Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije stvar u državljanstvu nego da dolaze iz zemlje koja je ubedljivo prva na listi zaraženih.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Nije stvar u državljanstvu nego da dolaze iz zemlje koja je ubedljivo prva na listi zaraženih.
      Tu bi trebalo da budu u karantinu 28 dana. Nema sanse.

      Poslato sa MYA-L41 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Око те приче Симоновић
        -Симанић ја искрено не знам зашто се та прича потенцира превише, зашто неко Гудури није заузео мњсто него дечко је кидао не боји се икога. А Симанић који има такву руку ево и статистика показује да је други кошаркаш за 3птс човек има невероватну руку, невероватну физику па било ко други би само од Новице научио човек га окреће 3 сезене већ. Много би волео да успе али не знам шта је с њим.

        Comment


        • BAT decided in favor of Mathias Lessort’s side which claimed that Crvena Zvezda “breached the contractual relationship by failing to pay the amounts provided in the Termination Agreement”.
          The French center signed a three-year deal with Zvezda in 2017 and after one season, moved to Unicaja.

          Znaci imali ugovor na 3 godine i odlucili da na nasu stetu isti prekinemo posle prve sezone uz dogovor koliko mu dodjemo (sto ocigledno nije isplaceno ili bar neki deo cim je BAT morao da odluci).
          Jos je isla prica da je na polusezoni te prve i jedine godine bila ponuda Himkija za otkup. Sve u svemu "sjajan" posao sa finansiske strane.

          https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...41901115129863

          Comment


          • Nije to spor... Vec obećane premije za koje ima pravo a koje mu nisu isplaćene iako su ugovorom o raskidu bile planirane.
            Moje mišljenje je da nikakve premije nije zaslužio al BAT neumoljiv.

            Upravo su demantovali sebe, dogovor je postignut izmedju igrača i kluba tako da ovo nema važnost.
            Last edited by Victor BG; 05-05-20, 21:31.

            Comment


            • Zoran Govno Radović. Koliko sam ga voleo kao igrača sad ga mrzim kao funkcionera trule organizacije kao što je FIBA.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Duvaj ga, FIBA!

                http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...tan-dokaz.html
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Zoran Govno Radović. Koliko sam ga voleo kao igrača sad ga mrzim kao funkcionera trule organizacije kao što je FIBA.
                  Ni kao igrača ga nisam voleo, uvek sam imao utisak da će sav da se izlomi sam, trk mu je bio kardinalno smešan i neprirodan.(bar je meni tako izgledalo)
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Comment


                    • http://www.fiba.basketball/en/Module...1-f594dd424823


                      Za divno cudo i ovde pise da je odluka i presuda doneta 2019.

                      Cak sta vise, pise i koliku je plata bila dogovorena za prvu sezonu,drugu i trecu, iako su neki tvrdili da je 3x vise ali ajde nije prvi put da se lupaju cifre.

                      Cak sta vise nigde se ne spominje da smo u obavezi da mu isplatimo i naredne dve godine kao sto su neki pisali da nas je zajebao kao i Mekel.

                      Imamo i prilike i da vidimi koliko su bonusi a citao sam ovde o nenormalnim ciframa kao nagrade pa eto, malo da jave ovi koji sve bolje znaju, naravno uz dobro poznatu mantru , jedno je papir a drugo sto se daje u cashu.
                      Last edited by Šarac; 06-05-20, 09:14.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        http://www.fiba.basketball/en/Module...1-f594dd424823


                        Za divno cudo i ovde pise da je odluka i presuda doneta 2019.

                        Cak sta vise, pise i koliku je plata bila dogovorena za prvu sezonu,drugu i trecu, iako su neki tvrdili da je 3x vise ali ajde nije prvi put da se lupaju cifre.

                        Cak sta vise nigde se ne spominje da smo u obavezi da mu isplatimo i naredne dve godine kao sto su neki pisali da nas je zajebao kao i Mekel.

                        Imamo i prilike i da vidimi koliko su bonusi a citao sam ovde o nenormalnim ciframa kao nagrade pa eto, malo da jave ovi koji sve bolje znaju, naravno uz dobro poznatu mantru , jedno je papir a drugo sto se daje u cashu.
                        Stavise mislim da si ovaj put u pravu. Niko nas nije zajebao, samo smo sami sebe zajebali. Kad imas bunar para, lako je to placati. Kao da sad meni neko da 1k eura i kaze vodi ekipu na rucak, lako bi otisli u najbolji restoran i platili ceh.

                        Inace, Real je okupio ceo sastav. Ako mozes da mi objasnis kako? I da li ce igraci biti umorni ako spoje obe sezone i sta se desava sa nasim strancima? Sto nisu u Beogradu? Tacnije na Beogradu na vodi, hvala!!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          http://www.fiba.basketball/en/Module...1-f594dd424823


                          Za divno cudo i ovde pise da je odluka i presuda doneta 2019.

                          Cak sta vise, pise i koliku je plata bila dogovorena za prvu sezonu,drugu i trecu, iako su neki tvrdili da je 3x vise ali ajde nije prvi put da se lupaju cifre.

                          Cak sta vise nigde se ne spominje da smo u obavezi da mu isplatimo i naredne dve godine kao sto su neki pisali da nas je zajebao kao i Mekel.

                          Imamo i prilike i da vidimi koliko su bonusi a citao sam ovde o nenormalnim ciframa kao nagrade pa eto, malo da jave ovi koji sve bolje znaju, naravno uz dobro poznatu mantru , jedno je papir a drugo sto se daje u cashu.
                          Ne neki, nego Lošmi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            BAT decided in favor of Mathias Lessort’s side which claimed that Crvena Zvezda “breached the contractual relationship by failing to pay the amounts provided in the Termination Agreement”.
                            The French center signed a three-year deal with Zvezda in 2017 and after one season, moved to Unicaja.

                            Znaci imali ugovor na 3 godine i odlucili da na nasu stetu isti prekinemo posle prve sezone uz dogovor koliko mu dodjemo (sto ocigledno nije isplaceno ili bar neki deo cim je BAT morao da odluci).
                            Jos je isla prica da je na polusezoni te prve i jedine godine bila ponuda Himkija za otkup. Sve u svemu "sjajan" posao sa finansiske strane.

                            https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...41901115129863
                            Haha, a brat Feldin lajkuje
                            Možda je on sledeći?

                            Comment


                            • Pa i Lafajet je podržao Jaku Klobučara kad je ovaj tužio Partizan, a bio je mnogo veći novac od ovog.
                              Uobičajeno je da igrači koji su igrali zajedno u jednom klubu ostanu u prijateljskim odnosima. Na primer, Rochestie i Feldeine su prijatelji sa Dobrićem, Davidovcem...
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Baš kao što je rečeno iz KKCZ do dogovora je već došlo ranije. FIBA samo pokazuje koliko su nesposobni.

                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X