Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Svako preduzece je u ovim uslovima u obavezi da zastiti svog zaposlenog odgovarajucim sredstvima za zastitu kao i dezinfekcijom radnih prostorija.
    Videli smo u ponedeljak sprdacinu od treninga komsija u Hajd Parku gde igraci nose maske, ej nose maske, pa jel ce i u maskama da igraju i utakmice i u rukavicama.


    Sa 1 julom, svakom igracu kojem je istekao ugovor prestaje bilo kakva obaveze prema tom klubu, pojedinacni ugovor svakog igraca je jace od svakog kolektivnog ugovora koje je El provukla da su dogovorili sa ELPA. To moze Djordi da obrise svoju pozadinu.

    Ja se zalazem za prekid, i da se dodeli KKP titula, jel si zadovaljan sada.

    Ja svakako ne mogu uzivo da gledam NBA i NFL , ali aba i EL mogu, pa prema tome jesam samoziv i sa tim mogu da zivim i dalje.
    Prvi bold je smesan,cuj u obavzi, kraj vica. Drzava je tu da koja regulise sta i kako,posebno za vreme vanrednog stanja.

    Drugi bold je done deal, videcu igrace koji ce se zaliti na tako nesto uostalom,nmaju svi jednogodisnje ugovore. Siguran sam da i neki igraci imaju takmicarske ciljeve...

    Treci bold,cisto podmecanje od tvoje strane. ABA liga se mora zavrsiti, ako se ne zavrsi a zavrsi se EL i ABA, sa tim da partizan udje u finale, sledeci put ce Zvezda igrati EL o kukovo leto.

    Mozes mi odgovoriti na jdno pitanje? Sta ti uopste zelis od nastavka kosarke, da se sve ponisti i da se igra sve kao i prosle sezone? Zar to nije kukavicluk? Jel se to gazda uplasio da ne mozemo na terenu da uzmemo titulu?

    Nasa jedina nada da Dejo dodje jeste da igramo EL a ako se ABA ne bude igrala,a bude EC i EL, velike su sanse da mi EL necemo igrati.

    Meni je sportski i viteski igrati, bezati sa terena je odlika nekih drugih, da ne kazem kukavica...

    Sport ne sme stati,a Nemci uprava nastavljaju Bundes ligua zatim i kosarkasku ligu i ne vidim nijedan razlog da ostali to ne urade.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Bori se za Partizan više od samih Partizana. Mmajstor da bude ponosan na njega.
      Ne, samo nisam kukavica...Da malobolje citas izmdju redova, sudbinu bi vec znao. Toliko xD
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ljudski život je najvažniji, više nego tiket koji prođe. Ali ne za svakog.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ti si se zato što si hrabar zalagao da se Partizanu dodeli titula za zelenim stolom pa kad si video da od toga naravno nema ništa okrenuo priču na odigravanje sezone. Alal ti vera na hrabrosti! Sve smo ispratili, bez brige. [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ekonomija je u pitanju. Nema vise velikih zarista u Evropi i stvar se polako smiruje. Ogromni su ovo ekonomski udarci a da toga nisi ni svestan. Ako se ne zavrsi u sledecih mesec dana, ali ako se bude cekala jesen i ne vidi se kako ce virus da utice na normalan zivot kad se bude polako vracalo..i igrom slucaja virus se vrati na jesen....Apsolutno nisi svestan kakve ce to pogubne uticaje imati na zivot u celom svetu.

            Ko mene zna, a znas me i ti dovoljno...ali radi ove dramske predstave...cu ti odgovoriti, zna da njima ne bih dao nista vise nego sut u drugu ligu. To je najvise sto bi mogli da dobiju. Sa druge strane sam da se sezona apsolutno zavrsi na bilo koji nacin. Tu apsolutno nema nikakve pristrasnosti, samo ne volim bedne igre za zelenim stolom.Uveksam na strani prava i normalnog razmisljanja pa to bilo i lose po mene.

            Korona te je naterala da zavolis Bokana, sve je moguce izgleda za vreme korone.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • http://redstarbelgrade.rs/covic-nama...-ne-znam-cemu/


              Додаје и да је добро што је Србија при крају највећег удара пандемије корона вируса.

