Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Propagiranje rasne, nacionalne, verske, seksualne ili bilo kakva druge mrznje - od 1 godine do trajno
    Primeri: ekstremni sovinizam, otvoreno velicanje zlocina i zlocinaca, otvoreni i nedvosmisleni sovinisticki pozivi na nasilje, itd.
    Bukvalno je u dva posta štiklirao gotovo sve od navedenog.

    Od veličanja kapetana Dragana do teorija da otac Jugosloven može samo govno da napravi itd.

    Comment


    • Imam osecaj da ce Sasa Obradovic biti trener Zvezde 10-15 godina i da cemo ispisati nove stranice istorije.

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Imam osecaj da ce Sasa Obradovic biti trener Zvezde 10-15 godina i da cemo ispisati nove stranice istorije.
        Da ponovi Radonjine uspehe i malo nadogradi i bice zlatnim slovima upisan ....i kao trener

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Imam osecaj da ce Sasa Obradovic biti trener Zvezde 10-15 godina i da cemo ispisati nove stranice istorije.
          Lepo zvuči.
          Samo, imam utisak čak sam i ubedjen, da to zavisi samo od toga koliko ce jedan jedini covek ostati u nasem klubu.
          Na zalost, sasvim realno, nas bi satrli, kao sto i jesu u proslosti bez N. Č.
          Moze se diskutovati o svemu i ovako i onako, ali čovek je baba roga, čuronja ubedljivo najsposobniji sportski radnik na ovim prostorima.
          Ubeđen sam da je toliko mudar i da će u narednom periodu rasteretiti svoja pleća i veći deo posla prepustiti saradnicima, ljudima koji su se dokazali u crveno beloj familiji.

          Comment


          • https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...69326754844672

            Comment


            • Сутра на КЗШ:
              Ћоки: Добар дан, дуго се нисмо видели хехе

              Comment


              • Originally posted by Krojf View Post
                Čitajući pojedine postove apsolutno je jasno zbog čega je Srbija beton liga civilizacije.

                Fašizam u punom zamahu, kep Dragan, tenkovi, SPC.

                Kalinić je uz Đenku bio najjači igrač u najbitnijoj seriji za Zvezdu u poslednjih 20 godina, pedalirao ih je na više godina iz bilo kakve relevantnosti, okrenuo želudac Vujoševiću.

                I naravno da mi je kao takav draži od nekakvih kapetana Dragana, tenkova i debeovca iz SPC.
                Претера га бре. Критикујеш неког, а вређаш многе немилице.

                Comment


                • Originally posted by čović19 View Post
                  Da ponovi Radonjine uspehe i malo nadogradi i bice zlatnim slovima upisan ....i kao trener
                  Moze da ih ponovi, ali da zaobidje i njegove neuspehe jer za razliku od onog doba sada taj luksuz klub nema. Ne moze se vise u EL na mufte.


                  ps. i da ne zapali cim vidi da je zafalilo kesa za igrace a njemu skoci cena na trzistu, nego da mu kreiranje novog tima bude izazov....

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Moze da ih ponovi, ali da zaobidje i njegove neuspehe jer za razliku od onog doba sada taj luksuz klub nema. Ne moze se vise u EL na mufte.


                    ps. i da ne zapali cim vidi da je zafalilo kesa za igrace a njemu skoci cena na trzistu, nego da mu kreiranje novog tima bude izazov....
                    ne vredi da pljujes najtrofejnijeg trenera Kk Cz. . .

                    Comment


                    • Originally posted by čović19 View Post
                      da bi bio odličan košarkas muda moras da imas jer te to odvaja od proseka,a stav imati i reći ga to je za svako postovanje,pogotovo jer je u većini izrečenog u pravu!
                      Slabo ti je ovo, dečija demagogija.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Slabo ti je ovo, dečija demagogija.
                        to kaze svako ko nema muda. . .

                        Comment


                        • Originally posted by čović19 View Post
                          ne vredi da pljujes najtrofejnijeg trenera Kk Cz. . .
                          Gde ti vidis pljuvanje... ja sam samo preciznije precizirao zeljene rezultate Obradovica. Svi cemo se valjda sloziti da ne bismo bili srecni sa scenarijom Cibone u Beogradu i Laktasa, nego samo onim nakon toga.

                          I sto koristis ovaj fejk nick kada si izasao iz banovaca? Ajde samobanuj ga, kad te vec Stojance nije osinuo.

                          Comment


                          • Obradovic dolazi u duplo boljem momentu nego Radonja,laksi mu je posao. . .nek mu je sa srećom,veliki je to cigan

                            Comment


                            • Kao sto rekoh, Obradovic kao i svaki drugi trener koji bi sada dosao ima mnogo vecu presiju rezultata nego sto je to ranije bio slucaj. Tako da to ne moze biti laksi nego mnogo mnogo tezi posao. Nema se prava na gresku.

                              Comment


                              • Majstore vreme je da drugog celavog Sasu stavis na profil.

                                Comment

                                Working...
                                X