Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Manite se tastatura i gubljenja vremena. Poentirajte i recite kako je Odžo nastradao od partizanske ruke te ako tako kaže moralni gmizavac onda ne može biti drugačije.
    Imate sjajnog gazdu, divite mu se i držite ga pored vaših ikona.
    Mislim na sve one koji slepo slušaju kako dotični laprda sve ove godine.
    Isto je bez imalo ljudskosti u sebi optužio Duleta Vujoševića da lažira svoje zdravstvene probleme.
    Čovek koji je bezbroj puta uhvaćen u lažima isto tako ostaviće i vaš klub na cedilu kad mu bude dogorelo do nokata pa će zarad svoga dupeta baciti vas u blato i mulj.
    Stidi se kanceru srpskog društva.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
    Ne, Odžo je verovatno stradao zbog nemara i bolesnih ambicija menadžera i ko zna još koga. Sve i da je NČ u pitanju, zbog gubitka ljudskog života treba istražiti (ne gajim nadu, Brajkula je lepo napisao da samo bOranija strada)...Mi se bzvz gložemo a sve jednog nas je pogodila njegova smrt.
    Last edited by Karamazov; 09-08-20, 13:09.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Vama nije čudno to što je trenirao par dana od preležane Corone, pa još na stadionu Partizana?

      Od svih drugih teretana u gradu?

      Druga stvar, vi do sada niste naučili da Čović za sve poseduje dokumentaciju?

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Sad sam pročitao šta je izjavio, nadam se da si u pravu i da se Odžo nakon preležane korone nije izlagao težim fizičkim naporima.
        Ako se utvrdi da ipak jeste stoji što je rekao.
        Izlagao se težim fizičkim naporima. Individulani trening visokog intenziteta. Par igrača su vežbala tog kobnog dana u istoj hali.

        Pitanje jeste da li je on to učinio na ličnoj odgovornosti ili je trener bio upoznat sa njegovim pravom zdrastvenom stanju. Možda je trener znao da je preležao virus ali ne za upalu pluča koju je Odžo kad je bio bolestan?

        Comment


        • Meni ove price oko Covica i dokumentacije da ima dokaz za sve su smesne, ali necu ulaziti dublje u to.

          Odza niko nije mogao da nagovori da trenira..suludo je o tome pisati uopste. Klasicni Coki, otvori temu i odleprsha..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Meni ove price oko Covica i dokumentacije da ima dokaz za sve su smesne, ali necu ulaziti dublje u to.

            Odza niko nije mogao da nagovori da trenira..suludo je o tome pisati uopste. Klasicni Coki, otvori temu i odleprsha..
            Što si se slikao sa tim istim Ćokijem? Ti i on na slici sami.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nevjerovatno sto je covjek izjavio. Kredibilitet mu je bio na nuli sad polako ide u minus.
              Last edited by Nemam_ti_kad; 09-08-20, 12:41.

              Comment


              • Nema šta sportistu da teraš da trenira, šta pišete vi da li ste normalni???

                On je jebeni sportista i nema pojma kakve posledice ostavlja Corona. Ne znaju ni lekari još uvek. Evo juče sam baš slušao lekara koji je preležao Coronu i koji tvrdi da ostavlja posledice na srce i da čovek koji je pre Corone mogao da radi 100%, nakon Corone može samo 20%.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Činjenica broj 1: Majkl Odžo je preležao koronu, bolest koja napada respiratorne organe i bio je u trenutku smrti rekonvalescent.

                  Činjenica broj 2: samo dva dana nakon negativnog testa, bio je u teretani na stadionu Partizana gde je i preminuo.

                  Ono što je nepoznato, a svakako bi trebalo da se ispita je da li je intenzitet treninga bio preveliki za čoveka njegovog zdravstvenog stanja. Toliko medicinskog znanja posedujem da mogu čiste savesti da kažem da obdukcija to može nedvosmisleno da pokaže.

                  Da probamo navijačke strasti da ostavimo po strani. Sportista u najboljim godinama je umro. Da li treba neko da odgovara za to, uzimajući u obzir sve prethodno navedene okolnosti? Kakve konsekvence treba da snosi i do kog nivoa treba da ide odgovornost? Komandna "ala Ratko Mladić" ili faktička "ala Radovan Karadžić/Slobodan Milošević"? Ili će proći kao sin Željka Mitrovića? Ili kao sam Željko Mitrović u slučaju Hajat?
                  Ako prođe ovo bez epiloga srozali smo se kao društvo nikad niže, i to će onda pokazati da određeni ljudi mogu da rade SVE bez ikakvih posledica.
                  Činjenica broj 1: Korona ne napada samo respiratorne, nego i srce, burbezi, mozak, jetra, mišiće, vaskularni sistem i živce. I u velikom broju slučajevima ostaju trajne posledice.

