Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTF???




    https://youtu.be/ROfnuJKLl68
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • http://kkcrvenazvezda.rs/2020/08/17/...kGRhDsKaqmjVTg

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Telegraf i detaljna analiza izveštaja APR-a [emoji23][emoji23][emoji23]

        Comment


        • http://kkcrvenazvezda.rs/2020/08/17/...ntnost-za-sve/

          LosmiSK @ ne znam da li si se pronasao u ovom dopisu ?

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            http://kkcrvenazvezda.rs/2020/08/17/...ntnost-za-sve/

            LosmiSK @ ne znam da li si se pronasao u ovom dopisu ?
            Telegraf je za telegrafiste.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              http://kkcrvenazvezda.rs/2020/08/17/...kGRhDsKaqmjVTg

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              Ma naravno, ove konstrukcije nekog burekdžije iz telegrafa su bile jasne kada je volšebno izračunao dug od 7 miliona jura. Kao da je makazoruki Ostoja umešao prstiće u ovu (po pismenosti u njegovom rangu) čorbu.
              Bljutavo, a kako bi drugačije i bilo.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                http://kkcrvenazvezda.rs/2020/08/17/...ntnost-za-sve/

                LosmiSK @ ne znam da li si se pronasao u ovom dopisu ?
                Nisam, ali lici kao da si ti pisao.

                Nema ovde kao ni tamo nikakvih dokaza tako da je ovo samo prepucvanje neko..Nece ih nikad ni biti dok se ne sredi stanje u zemlji.

                Pisao sam vec da ovde niko nista nije duzan i da sve to ide na isti ceh, meni deluje vise kao cvrga neka.

                To Sarac dodje kao nase prepucvanje, nisi odveo u Dascaru a ti pa jbga nije dosao Dejo...

                Mene sad zanima sta je sa obdukcijom Oja i zasto niko vise o tome ne prica....Osam dana nema nikakvih novih informacija?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Nisam, ali lici kao da si ti pisao.

                  Nema ovde kao ni tamo nikakvih dokaza tako da je ovo samo prepucvanje neko..Nece ih nikad ni biti dok se ne sredi stanje u zemlji.

                  Pisao sam vec da ovde niko nista nije duzan i da sve to ide na isti ceh, meni deluje vise kao cvrga neka.

                  To Sarac dodje kao nase prepucvanje, nisi odveo u Dascaru a ti pa jbga nije dosao Dejo...

                  Mene sad zanima sta je sa obdukcijom Oja i zasto niko vise o tome ne prica....Osam dana nema nikakvih novih informacija?
                  Jesi li ti clan porodice pa te interesuju ti detalji, ne razumem kakvo pitanje. Da li svako ko je umro u ovoj zemlji pod cudnim okolnostima iznosi u javnost rezultate obdukcije. Svasta sa tobom. Smanji malo gledanje Zadruge i Parova,mnogo volis da znas sve detalje pa to ocigledno kod tebe uzelo maha.

                  p.s.

                  Pa vidis da sam skratio pisanje maksimalno, moram da se koncetrisem na pisanje zvanicnih saopstenja za KKCz dobro si primetio.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Jesi li ti clan porodice pa te interesuju ti detalji, ne razumem kakvo pitanje. Da li svako ko je umro u ovoj zemlji pod cudnim okolnostima iznosi u javnost rezultate obdukcije. Svasta sa tobom. Smanji malo gledanje Zadruge i Parova,mnogo volis da znas sve detalje pa to ocigledno kod tebe uzelo maha.

                    p.s.

                    Pa vidis da sam skratio pisanje maksimalno, moram da se koncetrisem na pisanje zvanicnih saopstenja za KKCz dobro si primetio.
                    Pa jel Covic clan porodice da kaze kako ima nekih radnji iza i onda da od toga ne bude nista. Klasicni Covara podigne buku i onda odleprsa na neku drugu temu.

                    Cuj da li sam ja clan porodice pa nisam ja nikog optuzivao za nemar, tu se digla kuka i motika i sad nista.

                    Valjda ce doci dan kad ce izgovorene reci imati tezinu i desavati se neke konsekvence za to.

