Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verujem da ce sl.sezone baza domacih igraca biti veca i da je struka shvatila da je tu kljuc, ali stvarno ne vidim koji bi kvalitet Danguba doneo na 3 pored Lazica, Davidovca i Dobrica. Po meni je kljuc trener i njemu prepustiti da bira tim.

    Comment


    • Originally posted by ajkisloba View Post
      Cujem nesto da su Danguba i Avramovic blizu nas a suska se oko Pefija opet.
      E da vidim od danas Dilejni slobodan zvanicno samo na glas razmisljam.
      Stvarno nije u redu šta sve pišu. Stavljaju pritisak na upravu i podižu očekivanja navijača i onda kad se posao izjalovi kriv Covic. Evo sad čitam da zamena za Barona bude Fredete (Covjek bez 2mil€ neće da se skida). U Kini je uzimao i po 3.5 došao samo zbog EL da proba i to.
      Mi još ne znamo šta igramo dogodine ni koliko ćemo novca moći da isprosimo a ako ne bude publike do sl godine onda da zaboravimo na ambicije bilo koje vrste.

      Comment


      • Originally posted by ajkisloba View Post
        Cujem nesto da su Danguba i Avramovic blizu nas a suska se oko Pefija opet.
        E da vidim od danas Dilejni slobodan zvanicno samo na glas razmisljam.
        Od gore spomenutih samo je Danguba aktuelan i sa velikim sansom da dodje.

        Dilejni kosta 2 miliona i trazi visegodisnji ugovor. Po svemu sudeci ce u Armani koji moze da ga plati, mada sumnjam jer se suska da je nas LB zavrsio sve sa Armanijem.

        Avramovic nije play niti nam treba niti ima kvalitet za KKCZ, pogotovo pored ovih sto su vec pod ugovorom a planiraju da vrate Jaku i Dangubica.

        Pefi ne zeli da igra u Srbiji, da je hteo dosao bi vec par puta kada smo ga zvali.

        Jovic isto je van nasih domasaja jer ima jos jednu godinu ugovora sa Himkijem a postoje sanse da ide u Pao ako Kalates ih napusti.

        Comment


        • Моје жеље су Јака Данга и Митар и Пантер да остане. Уз Ристића Добру Деду Ђенку МЈК још 2 странаца сасвим добар тим

          Comment


          • Originally posted by uriah heep View Post
            Ничим , Богу хвала . Мислио сам да ти одговорим на исти начин на који се ти обраћаш неистомишљеницима али сам онда размислио и схватио да бих био као и ти а то ми никако не треба . Збогом , остај ми здраво
            Sve najbolje!
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Ne mozemo licitirati igracima dok se ne zna trener za sledecu sezonu. Ristic je meni drag i priznajem da ga nisam gledao od kada je otisao iz Zvezde ali meni se licno ne dopada njegova pokretljivost za ono malo sto je igrao u Zvezdi.
              Ali opet ukoliko bi se vratili Radonjic, Gacevic i Radovic mozda Ristic i ne bi bio losa opcija. Mada bi ja svakako voleo da vidim nekog pokretljivijeg centra. Nekog novog Cirbesa.
              Danga moze bez problema, Mitar ne znam gde bi ukoliko ostaje Kuridza

              Comment


              • "Kosovski boj je bio pre 600 i više godina, a već dosta decenija to nije "naša" teritorija, neka me isprave stariji i pametniji ako grešim."
                Kalinic... Debil ukratko, slepac slepasti...
                Cisto da i ja kazem svoje misljenje, imam pravo jel tako?

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  "Kosovski boj je bio pre 600 i više godina, a već dosta decenija to nije "naša" teritorija, neka me isprave stariji i pametniji ako grešim."
                  Kalinic... Debil ukratko, slepac slepasti...
                  Cisto da i ja kazem svoje misljenje, imam pravo jel tako?
                  Реци брате, подржавам сваку реч твоју.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Ti isti (preko 2 milke) glasali za Milutinovića (random lika bez mirisa i okusa) u vreme kad su se hranili po kontejnerima. Jebe mi se za političku korektnost, stvari treba nazivati svojim imenima. Stoka. Marva. Go, Kalina, go!!!
                    Milutinovic i Nikolic su jedini Predsednici Republike Srbije koji su se drzali svojih ustavnih ovlascenja.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • https://twitter.com/EuroLeague/statu...45325362282498

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        I da Tegetlija sudi.
                        Вујошевић делегат

                        Comment


                        • Kakav je Panter brat! Mora da ostane!
                          https://www.youtube.com/watch?v=qoWbJL1sfl0

                          Comment


                          • Op op biće izgleda kako sam pisao. Mada ja sav ubjedjen da taj pritisak novca može imati presudnu ulogu al vlasnici A licence se pitaju.
                            Vjrv se ni domaće neće odigrati a sl sezona je izgleda takođe upitna al msm da će do avgusta sve biti ok i da će u sep biti sa publikom

                            Comment


                            • Viktore mislim da je već rečeno za narednu sezonu da se neće igrati pred publikom bar do kraja 2020, ili pronalaska vakcine.

                              Comment


                              • Nije izricito i ne odnosi se na sve, samo prognoza. Onog momenta kad dezava ne registruje 28dana novooboljelog tada nastaje potpuna sloboda. Stim da nema sanse da ce dozvoliti gostujuce navijace.
                                Tako da septembar bi mogao kod nas, Grka i jos nekih koji su pri kraju def ne Rusija, Spanija, Ita, Fra...
                                Zvanicno cemo znati pred pocetak sl sezone odnosno da li klubovi smiju i pod kojim uslovima izdavati sezonske.
                                Moje misljenje / prognoza da ima sanse za publiku. (vrv ce samo sezonci i moci na tribine bez prodaje karata na dan utakmice dok ne dodje vakcina)

                                Comment

                                Working...
                                X