              – Искушења још увек постоје и треба сви да будемо рационални, одговорни и дисциплиновани, водећи рачуна о себи и породицама, а онда и о другим људима. Звезда неће почети са тренинзима док се у потпуности не провери здравствено стање свих играча, два месеца су ван тренинга, имали су вишедневну карантинску изолацију, 28 дана, јер смо 12. марта били у Шпанији, на срећу нисмо играли против Реала чијих је пет играча било заражено.

              Човић каже да када су у питању Евролига и АБА лига да ће клуб сачекати 24. мај за када је најављена одлука.

              – Сачекаћемо 24. мај и врло смо захвални држави и граду Београду што су на контакт Евролиге смогли снаге да се кандидују и пријаве за домаћина у другом формату, свих 18 клубова на једно месту, па шест кола, па Фајнал-ејт и Фајнал-фор. Београд има те капацитете што се тиче и спортског, смештајног, транспортног, медицинског дела. Ми смо од почетка заговорници да се сва првенства завршавају на терену, све остало је стицај околности некаква виша сила, коју нико није планира.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Eto ti i zvanican odgovor predsednika.

                Tumaci ga kako god ti hoces.

                Ja sam navijao da sve osvojimo na terenu, ako se i ponisti sezona isto podrzavam.

                Ne okrece se svetska ekonomija oko sporta a pogotovo ne oko nastavka EL i ABA lige.

                30 miliona nezaposlenih u USA, da li stvarno mislis da ce ekonomija USA da se oporavi ako se nastavi kosarka u Evropi.
                Kao sto tebe zanimaju kladionice, mene zanima ekonomija zemlje od koje zivim.

                Nema zarista, a preko 10.000 dnevno novo obolelih u Rusiji, Engleska preskocila Italiju sa brojem mrtvih, ali tebi je vazno da bude iz x u dvojku sto pre, zabole te za mrtve, jel tako?
                Last edited by Šarac; 06-05-20, 18:13.

                Comment


                • Ne zavisi od EL i ABA ali zavisi od usa sporta poprilicno. Sve je to bas povezano. Nema nijedne manifestacije koja okuplja toliko ljudi iz dana u dan i da toliko trose novce. Ako nema sporta, znaci da nema prevoza, turizma itd...sve je to usko povezano.

                  Meni je Sarac samo dosadno, meni ovaj odmor prija.

                  Sto se tice poslednje recenice, pravicu se da je nisam procitao. Life must go on.

                  Ako padnu ekonomije, virus ce biti minoran problem za ono sto nam sledi.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Ne zavisi od EL i ABA ali zavisi od usa sporta poprilicno. Sve je to bas povezano. Nema nijedne manifestacije koja okuplja toliko ljudi iz dana u dan i da toliko trose novce. Ako nema sporta, znaci da nema prevoza, turizma itd...sve je to usko povezano.

                    Meni je Sarac samo dosadno, meni ovaj odmor prija.

                    Sto se tice poslednje recenice, pravicu se da je nisam procitao. Life must go on.

                    Ako padnu ekonomije, virus ce biti minoran problem za ono sto nam sledi.

                    Ekonomije su drasticno pale, pogotovo u USA. Nece se ovo oporaviti bas tako brzo, a sport je na poslednjem mestu oko cega bi ovaj svet trebao da brine kada ce da pocne.
                    60 dana skoro bez sporta ne vidim da smo skakali sa Pancevca zbog nedostatka sporta.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Ekonomije su drasticno pale, pogotovo u USA. Nece se ovo oporaviti bas tako brzo, a sport je na poslednjem mestu oko cega bi ovaj svet trebao da brine kada ce da pocne.
                      60 dana skoro bez sporta ne vidim da smo skakali sa Pancevca zbog nedostatka sporta.
                      Sport kao najbintija sporedna stvar sigurno nije na poslednjem mestu. Sport je toliko siri pojam od pukog sutiranja ili bacanje lopte. Sve je to usko povezano i sport je prvi znak da stvari idu dobrim tokom.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...tak-moguc.html

                        Jbte i ovaj pao pod uticaj Covica, pa ne zna sta prica. Pazi sta kaze, ne veruje da cemo moci da nastavimo, daj LOsMi vidi sa Cooperom da ti da email od Trinkija, verovatno ti znas bolje od njega koji zivi u Italji kakva je situacija.
                        Last edited by Šarac; 06-05-20, 20:06.