                    Sto se tice zadruge i parova to je ipak tvoj rejon posto ti podrzavas tu struju koja rado gostuju na toj televiziji
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Pa jel Covic clan porodice da kaze kako ima nekih radnji iza i onda da od toga ne bude nista. Klasicni Covara podigne buku i onda odleprsa na neku drugu temu.

                      Cuj da li sam ja clan porodice pa nisam ja nikog optuzivao za nemar, tu se digla kuka i motika i sad nista.

                      Valjda ce doci dan kad ce izgovorene reci imati tezinu i desavati se neke konsekvence za to.

                      Sto se tice zadruge i parova to je ipak tvoj rejon posto ti podrzavas tu struju koja rado gostuju na toj televiziji
                      Ajmo opet u prvi razred, Zvezda je iznad svega , i u vreme Milosevica, Djindjica, Kostunice, Borisa i sada ovog.

                      Kada to budes ukapirao mozda mozemo da imamo normalne razgovore.

                      Do tada, vidi sta se desava na birou rada, ima li kakvih novih klubova na radaru, Nije bitno takmicenje, doslo je vreme daj sta das ili odlazi se na onu rubriku " kucamo na vrata zaboravljenih asova".

                      Pusti ovu veliku politiku , hoces da gledas El u Beogradu svake druge nedelje a da pritom pisas uz vetar i rusis Lukasenka.,pa nece moci.Govorim sa pozicije onih sto vode klubove, a ne tebe twiter/forum demonstranta i borca za slobodu napacenog naroda Srbije.
                      Last edited by Šarac; 18-08-20, 10:15.

                      Comment


                      • Zvezda je iznad svega , i u vreme Milosevica, Djindjica, Kostunice, Borisa i sada ovog.
                        Zaboravio si druga Josipa Broza

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ajmo opet u prvi razred, Zvezda je iznad svega , i u vreme Milosevica, Djindjica, Kostunice, Borisa i sada ovog.

                          Kada to budes ukapirao mozda mozemo da imamo normalne razgovore.

                          Do tada, vidi sta se desava na birou rada, ima li kakvih novih klubova na radaru, Nije bitno takmicenje, doslo je vreme daj sta das ili odlazi se na onu rubriku " kucamo na vrata zaboravljenih asova".

                          Pusti ovu veliku politiku , hoces da gledas El u Beogradu svake druge nedelje a da pritom pisas uz vetar i rusis Lukasenka.,pa nece moci.Govorim sa pozicije onih sto vode klubove, a ne tebe twiter/forum demonstranta i borca za slobodu napacenog naroda Srbije.
                          Kad su to predsednici klubova isli po tv-u i pevali kako im kaze bilo koji od navedenih vrhovnih vodja. Bukvalno nijedan pre covica i terzica..

                          Necu uopste da ulazim u visoku politiku... samo nema cudjenja kad se pita pa odakle 75% ...ili kad krenu jao sto smo glup narod pa taj treba da krene prvo od sebe....

                          Privatzacija, bezanje od usrane politike a svakako taj na vlasti ce morati da pomogne najboljim klubovima, ovako bukvalno kupuju glasove od krezube Srbije njihovim parama
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Kad su to predsednici klubova isli po tv-u i pevali kako im kaze bilo koji od navedenih vrhovnih vodja. Bukvalno nijedan pre covica i terzica..

                            Necu uopste da ulazim u visoku politiku... samo nema cudjenja kad se pita pa odakle 75% ...ili kad krenu jao sto smo glup narod pa taj treba da krene prvo od sebe....

                            Privatzacija, bezanje od usrane politike a svakako taj na vlasti ce morati da pomogne najboljim klubovima, ovako bukvalno kupuju glasove od krezube Srbije njihovim parama

                            Privatizacija kazes. Zaposlen sam od 92 godine iskljucivo u privatnim firmamima, od cega vise od pola radnog staza u svojoj porodicnoj firmi. Nemam ni sekunde rada u firmi na drzavnoj sisi. Zvezda i Partizan su drzavni klubovi i normalno je da zive od para drzave. Nemam tog privatnika u Srbiji koji ce da svake godine gubi 1.6 miliona eur da bi zadovoljio izbirljivu kosarkasku publiku oba tabora . Shvati to vec jednom, da bi privatnik uzeo bilo od koja ova dva kluba mora da pravi profit. Ako nema profita nema ni interesa.
                            Drugo, da li stvarno mislis da AV ima ovoliko glasova zbog finansiranje KKP I KKCZ ili oba fk kluba. Pa pracenje ova dva kluba na svakodnevnom nivou ne prelazi brojku pola kapaciteta Pionira. O kakvih 75 % glasova ti pricas zato sto finansira ova dva kolektiva. Pa zuti su trpali pare u oba kluba pa sto nisu ostali na vlasti?

