Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Jebote da li je moguće da ne razumeš šta je ljubav prema klibu a šta je jebana politika?

    Goranče jebani Vesić, Žika Pauk su bili moje" demokrate pa sam ih mrzeo iz dna duše jer su uništili kkcz a ovaj prvi i fkcz

    Vladimir Cvetković - Cvele ima poštovanje svakog normalnog ciganina jer je najzasližniji za titule prvaka Evrope i Sveta a bio je ministar kod onog zlikovca

    Da ti ne pišem koje su sve udbaške njuške bile u fkcz...

    Ljudi su I tada bezgranično voleli Zvezdu

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Treba i dalje da ih mrzis

    Cvetkovic je usao u vlast posle uspeha 91' i tad je sve krenulo nizbrdo. Niko ne kaze da nije bilo toga, ali sad je prijatelju moj 2020 godina,ljudi ce ici na mesec da zive a mi ne mozemo da odradimo usrau privatizaciju i oslobodimo se okova usrane politike.

    Ko to brani politicarima da investiraju u sport i ako bude privatizovano. Mislim da bi KKCZ uz dobru privatizaciju lagano u prvih pet godina EL dobila A licencu i jednom dola do F4.

    Cak nije nuzno ni da mora Srbin da kupi tim. Ceo sport na Balkanu je obesmisljen po meni. Trpa se lova jednom malom delu ljudi a vamo se sve finansira od drzavnih para. Bukvalo besmisleno, zato je i nas sport u totalnom qrcu...ali to je tako kad imas dva kluba u zemlji. Decentralizacija samog sporta bi imalo dobar aspekt za samu drzavu koja bi mogla tada znatno bolje da funkcionise.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      U stvari lep tekst, konačno jedan van stalno istog retardiranog šablona, čak i sa nekim lirskim momentima. Šteta što ga je u dobroj meri unakazilo čitanje na nivou drugog razreda osnovne škole.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Odzo dve nedelje jos nje transportovan za NIgeriju? Sta se desava to jbte??
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Verujem da oni nisu imali novac za transport itd pa su nasi uleteli da pomognu jbm li ga

          Comment


          • „Kažu da sam strog, a gde možeš nešto da napraviš bez reda i discipline. Zašto Crvena zvezda, pa moja ambicija, energija, želja da budem najbolji, tamo gde je najteže, u svom ’selu’“.
            http://sportklub.rs/Blog/Blog-ostalo...-u-Zvezdu.html

            Comment


            • Jedno 20ti intervju. Vise rada, manje price..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Da Bog da da bude barem još 20 intervjua. Samo nepismen i neuk čovek ne shvata značaj promocije u 21-om veku.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Dzaba mu promacija ako krene da gubi. Kuka i motika ce mu na grbacu odmah. Kod nas se zasluge brzo zaborave. To se vidi na primeru naseg najboljeg trenera u istoriji.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Svi treneri se pamte, shodno njihovom impaktu na klub.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Jedno 20ti intervju. Vise rada, manje price..
                      A po cemu si ti strucan da ocenjujes sta oni rade gore?

                      Ovo mu je prvi intervju za medije otkako su otisli na KOP. Svaki intervju mu je direktan, bez uvijanja, mucanja, da ne kazem "specifican".

                      Smanji hejt, nije dobro za zdravlje.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        A po cemu si ti strucan da ocenjujes sta oni rade gore?

                        Ovo mu je prvi intervju za medije otkako su otisli na KOP. Svaki intervju mu je direktan, bez uvijanja, mucanja, da ne kazem "specifican".

                        Smanji hejt, nije dobro za zdravlje.
                        Pa dao je intervjue kao da ima npr:

                        3× ABA League champion (2015–2017)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        3× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        a ne kao da ima titulu iz ratno zahvacne Ukrajine i Nemacke kad nisu imali izlaz u Evropu. Razumem da mora biti aktivan ali meni je to previse price, neki su nekad dosli i otisli u tisini i uzeli sve sto se moze uzeti i doneli nam najvece uspehe sto ovaj klub ima u svojoj istoriji ako ne racunamo Rolan Garos.

                        Za sad ima impakt samo za klik na Mozzart Sport,kad vidim rezultate onda moze a pre toga hocu krvava kolena i mucenje skupo placenih igraca da izgaraju za svaki trofej u novoj sezoni.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nije on uopšte previše pričao, pričao je taman.

                          Ne treba gledati samo trenersku karijeru već i igračku.

                          A neko ko ima sa reprezentacijom 3 evropska zlata, evropsku bronzu, srebro sa olimpijskih igara, svetsko zlato, titule osvajane kao igrač sa Zvezdom, Budućnošću, svakako je zanimljiv medijima.

                          Zahvaljujući tako bogatoj karijeri uvek ima šta da kaže.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Nije on uopšte previše pričao, pričao je taman.

                            Ne treba gledati samo trenersku karijeru već i igračku.

                            A neko ko ima sa reprezentacijom 3 evropska zlata, evropsku bronzu, srebro sa olimpijskih igara, svetsko zlato, titule osvajane kao igrač sa Zvezdom, Budućnošću, svakako je zanimljiv medijima.

                            Zahvaljujući tako bogatoj karijeri uvek ima šta da kaže.
                            Ma znam ja sve to i Sasa mi je omiljen igrac bio onda u KKCZ ali opet bih vise da radi nego da prica. Bice vremena za pricu. Imao je i Salo jos bogatiju karijeru pa je dobio otkaz gde je stigao.

                            Gneralno ono sto mogu da zakljucim o Obradovicu kao treneru posto sam ga pratio od pocetka bukvalno, to je da je dobar motivator ali da je pod pritiskom slab kad se odlucuje. Generalno volim sto nikad ne odustaje, uvek se bori do samog kraja, to ima npr ovaj iz CSKA i on mi je zbog toga jedan od omiljenih trenera. Pisao sam kad je Nilan Bisonsima cepnuo presing na 3min do kraja i 40+ tako je i Sale u Donjecku na -10-12 na 2min do kraja usao u penal zavrsnicu, covek ide do kraja. Samo da popravi kraj sezone i da dobro tempira formu.

                            Tim je po njegovom ukusu i ne ulazim u to i verujem mu ali kao sto uvek pisem svako treba da dobije pozitivnu ali negativnu kritiku. Ne znam sto svi odmah skacu i posebno podsecaju na Radonjica kad god mogu. Pa sam se na ovaj drugi deo malo salio.

                            Ocekujem do pocetka lige dva nova igraca koja ce doneti kvalitet.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ne znam sto svi odmah skacu i posebno podsecaju na Radonjica kad god mogu.
                              U redu je kritika, samo mislim da si bez potrebe zamerio Saši na ovom intervjuu, tačnije da je dosadio sa davanjem istog.

                              Inteligentan je čovek, zna kada treba nešto reći. Ko zna koliko redakcija i portala ga je zvalo za intervju a on je mislim dao samo 3.

                              Tačno zna u kom trenutku da se oglasi. Prošlo je neko vreme od priprema pa je verovatno zato i odlučio da nešto kaže.

                              Comment


                              • Šarac, šta je sa Nokom?
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X