                        Comment


                        • Ћоки каже неће бити кошарке а Вања каже од понедељка почињу спортови у халама, што би рекли коме сад, коме да верујем?

                          Comment


                          • Pa Vanji jer je direktiva od prvorodjenog a pošto njemu idu izbori, mora marketing na sva zvona. Do prije 7 dana ste bili u karantinu po 4 dana sada odjednom nema korone da bi ljudi mogli da izadju na glasanje odnosno da otklone strah od birališta.
                            Tako da će svim silama utisati novooboljele dok izbori ne prodju. Prema info koje ja imam, ide se na to hljeba i igara ljudima da što prije zaborave na probleme, znači sport na max!
                            Pitanje je samo šta će odlučiti bord ECA jer u Spaniji i dalje nije svejedno u Rusiji po 10k novooboljele, SAD kritično...
                            Ovo poslednje, Srbija učesnicima garantuje sigurnost! Nije mogla svoje građane da zaštiti a njima garantuje... Izbori

                            Comment


                            • Otkazase I turci sezonu...
                              Pričao sam u subotu sa nekim agentom o EL, ABA I sl sezoni...
                              Ukratko, misli da će se EL ukinuti jer prosto veliki je haos u Rusiji i SAD a tek ništa bolje u FRA, ITA, Spa... Igrači su 2mj bez adekvatnog treninga i suludo je sad organizovati njihov transport kad avio saobraćaj ne radi, karantin pa još pripreme zbog mjesec dana košarke i to ko zna u kakvom formatu. Međutim dok su ugovori važeći igrači će morati da poštuju.
                              ECA će izgubiti ogroman novac od TV prava a nikako joj ne ide na ruku da se otkaže sezona, da bar malo spasu gubitke, ako postignu dogovor sa ELPA možda i bude basketa al igrači su protiv većinom.
                              ABA se najverovatnije poništava, možda se nekako odigra neki f4 turnir ako se svi dogovore ali sam znaš koliko je realno...
                              O ugovorima igrača kad kreće pijaca; kaže već je krenulo, ništa još zvanično potpisano ali ima indicija da nas napušta Simanic, ostali čekaju rasplet, RA je gotovo sigurna opcija i on i klub žele saradnju pa čekaju EL da vide šta dalje...
                              Eto ništa zvanično više onako trač partija pa od 24. će se znati više al imam osjeeda Miško već sad zna rezultat.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Otkazase I turci sezonu...
                                Pričao sam u subotu sa nekim agentom o EL, ABA I sl sezoni...
                                Ukratko, misli da će se EL ukinuti jer prosto veliki je haos u Rusiji i SAD a tek ništa bolje u FRA, ITA, Spa... Igrači su 2mj bez adekvatnog treninga i suludo je sad organizovati njihov transport kad avio saobraćaj ne radi, karantin pa još pripreme zbog mjesec dana košarke i to ko zna u kakvom formatu. Međutim dok su ugovori važeći igrači će morati da poštuju.
                                ECA će izgubiti ogroman novac od TV prava a nikako joj ne ide na ruku da se otkaže sezona, da bar malo spasu gubitke, ako postignu dogovor sa ELPA možda i bude basketa al igrači su protiv većinom.
                                ABA se najverovatnije poništava, možda se nekako odigra neki f4 turnir ako se svi dogovore ali sam znaš koliko je realno...
                                O ugovorima igrača kad kreće pijaca; kaže već je krenulo, ništa još zvanično potpisano ali ima indicija da nas napušta Simanic, ostali čekaju rasplet, RA je gotovo sigurna opcija i on i klub žele saradnju pa čekaju EL da vide šta dalje...
                                Eto ništa zvanično više onako trač partija pa od 24. će se znati više al imam osjeeda Miško već sad zna rezultat.

                                3.2.1. kreni @ LosmiSk se javlja sa kontra argumentom i ima da te optuzi da si dobio instrukcije od Covica ovako da pises.

                                Sve sto si napisao je nesto sto vec odavno provejava, ali KKP plus i @LosmiSk misle drugacije.

                                Comment

                                Working...
                                X