Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Листа стрелаца: Цветковић, Митровић 3, Лазић, Блажич 10, Симоновић, Марјановић 15 (15ск и 3 бл), Раденовић, Катић 4, Тејић, Нелсон 5, Џенкинс 9, Шилб 16.

    Vrlo vazna pobeda.Sada Makabi,pa Solnok.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Nisam gledao kraj, hvala bogu da dobismo

      Comment


      • http://redstarbelgrade.info/kosarka-...kia-arenu.html
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Zna gazda Cova

          Comment




          • Ljudi odusevljeni..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • http://www.mozzartsport.com/vesti/sk...el-avivu/63741
              steta sto neigramo bolje jer stvarno su pretjerali njihovi navijaci sa ovakvim transparentom

              Comment


              • Znalo se od pocetka da je ovo teska grupa, i svaka pobeda ce biti velika. Lokomotivu smo trebali da dobijemo, a protiv Makabija se nije nista ocekivalo, i jos smo igrali kod njih. Odbrana mora da se popravlja, previse protivnik ima otvorenih suteva, i ne ide prica da se vadimo da protivnika sere sut. Jednostavno ne smemo da im dozvolimo otvorene suteve.

                Nista, idemo dalje i nadati se da ce uskoro prva pobeda. Samo napred momci

                Comment


                • sta mislite ljudi imamo li se cemu nadati u petak dali moze da padne Pao

                  Comment


                  • https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...89071394_n.jpg

                    Crvena zvezda Telekom: Cvetković, Mitrović, Lazić 4, Blažič 17, Simonović 6, Marjanović 20 (13sk), Radenović 10 (7sk), Katić 2, Ristić, Nelson 10, Dženkins 11, Šilb 2.
                    Marjanovicev treci dabl-dabl za redom.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • ja sam iznevjerovao kad sam vidio da katic pokusava da odigra ledjima protiv sofoa...pa da li je on realan??? i jos mi jedna cinjenica nikad nece uci u glavu...a to je da protiv zvezde trice ubacuju redom kao ludi jan veseli, dragan gagi milosavljevic, son dzejms, markus vilijams (koji je odlican suter al eto vec danas protiv ritasa nije znao hodati po terenu)...suteve sa poludistance pogadja ricard hendriks, sofo bacanja ne masi, itd. itd...koliko god ima do trenera, selekcije igraca, kurca palca opasno pocinjem vjerovati da je na ovaj tim bacena neka kletva...zivi bili pa vidjeli da ce iducu utakmicu roko suterski ubica ukic da ima svoje vece...

                      Comment


                      • Ne bi se ja bojao Ukica, koliko Batista, Lasmea i Gista, duva dole u reketu opasno, Bobi ne moze nista da sacuva, a o Katicu i da ne pricam...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • katic kao da je sa marsa pao, on je covjek totalno pogubljen...izgleda da ga je reprezentativno ljeto bas ubilo...a cini mi se da bobija nema bila bi mrka kapa i za ove tri pobjede sto smo uzeli u jadranskoj ligi...ubjedljivo najbolji igrac do sada uz sve mane koje ima...

                          odbrana ko odbrana jeste losa ali smo igrali protiv timova koji imaju napadacki potencijal i igraca koji se bas napale...devin smit je dobar suter ali je za njega dzejsi kerol veceras bio mala maca, ljudi su jednostavno sve ubacili...isto protiv lokomotive, u 4/4 cetiri trice preko ruke...jbg valjda ce biti bolje...

                          iz ove situacije kad pogledam uz sve prednosti i nedostatke nelson nije ono sto je potrebno ovom timu, mi nemamo plejmejkera i tacka...

                          Comment


                          • Ivkovic zasluzuje fino prebijanje na ulici za ovo sto je Katic sada u ovakvom stanju. Maksimalno ga je iscedio za reprezentaciju.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Nemate pleja i dobru peticu/cetvorku, mislim da Radenovic nije pravi, ali vreme ce pokazati za njega. Plus imate u ekipi previse "scorera", po meni lose selektirana ekipa. Pricam naravno za EL uslove, za ABA-u je to druga prica...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mi nemamo trenera i tacka. Makabi pravi seriju 8:0, ne zove ni jedan tajm aut da istu proba da isece, da "stane" na loptu, da teladima kaze da nisu izasli iz bonusa na kraju cetvrtine. Jel ih krenuo sut za 3... Tajm aut, zrtvuj nesportsku licnu, ali ga izudaraj po rukama koliko imas snage...

                                Comment

                                Working...
                                X