Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih voleo da vidim nas i grobare u EL. Verovatnoca je mala, ali to bi bilo top. Uzeleo sam se derbija sa normalnim sudjenjem. Da prsti od kosarke a ne kao ovi nasi slepci sto sude 50+ bacanja po derbiju.

    Comment


    • Ljudi imate na sajtu EL. Isti su ucesnici EL za sl sezonu. Da se ne cimate

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Nece biti mnogo ludila... Ako ne ostane Turkis Air vec dodje Gasprom onda sam 100% siguran da ostaju iste ekipe.
        Al ostaje sad prostor da se mesetari sa ova dva mjesta od EC ko ulazi / izlazi al msm da je realno da ostanu iste ekipe no kako je liga interesa i para, moze to doci na prodaju.
        Nadam se istim ekipama mozda eventualnom prosirenju za dva kluba. Sve drugo bi bio skandal i nelogicno (opet pare vrte sve)

        https://twitter.com/Carchia/status/1...431414785?s=20
        Last edited by nebitan; 25-05-20, 12:27.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Sada kreće lobiranje i ispipavanje dubine Đordijevog džepa...
          Nema lobiranja ...isti klubovi igraju 20/21 sezonu. Ciganijo , spremaj lovu za sezonske

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Nema lobiranja ...isti klubovi igraju 20/21 sezonu. Ciganijo , spremaj lovu za sezonske

              Druze, ne bih da ti rusim sneska, ali tesko da ce biti sezonskih, posto ce se gotovo sigurno igrati bez publike do kraja 2020. Mozda neke polusezonske dodju u obzir

              Comment


              • Sad trener, pa polako....

                Comment


                • Ono sto mene interesuje, kako klub planira da ublazi bol nas sezonaca koji smo platili proslogodisnju sezonsku (i vise prethodnih), a koji smo ostali bez poslednja 3 i po meseca sezone? Klub je ustedeo na organizaciji utakmica, a verovatno ce i na delu plata igraca za ovaj period, a naplatio od sezonaca do kraja sezone....nesto razmiljam da bi svi sezonci trebali da dobiju vaucer - popust za trecinu proslogodinje sezonske koju nismo iskoristili

                  Comment


                  • Originally posted by Gudura View Post
                    Druze, ne bih da ti rusim sneska, ali tesko da ce biti sezonskih, posto ce se gotovo sigurno igrati bez publike do kraja 2020. Mozda neke polusezonske dodju u obzir

                    Ma znam , ali nije zabranjeno nadati se .Danas je ionako dan pun lepih vesti

                    Ono sto mene interesuje, kako klub planira da ublazi bol nas sezonaca koji smo platili proslogodisnju sezonsku (i vise prethodnih), a koji smo ostali bez poslednja 3 i po meseca sezone? Klub je ustedeo na organizaciji utakmica, a verovatno ce i na delu plata igraca za ovaj period, a naplatio od sezonaca do kraja sezone....nesto razmiljam da bi svi sezonci trebali da dobiju vaucer - popust za trecinu proslogodinje sezonske koju nismo iskoristili
                    Biće nešto sigurno ...bili su dosta korektni sa cenama , popustima svih ovih sezona .Bar je to moj utisak kao višegodišnjeg vlasnika sezonske
                    Last edited by Samo Zvezda; 25-05-20, 12:56.

                    Comment


                    • Evo i zvanicno:
                      EL i EC 2020/21

                      "The 2020-21 Turkish Airlines EuroLeague season will count upon the participation of the same 18 teams, namely: ALBA Berlin, Anadolu Efes Istanbul, AX Armani Exchange Milan, Crvena Zvezda mts Belgrade, CSKA Moscow, FC Barcelona, FC Bayern Munich, Fenerbahce Beko Istanbul, Khimki Moscow Region, KIROLBET Baskonia Vitoria-Gasteiz, LDLC ASVEL Villeurbanne, Maccabi FOX Tel Aviv, Olympiacos Piraeus, Panathinaikos OPAP Athens, Real Madrid, Valencia Basket, Zalgiris Kaunas and Zenit St Petersburg"
                      "The 2020-21 7DAYS EuroCup season will reserve guaranteed spots for the eight teams that qualified for the 2019-20 quarterfinals, namely: AS Monaco, Partizan NIS Belgrade, Promitheas Patras, Segafredo Virtus Bologna, Tofas Bursa, Umana Reyer Venezia, Unicaja Malaga and UNICS Kazan. The remaining 16 spots will be awarded to teams qualifying through their domestic leagues’ final standings. As in previous seasons the EuroCup Board will propose the final team list for approval by the ECA Shareholders Meeting"

                      Comment


                      • Iskreno nisam ocekivao ovakav rasplet, s obzirom na masineriju koja je organizovana protiv nas na svim frontovima. Prestavljeni na najgori nacin u medijima i na forumima jer smo insistirali na obezbedjivanju pravih uslova i eliminisanju zdravstvenih rizika,ismevani jer nismo isterali ekipu u park prvi dan da trenira itd. Odluka je s obzirom na okolnosti jedina ispravna. Vidim da je tegigarda ugasila forum za sve neregistrovane clanove

                        Comment


                        • Cestitke brco cigani, jos jedna sezona u EL. Gospodina Nebojsu kako god da bacite uvek se doceka na noge!

                          Comment


                          • Da nije bilo virusa siguran sam da bi ostali bez titule i Evrolige.

                            Posle svih onih dešavanja tokom sezone teško da bi se dobro završilo.

                            Comment


                            • Ma nema sanse i onakvi kljakavi smo bili za koplje ispred svih. Ne zaboravi da se Filip vratio u FMP.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Ma nema sanse i onakvi kljakavi smo bili za koplje ispred svih. Ne zaboravi da se Filip vratio u FMP.
                                Joj ne znam. Lorenco je bio u kanalu, a onaj Lukas nije neko na koga bih se kladio. Ove sezone treba poceti od trenera i dva pleja. Ostalo je laksi deo posla.

                                Comment

                                Working...
                                X