Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by serbianhoops View Post
    Andrija Vuković (KC/C 205 2005) sredio srpski pasoš i stekao prava nastupa za mlađe kategorije Crvene Zvezde na zvaničnim takmičenjima.
    Sta ce nam? Da igra u FMP-u..i posle zavrsi u Tamisu...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Sta ce nam? Da igra u FMP-u..i posle zavrsi u Tamisu...
      Ma jok,cekamo da napuni 18 godina i da legendolu dodje da ga ubaci u prvi tim jer je poznat da forsira samo mlade igrace u prvom timu. Samo veceras da Milo prezivi izbore ali po izlaznosti tesko ce Milo da prezivi pa sanse da preuzme KK Futuru tamo negde posle nove godine jer nova vlast , nove i uprave tesko ce tu da se usreci. A i Misko vec danima kuka kako ovi igraci srednjeg kvaliteta jos uvek nisu nasli klubove u El i Ec, da ako se G liga ugasi kakva tek ponuda nastaje, nema on vremena da razmislja o njegovim trenerima koji su na birou trenutno.

      Imas ti drugih briga da brigas, ne brini ti sta ce biti sa ovom decom sto smo potpisali ovog leta, ako su ruze procvetace sto bi rekao komsijski guru.
      Last edited by Šarac; 30-08-20, 15:14.

      Comment


      • ....

        Comment


        • Od kad je otisla originalna legenda kog smo mi to igraca izbacili mladjeg a i starijeg, nijednog...Radicevic, Nenadic, Jankovic,Jovanovic, Apic Ristic..cak i ove sad domace igrace je napravio i sproveo u A tim originalna legenda.

          Ajde u 10marki da ce i Djordjvica negde probati da uvali ma uzasno... Da ne pisem sto od domacih igraca vec tri sezone nemamo u top 5-6 strelaca domaceg igraca da izuzmemo Stimeta..Gde su novi Jovic, Kalinic, Dangubic, Guduric Bobi, Mitrovic, Lazic, Dangubic, Dobric...nema ih...sad su tu neki strani polovnjaci...i nasi isluzeni domaci igraci. Videcemo Radanova, Simannica i Uskokovica ove sezone...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ja u zivotu imam samo dve brige a nijedna nije vezana sa tvojim vodiviti Sarac mocima. Svakako Dejo ce naci klub, da se nije pojavio Covid vec bi ga imao...svako hoce sampionskog trenera.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Od kad je otisla originalna legenda kog smo mi to igraca izbacili mladjeg a i starijeg, nijednog...Radicevic, Nenadic, Jankovic,Jovanovic, Apic Ristic..cak i ove sad domace igrace je napravio i sproveo u A tim originalna legenda.

              Ajde u 10marki da ce i Djordjvica negde probati da uvali ma uzasno... Da ne pisem sto od domacih igraca vec tri sezone nemamo u top 5-6 strelaca domaceg igraca da izuzmemo Stimeta..Gde su novi Jovic, Kalinic, Dangubic, Guduric Bobi, Mitrovic, Lazic, Dangubic, Dobric...nema ih...sad su tu neki strani polovnjaci...i nasi isluzeni domaci igraci. Videcemo Radanova, Simannica i Uskokovica ove sezone...
              Tako je videcemo te koje si naveo, a koliko ima tih domacih talenata neotkrivenih u drugim klubovima. Pa i ja sam nekada harao na na lokalnom terenu ali kada sam otisao onda na turnir 3x3 na ADI oduvase me klinci kao da nikada loptu video nisam. Vece takmicenje trazi i veci kvalitet, cekamo da KK Vojvodina izbaci te mlade talente ne optereceni ucescem u Evropi gde igraju veliki momci pa da Srbija najzad prosperira, jer nas domaci igrac po tebi mora biti najbolji u timu, a oni rasuti po svetu. Dobric nigde nece biti najbolji igrac tima, bez obzira na takmicenje, Davidovac isto, niti bilo koji nas domaci igrac u rosteru, takva im sudbina. I vestacki ne mozemo stvoriti domaceg igraca da bude najbolji u nasem timu na El nivou pa da ne znam koju sansu damo klincima. Imali smo taj slucaj u 2017 godini, ali pre toga a i posle kljuceve tima su drzali stranci. A i te sezone, kome mozes dati titulu da je bio najbolji, Jovicu,Kuzmicu, Simonu, Guduricu, Dangubicu, ko je bio najbolji domaci igrac te sezone, tj najbolji strelac sto ti kazes. I sta bi oni bili bez podrske ostalih domacih pomognuti Djenkom, Nateom i Deonom.
              Last edited by Šarac; 30-08-20, 15:31.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ajde u 10marki da ce i Djordjevica negde probati da uvali .
                Momku ugovor istiće na kraju sezone.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Tako je videcemo te koje si naveo, a koliko ima tih domacih talenata neotkrivenih u drugim klubovima. Pa i ja sam nekada harao na na lokalnom terenu ali kada sam otisao onda na turnir 3x3 na ADI oduvase me klinci kao da nikada loptu video nisam. Vece takmicenje trazi i veci kvalitet, cekamo da KK Vojvodina izbaci te mlade talente ne optereceni ucescem u Evropi gde igraju veliki momci pa da Srbija najzad prosperira, jer nas domaci igrac po tebi mora biti najbolji u timu, a oni rasuti po svetu. Dobric nigde nece biti najbolji igrac tima, bez obzira na takmicenje, Davidovac isto, niti bilo koji nas domaci igrac u rosteru, takva im sudbina. I vestacki ne mozemo stvoriti domaceg igraca da bude najbolji u nasem timu na El nivou pa da ne znam koju sansu damo klincima. Imali smo taj slucaj u 2017 godini, ali pre toga a i posle kljuceve tima su drzali stranci. A i te sezone, kome mozes dati titulu da je bio najbolji, Jovicu,Kuzmicu, Simonu, Guduricu, Dangubicu, ko je bio najbolji domaci igrac te sezone, tj najbolji strelac sto ti kazes. I sta bi oni bili bez podrske ostalih domacih pomognuti Djenkom, Nateom i Deonom.
                  Nista te nisam razumeo. Znam da je Dejo napravio od nasih domacih igraca tuce EL i NBA igraca i vidim da pre njega i posle njega nista qrcu ne valja.

