Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Šarac, šta je sa Nokom?
    Sada je sve OK. Cim je Stimac otisao, znalo se tada da ce Nnoko dobiti zeleno svetlo za dalje. Sto bi se reklo "oporavili" su ga.Verujem da je i Sasa dosta uticao na to da Stimac dobije ugovor tamo.
    Nije moje da iznosim detalje, ima ko je nadlezan za to ako i kada to rese da podele sa javnoscu. Sasa je i svojom izjavom danas objavio da ce se prikljuciti treninzima u Bg, mada po meni je to prerano, ali eto neka bude da ce biti onako kako je Sasa izjavio.

    Comment


    • Zahvaljujem.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Laza (Kaćanski) je na tw objavio kako je NNoko imao neki "lakši operativni zahvat" (valjda na srcu, ako tu mogu biti lakši zahvati) i da će sve biti u redu...koliko je istine u tome ne znam ali ako se priključuje treninzima znači da je procenjeno da može (ili saniran problem).
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Laza (Kaćanski) je na tw objavio kako je NNoko imao neki "lakši operativni zahvat" (valjda na srcu, ako tu mogu biti lakši zahvati) i da će sve biti u redu...koliko je istine u tome ne znam ali ako se priključuje treninzima znači da je procenjeno da može (ili saniran problem).
          Sve je tacno sto je Laza napisao na twiteru, ali eto , sada se javljaju sve kardiolozi na twiteru koji znaju bolje od lekara sta i kako je trebalo da se radi. Ima li mesta na svetu gde twiter/forum strucnjaci znaju bolje od onih kojima je to profesija.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Sve je tacno sto je Laza napisao na twiteru, ali eto , sada se javljaju sve kardiolozi na twiteru koji znaju bolje od lekara sta i kako je trebalo da se radi. Ima li mesta na svetu gde twiter/forum strucnjaci znaju bolje od onih kojima je to profesija.
            Naravno, takav smo narod...mirođija u svakoj čorbi.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Sve je tacno sto je Laza napisao na twiteru, ali eto , sada se javljaju sve kardiolozi na twiteru koji znaju bolje od lekara sta i kako je trebalo da se radi. Ima li mesta na svetu gde twiter/forum strucnjaci znaju bolje od onih kojima je to profesija.
              Poprilicno sam siguran da niko na forumu ili Tviteru nista nije pisao o tome i ako jeste to je mozda 1-2 lika.

              Mi ćemo kao moralni ljudi uraditi ovaj deo posla, ali ćemo zahtevati da se dođe do potpune istine kako se dogodilo. Mnogo toga mi već znamo ko je učestvovao u tome. Odžo je od marta kao igrač Zvezde permanentno vrbovan. Mislim da je u okviru tih vrbovanja napravljeno ubrzanje koje je uticalo na ovo što se dogodilo.
              Mene vise ovo zanima kao moralnog lika, zasto jos covek jos nije poslat za Nigeriju. Mi ako javnost bi to trebali znati. Vidimda j za sad kod one devojke sakupljeno 27k dolara a treba jos 23k.

              Da li ima nekih novosti u vezi toga?
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Poprilicno sam siguran da niko na forumu ili Tviteru nista nije pisao o tome i ako jeste to je mozda 1-2 lika.



                Mene vise ovo zanima kao moralnog lika, zasto jos covek jos nije poslat za Nigeriju. Mi ako javnost bi to trebali znati. Vidimda j za sad kod one devojke sakupljeno 27k dolara a treba jos 23k.

                Da li ima nekih novosti u vezi toga?
                Isprati malo pisanije po Lazinom twiteru kakvi se sve likovi kace i prosipaju svoju teoriju. Ja da sam napisao bilo sta blize bilo gde silne teorije bi se rasirile. Prema tome, moja je odluka sta cu i koliko i kada da podelim informacije bas iz gore pomenutih razloga.