                  Činjenica broj 2: Odvano je počeo da trenira u hali u Humskoj, pre par sedmica. Vredi napomenuti da su na Instagram profilama igrača i kondicionog trenera (imena poznati meni) koji su radili sa njim odjednom izbrisane sve slike i snimke sa tih treninga.

                  Comment


                  • Nije on jedini sportista koji je prelezao koronu i poceo da trenira...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Sa druge strane zna se kakav je odnos kk i fk i da fk iznajmljuje prostorije za privatni trening.
                      pa sam kk ne trenira na fk stadionu i cak su kancelarije preselili na drugu lokaciju.

                      opet, NC je veliko zlo i tesko bolesna licnost.
                      Čović vrlo dobro zna zašto napada kondicionog trenera, jer je on rod sa jednim zaposlenim u Partizanu.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Što si se slikao sa tim istim Ćokijem? Ti i on na slici sami.
                        Slikao se sa mnom Coki da mu isporucim tipove za kladionicu 2011 i tad sam bio poznat.

                        I kakve to veze ima sa temom?

                        Tad sam bio apolitican, tj uvek dok zulum nije zavladao.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by serbianhoops View Post
                          Činjenica broj 2: Odvano je počeo da trenira u hali u Humskoj, pre par sedmica. Vredi napomenuti da su na Instagram profilama igrača i kondicionog trenera (imena poznati meni) koji su radili sa njim odjednom izbrisane sve slike i snimke sa tih treninga.
                          I tako mic po mic dođosmo i do drugog izvršenog krivičnog dela u slučaju "smrt Majkla Odžoa", a to je krivično delo sprečavanje ili onemogućavanje dokazivanja.

                          Ovo kao u 12 angry mans.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Slikao se sa mnom Coki da mu isporucim tipove za kladionicu 2011 i tad sam bio poznat.

                            I kakve to veze ima sa temom?

                            Tad sam bio apolitican, tj uvek dok zulum nije zavladao.
                            Važi.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nije on jedini sportista koji je prelezao koronu i poceo da trenira...
                              Nije jedini ali nije ni jedini koji je umro na terenu mesec-dva dana nakon bolesti. Koliko znam to se već desilo jednom madžarskom rukometašu i jednim mladom fudbaleru iz Spanije ili Italije (ne mogu tačno da se setim).

                              Comment


                              • KK Crvena zvezda mts potpisao je ugovor sa još jednim izuzetno talentovanim momkom koji predstavlja budućnost srpske košarke.

                                Nakon brojnih, najtalentovanijih momaka rođenih 2004 i 2005. Godine koji su to učinili ovog leta, višegodišnji stipendijski ugovor sa Crvenom zvezdom potpisao je još jedan supertalentovani momak – Damjan Spasojević, rođen 2006.godine i visok 203 centimetra.

                                Novopridošli mladi centar iz Vršca nije krio zadovoljstvo nakon potpisa petogodišnjeg ugovora sa KK Crvena zvezda:“

                                „Ovaj potez i potpisivanje ugovora sa Crvenom zvezdom vidim kao krupan korak u mojoj nameri da se ozbiljno i profesionalno bavim košarkom. Ovo mi je velika šansa i presrećan sam zbog toga.Trenirao sam ovog leta vredno, individualno koliko su ove okolnosti dozvolile. Sada kada sam potpisao ugovor, prvo ću zvati roditelje i brata“ rekao je Spasojević i dodao da prati Crvenu zvezdu od najmlađih dana:

                                „Pratim Crvenu zvezdu odmalena i voleo sam da gledam Bilija, pošto sam veliki zaljubljenik u NBA ligu, omiljeni igrači su mi LeBron Džejms, Entoni Dejvisai Kevina Durent“

                                Nakon potpisivanja višegodišnjih stipendijskih ugovora sa Vudragovićem, Gagićem, Topićem, Gačićem, Mišićem i Marjancem, Spasojević je sedmo pojačanje za mlađe selekcije KK Crvena zvezda mts.
                                Rođeni brat Dimitrija (C 203 1997) koji je u NCAA.

                                Comment

                                Working...
                                X