Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U utorak je prva kvalitetna utakmica u predsezoni i protivnik ce biti turski Turk Telekom iz Ankare.

    Skroz su renovirali tim i od prosle sezone ostao je samo Wiltyer i Baygul. Dosli su u tim Tayler Ennis koji je dugo biopovredjen, zvezda Butkera Kamar Baldwin, tvrdi centar Micheal Eric i za sada poslednji stranac u klubu Sam Dekker koji je dosao iz Kubana.

    Pored Baygula doveli su dosta dobrih domacih igraca Gulaslan, Geyik, Korkmaz i mladi Bas.


    Po meni najslabija karika tima je trener kome je ovo treca sezona u klubu i zanimljivo da je skoro uvek bio trener klubovima iz Ankare

    Gaziantep Basketball 61-74

    Türk Telekom 68–66 Petkimspor

    Turk Telekom 93-81 OGM Ormanspor

    Tri utakmice i tri pobede i mec protiv Petkimspora sam ispratio i samo na tom mecu nije igrao Dekker. Baldwin je bio uzasan, Erik solidan a kos za pobedu 4sek pre kraja je dao Enis koji je isto bio katastrofalan. Relativno najbolji je bio Wiltyer od stranaca a na celom mecu Korkmaz.

    Verujem da ce dovesti bar jos jednog igraca, ali oni se pripremaju za 1/4 BCL 30. septembra i protivnik ce im biti pobednik duela Dijon/Novgorod

    Prava prila da vidim snagu naseg tima. Erik je odlican defanzivac i bice borba titana sa Kuzmicem. Wiltyer strech cetvorka koja ima premekanu ruku. Videcemo da li Walden i Hall mogu uhapsiti jos nedovoljno dobrog Ennisa.

    Mislim da ni Baldwn nje los,ali tek je dosao u Evropu. Naravno Dekker je najkvalitetniji trenutno igrac u tom timu. Kazem da i ti Turci nisu losi, Korkmaz je solidan back up PG..a ostali mogu koliko toliko dobro odmoriti strance.

    Stranci su bas kvalitetni, da ne kazm kvalitetniji od nasih, ali mi imao kvantitet. Bice sigurno zanimljiva utakmica, nas treba malo i razumeti zbog puta koji cemo imati.


    Sunturlic sta dodje u rodoslovu porodice Covic to zaboravih?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Comment


      • Sta rekose za Nnoka nisam ispratio?
        Dobio sam info da danas ide na preglede i da se provjeri zdravstveno stanje. Ne znam sta to konkretno znaci ukoliko ne zadovolji, da li ce se raskidati ugovor i sl.
        Ako neko ima pouzdano da zna volio bih da cujem ili da sacekamo večeras. To sto nije bio na media predstavljanju nije naivno.
        Last edited by Victor BG; 06-09-20, 14:54.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Sta rekose za Nnoka nisam ispratio?
          Dobio sam info da danas ide na preglede i da se provjeri zdravstveno stanje. Ne znam sta to konkretno znaci ukoliko ne zadovolji, da li ce se raskidati ugovor i sl.
          Ako neko ima pouzdano da zna volio bih da cujem ili da sacekamo večeras. To sto nije bio na media predstavljanju nije naivno.
          Noko nece igrati za Zvezdu ove sezone

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Noko nece igrati za Zvezdu ove sezone
            Gde je, šta radi Nick Rakočević ?

            Comment


            • Znaci jurimo centra i pleja...

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Znaci jurimo centra i pleja...
                Jurimo igraca 4/5 i beka sutera

                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                Comment


                • Steta bas, odlican je igrac al sa druge strane znaci da Kuzmic zadovoljava standarde igranja u EL pa ce se ta atleticna petica lako pronaći. Sto rece Misko nikad vise dobrih igraca bez ugovora. Ako se i G liga otkaze, eto pune korpe za kupovinu.

                  Comment


                  • http://kkcrvenazvezda.rs/2020/09/06/...EjiNoclwPSgpVo

                    KK Crvena zvezda mts obaveštava javnost da ugovor za takmičarsku sezonu 2020-2021 sa Lendrijem Nookom neće biti aktiviran iz medicinskih razloga.

                    Klub se ovom prilikom zahvaljuje Lendriju na velikoj želji da nastupa za naš klub u narednoj sezoni i želi mu puno uspeha u budućnosti.

                    KK Crvena zvezda okreće se novim rešenjima na tržištu koje stručni štab i menadžment aktivno prate, a o svim koracima javnost će biti blagovremeno obaveštena.

                    KK Crvena zvezda mts

                    Comment


                    • Šteta za nnoka mogao je da bude boom. Mada mi nije jasno šta je dečku konkretno otkriveno (aritmija, tahikardija, šum)?. Jedino kvalitetno po evropi sto bi se nasli su tarick black i mi amigo gustavo ayon

                      Comment


                      • Bas iznenadjenje ovo za Noka. Da li se o tome znalo iz prethodnog perioda ili su problemi nastali od skoro?

                        Comment


                        • Zdravlje na prvom mestu. Ne treba rizikovati.

                          Šteta, očekivao sam mnogo od njega.

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Bas iznenadjenje ovo za Noka. Da li se o tome znalo iz prethodnog perioda ili su problemi nastali od skoro?
                            Pred početak priprema radjena su detaljna testiranja zbog smrti Oja i tu je pokazalo znatne smetnje prilikom lakseg opterecenja, ostavili su ga u BG da miruje i pratili stanje. Danas kad se nije pojavio na media day znao sam da nije dobro.
                            Ne znam koliko je ovaj info tacan; danas je trebalo da odradi ispitivanja i da se vidi moze li ili ne. Epilog znas.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Pred početak priprema radjena su detaljna testiranja zbog smrti Oja i tu je pokazalo znatne smetnje prilikom lakseg opterecenja, ostavili su ga u BG da miruje i pratili stanje. Danas kad se nije pojavio na media day znao sam da nije dobro.
                              Ne znam koliko je ovaj info tacan; danas je trebalo da odradi ispitivanja i da se vidi moze li ili ne. Epilog znas.
                              On je ima operaciju srca odnosno manji zahvat na srcu. Posle toga radjem je test opterecenja de se opet pojavljuju aritmije.

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Navodno pregovarate sa devin vilijamsom...

                                Comment

                                Working...
                                X