                  Sve neki top talenti i niko da izadje......lose se radi i to je to...ugaseni klubovi...evo Cacak ako prodise od Radnickog i Mege...

                  Radnicki FMP treba samo talentovani klinci i stranci...mozda po meni stariji..ko nije talenat nista..


                  Sto se tice Vojvodine, usli su u neki cash ...videcemo sta ce biti, ciljaju TOP3 mesta i ABA2..Ma ko da ostaneu Srbiji sa iole talentom to roditelji vode napolje...nece niko da se zajebava sa ovim klanom.

                  Sustina price jeste da ti prijatlju vec tri godine samo trosis drzavne pare i to nemilice za jedno veliko nista. Daj meni i eto mmajstoru ''8m'' bicemo prvi da hbe oca.....
                  Last edited by LosmiSK; 30-08-20, 15:47.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by serbianhoops View Post
                    Momku ugovor istiće na kraju sezone.
                    Znam, zato i kazem...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Мега је направила играче и од Бобија и од Дангубића, Звезда их је само пласирала у Ел. Ако ипак кажеш да је Дејо направио играче од њих. Треба истаћи да је Дејо уништио и Ракићевића и целу шампионску генерацију Ел јуниора од браће Аранитовић преко Ребе. Сад ћеш рећи за Ракићевића ово оно он је био изнад просечан домаћи играч и тражена роба док није дошао у Звезду али то не пије воду као што не пије воду да је Радоњић направио играча од Бобија. То би било исто као да кажемо да је Партизан направио Милутинова.

                      Comment


                      • Radonja je trener za neki EC tim iz gornje kvalitativne polovine.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Triple View Post
                          Мега је направила играче и од Бобија и од Дангубића, Звезда их је само пласирала у Ел. Ако ипак кажеш да је Дејо направио играче од њих. Треба истаћи да је Дејо уништио и Ракићевића и целу шампионску генерацију Ел јуниора од браће Аранитовић преко Ребе. Сад ћеш рећи за Ракићевића ово оно он је био изнад просечан домаћи играч и тражена роба док није дошао у Звезду али то не пије воду као што не пије воду да је Радоњић направио играча од Бобија. То би било исто као да кажемо да је Партизан направио Милутинова.
                          Da li si pogledao bar jednu utakmicu koju je Bobi igrao za Megu?

                          Ako jesi, uporedi to sa Bobijevom sezonom 14/15 u kkcz

                          To je nebo i zemlja

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Triple View Post
                            Мега је направила играче и од Бобија и од Дангубића, Звезда их је само пласирала у Ел. Ако ипак кажеш да је Дејо направио играче од њих. Треба истаћи да је Дејо уништио и Ракићевића и целу шампионску генерацију Ел јуниора од браће Аранитовић преко Ребе. Сад ћеш рећи за Ракићевића ово оно он је био изнад просечан домаћи играч и тражена роба док није дошао у Звезду али то не пије воду као што не пије воду да је Радоњић направио играча од Бобија. То би било исто као да кажемо да је Партизан направио Милутинова.
                            Sad cu ti reci da ne znam o cemu ti pricas. Ako cemo po redosledu njih su napravili roditelji. Ako ces po nekom redu, njih je kosarkaski napravio Hemofarm.

                            Ali ako bas dobro procitas sta sam napisao, a ocigledno nisi..onda i dolazimo do toga da je tvoj post nepotreban

                            Znam da je Dejo napravio od nasih domacih igraca tuce EL i NBA igraca i vidim da pre njega i posle njega nista qrcu ne valja.
                            Znaci EL i NBA igrace, zato sto su kod njega postali legitimni EL igraci a posle NBA. Za to je odgovoran Dejan Radonjic posto im je on dao minute. Naravno da i ostali klubovi imaju znacaj za njih dvojicu, ali trenutno ne pricamo o tome.

                            partizani jesu napravili Milutinova ili cemo opet o roditeljima. Milutinov je dobio kao jedva punoletan igrac sansu da bude EL centar i to sa 20mpg.

                            Rebron i Aranitovic su dobili sansu, ali nije Dejo Bog pa da od svakog igraca napravi nesto..niti je za to bilo ko sposban.

                            Sustina jeste da je Dejo osvojio trofeje, skinuo Duloa, napravio tuce igraca za nasu repku, doneo pare klubu od prodaje igrace i one cifre od 22k gledalacakojom si se verovatno hvalio....Znam da sve to nije puno za tebe..ali eto, ti kad ga vidis, reci mu Dejo sto nisi od Rakicevica napravio belog Medzika...gde ce ti dusa kolega Triple...
                            Last edited by LosmiSK; 31-08-20, 20:28.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Radonja je trener za neki EC tim iz gornje kvalitativne polovine.
                              Au tebra...

                              Comment


                              • Kosarkaski klasik na Areni Zvezda-FMP u eri Felipea XD
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X