                            Mnogo pridajes znacaju sportu i pogotovo kosarci samo zato sto ga ti zivis 24 h. Izadji na ulicu tamo u tvom gradu, nasumice pitaj 10 gradjana NSada i pitaj ih da li znaju ko je trener KKCZ trenutno, a o treneru KK Vojvodine, verovatno ces morati njih 100 ili 1000 da pitas, tesko da ces imati 1 % tacnih odgovora.
                            Last edited by Šarac; 18-08-20, 11:31.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kad su to predsednici klubova isli po tv-u i pevali kako im kaze bilo koji od navedenih vrhovnih vodja. Bukvalno nijedan pre covica i terzica..

                              Necu uopste da ulazim u visoku politiku... samo nema cudjenja kad se pita pa odakle 75% ...ili kad krenu jao sto smo glup narod pa taj treba da krene prvo od sebe....

                              Privatzacija, bezanje od usrane politike a svakako taj na vlasti ce morati da pomogne najboljim klubovima, ovako bukvalno kupuju glasove od krezube Srbije njihovim parama
                              Jebote da li je moguće da ne razumeš šta je ljubav prema klibu a šta je jebana politika?

                              Goranče jebani Vesić, Žika Pauk su bili moje" demokrate pa sam ih mrzeo iz dna duše jer su uništili kkcz a ovaj prvi i fkcz

                              Vladimir Cvetković - Cvele ima poštovanje svakog normalnog ciganina jer je najzasližniji za titule prvaka Evrope i Sveta a bio je ministar kod onog zlikovca

                              Da ti ne pišem koje su sve udbaške njuške bile u fkcz...

                              Ljudi su I tada bezgranično voleli Zvezdu

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Ne mora, to je jos jedna u nizu zamena teza da ne napisem nesto gore. Drzava kad proda klub i dalje je duzna kao i grad na neki nacin da pomaze klubu a da novom vlasniku omogoci nekakve vece poreske olaksice. To nije moglo proci ni u Hrv koja je oterala jedingo coveka spremnog da ulozi svoju lovu. Jasno da takvi ljudi imaju racunicu ali ovde nijeda nece da udju u pricu zbog tricavih 1.5m vec zato sto bi zavukli u glasacki dzep. Niko nje lud da tako nesto trazi, osetice se klima kad je ovaj robovski narod spreman da skine lance i katance sa svojih zglobova i slobode.


                                Trener Vojvodine je Mutisha i opet ce dobiti pare i sansu. Znam da ce biti solidne parice za igrace ali bilo j i prosle sezone pa je ispao iz KLS-a

                                Kosarkasko nepoznavanje jeste jedan od socijalnih i mentalnih problema ovog naroda. Umesto da subotom uvece izvedu zene, devojke, svalerke, drugove na utakmicu i popiju nesto, oni ostaju kod kuce i gledaju Cirilicu dok zena mesi kiflice i nema vece srece. Vikendom se ispece neverovatan rostilj i to je taj socijalni zivot koji zapad nikad nece skontati.

                                Stvarno mislim da finansiranje sporta ima ogroman uticaj na glasacko telo i to je tako zato sto vecina ljudi nema neki poseban socijalni zivot. Davno bi bila uradjena privatizacija kao u svim normalnim drzavama da to nije zlatni cup za politicare.

                                Pa sto Covara ide na televizije da prica o Belorusiji,Izborima, naoruzanju itd...da nema nikakvog uticaja. Sto mu se zahvaljuju on i posebno terzic kad god treba. Pa ja u zivotu nisam cuo Dzajica da je rekao hvala Slobo....itd...

                                Da ne ulazimo dalje u ovo, rasprava je skroz nepotrebna posto nema tu mnogo ljudi koji bi to shvatili i kad bi shvatili jednog dana, to bi verovatno bilo poprilicno kasno...

                                Privatizacija ce biti vesnik demokratskih promena u Srbiji...dobro zapamti.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X