                Sto se tice Oja, stvarno nisam na izvoru informacija kakvi su to problemi oko otpreme tela, ali ti garantujem da nikakve veze nema sa finansijama, tj da nema para da se plati, to je vec regulisano i o tome je klub obavestio javnost, i nema potrebe da ja sada tu nesto potvrdjujem ili demantujem

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Isprati malo pisanije po Lazinom twiteru kakvi se sve likovi kace i prosipaju svoju teoriju. Ja da sam napisao bilo sta blize bilo gde silne teorije bi se rasirile. Prema tome, moja je odluka sta cu i koliko i kada da podelim informacije bas iz gore pomenutih razloga.

                  Sto se tice Oja, stvarno nisam na izvoru informacija kakvi su to problemi oko otpreme tela, ali ti garantujem da nikakve veze nema sa finansijama, tj da nema para da se plati, to je vec regulisano i o tome je klub obavestio javnost, i nema potrebe da ja sada tu nesto potvrdjujem ili demantujem
                  - Totalno nebitni random likovi

                  -Zna se sve u drzavi ali ne zna se gde je kocnica za prenos tela.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Da prostite kakva je to zajebancija oko Peteri Koponena kao nesto se spominje sve boze mi oprosti neki invalidi kod nas.

                    Comment


                    • Mastaju na rsb u, ovaj izgleda popio nogu u bajernu pa sad mrse muda

                      Comment


                      • Maxbetsport piše da su poslate ponude Dzeningu i Koponenu.

                        Comment


                        • Mislim da to nije istina

                          Comment


                          • http://www.zurnal.rs/kosarka/aba-lig...jaju-na-terenu

                            Akoje nekom slucajno promaklo


                            Али пут до циља, саткан је од мноштва малих и великих корака. А да ли су први, на две хиљада метара надморске висине, направљени баш онако како је Обрадовић планирао, питали смо га после, у кошаркашком свету незаобилазних коментара на рачун импресивног издања Луке Дончића у НБА плеј-офу и утисака са финала фудбалске Лиге шампиона које се завршило победом Бајерна, баш онако како се шеф струке Црвене звезде надао.

                            - Прво и основно, задовољан сам приступом. То ми је било најважније. Чак и овим тешким припремама, за појединце баш тешке, сви су имали добар приступ сваком тренингу и на сваки задатак који је постављен. Такође, више сам задовољан са урађеним на том, да каже, атлетском и базичном делу, него на овом тактичком, где верујем да свако има неких недоумица, проблема и уигравања. Пошто је у питању припремни период, то може тако да се схвати. Али не сме да буде изговор. У том делу морамо да направимо корак напред. Опет када се зна да смо до сада акценат ставили на физичку припрему, са тим делом сам врло задовољан - рекао је Обрадовић.

                            Рад на тактици је већ увелико кренуо, а како време буде одмицало, узимаће све више маха.

                            - Постављена је прва слика како то треба да изгледа у нападу и одбрани. Међутим, ту треба доста ствари да се очисти, да буде јасније и конкретнији, да будемо на истој страни листа, што би се рекло. Али за то треба стрпљења. Није то ни једноставно, нити је то мали број информација. Сигурно да треба времена да се све то слегне.

                            Много посла је иза, али још више испред стручног штаба црвено-белих. Много тога треба уклопити, од појачања, преко неких нових улога, али и различитих карактера.

                            - Екипа је нова и треба правити нову хемију. То је процес који траје и увек ће бити актуелан. Нема привилегованих, сви морају да држе одређени ниво игре и да одговоре на захтеве. Роле које се мање-више знају и које су подељене, временом могу да се промене. Тако да играч који је планиран за рол улогу, можда добије шансу да буде носилац. То зависи само од њега. Исти принцип важи и за главне играче. Не смеју да се опуштају, морају да држе ниво, да вуку тим и држе ритам. Тако се, на крају крајева, рађају и вође у екипи и они који заслужују да буду главни креатору. Односно, вође се рађају на терену...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by FKCZ View Post
                              Maxbetsport piše da su poslate ponude Dzeningu i Koponenu.
                              Шта ће нам Копонен кад имамо Саву Лешића

                              Comment


                              • Andrija Vuković (KC/C 205 2005) sredio srpski pasoš i stekao prava nastupa za mlađe kategorije Crvene Zvezde na zvaničnim takmičenjima.

                                Comment

                                Working...
                                X