ne vidim, tu mislim na level Evrolige.

              Ovo su neki moji zakljuci sa malog uzorka, od bekova je u principu tesko ocekivati neke bolje partije, ali od igraca dole svakako jeste. Steta sto nije dosao Nkoko, bili bas tvrdi dole, sad mislim da je ovaj turni u Turskoj bar dao malo vremena Obradovicu da ne mora da trci po centra.

              Ipak, trziste je po meni slabo sa centarskom linijom, treba misliti ne samo na igracke karakteristike, vec i na ljudske posto je evidentno da ovu grupu igraca krasi veoma dobra vojnicka disciplina,ali se to lako sjebe sa jednim loodakom u timu.

              Ubrzo pocinje EL, verovatno i ABA i ova sezona ce svakako biti nesto skroz drugacije na ono sto smo navikli.Mora da se igra, ali bice mucno dok se ne stisa ovo sranje sa Covid-19.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ako EL zaista pocinje 1. oktobra, mislim da se makar ta tog centra ne sme jos puno cekati.
                Meni se Reed svidja.
                Ima odredjeno iskustvo iz Oly, mislim da bi bio bombonica na ovaj roster.

                Comment


                • Pa ako je istina da Obradovic hoce da mu prvi centar ima EL (ili EK) iskustvo, a da sa druge strane bude u najboljim godinama (to sam je ubacio ne da je Obradoviceva zelja) onda Black i Reed izgledaju kao najbolje opcije na poziciji 5 medju igracima bez ugovora.

                  Comment


                  • Kako se zvao onaj celavi centar iz ASVELA sto zna za tri a umije da skoci loptu do lakta da zakuca. Odlicno cita pik, skace, stiti obruc a pretnja i u sutu...
                    Jooooj sto mrzim ovo znao mu ime kad sam krenuo pisati a sad zaboravio.
                    Reed isto super igrac, imao je sporednu ulogu pored Milutinova al mislim da je kalibar za prvu violinu.
                    Black mi je drag i mozda najbolji skillset al nije dugo igrao, u kakvom je stanju, koji je stepen povrede bio i sl su mi nepoznanice. Al ako je planiran Nnoko bice onda neko slicnih kvaliteta.
                    Adreian Payne

                    Comment


                    • Crtice sa treninga




                      https://youtu.be/4Omc2W7eWJ8
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Kako se zvao onaj celavi centar iz ASVELA sto zna za tri a umije da skoci loptu do lakta da zakuca. Odlicno cita pik, skace, stiti obruc a pretnja i u sutu...
                        Jooooj sto mrzim ovo znao mu ime kad sam krenuo pisati a sad zaboravio.
                        Reed isto super igrac, imao je sporednu ulogu pored Milutinova al mislim da je kalibar za prvu violinu.
                        Black mi je drag i mozda najbolji skillset al nije dugo igrao, u kakvom je stanju, koji je stepen povrede bio i sl su mi nepoznanice. Al ako je planiran Nnoko bice onda neko slicnih kvaliteta.
                        Adreian Payne
                        Jekiri?
                        Potpisao za Baskoniu.

                        Comment


                        • Ne dovodimo igrače jer je pitanje kad će sve da krene.
                          Devin Vilijams nije najsrećnija opcija ali je daleko od lošeg igrača, dobar u napadu, sporiji u odbrani.
                          Mene plaši da od Kuzmica nema nista i da je bolje da je Đorđević kupljen od FMP nego što smo vraćali Kuzmica sa pozajmice .

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Jekiri?
                            Potpisao za Baskoniu.
                            Sjetih se na kraju da postoji google pa sam nasao Payne je taj koji mi sw svidja a da moze da se uklopi u Saletov navin igre.

                            Comment


                            • U koliko sati pocinje mec u Laktasima?

                              Comment


                              • Cek ljudi nisam ovo ispratio oko ABA, Partizan bi dao potpis da se liga registruje ako FMP pristane na arbitrazu pa dok traje arbitraza da ucestvuju u ligi a ako sud u Lozani odluci da postoji sukob interesa da ih izbace u sred lige
                                I sve to su smislili alal im al jel iko pomislio sta ako FMP ne zeli? Realno koji ce im kurac?
                                Jel znaju da u tom slucaju pokrecu lavinu tuzbi u kojima je zalog prostorije kluba? Licna imovina? Izbacivanje iz lige? Ja koliko su amateri to svijet nije vidio!

                                Comment

                                Working...
                                X