Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    u nedostatku zanimljvijih desavanja ponovo sam izbukao moj mali crni notes. igrac koji mi se jako dojmio, mozda najvise zato sto me podseca na quincy millera, jako veliki potencijal. daleko je jos uvek od tog nivao, ali relativno mlad 97. godiste.

    wenyen gabriel 206cm slican qmilleru sa slabijim ball handlingom, ali nesto boljom odbranom. ove godine odigrao odlicnu letnju ligu za sakramento, ali nije dobijao puno sanse i u januaru je prosledjen u portland gde je zahvaljujuci velikom broju povredjenih igraca jos kao nesto i odigrao. dobar suter, odlican osecaj za blokadu, uprkos krhkom frejmu dobar ofanzivni i defanzivni skakac i igra sa velikom energijom na oba kraja terena. jos uvek sirov, ali dosta fluidan i talentovan. sto je najvaznije svi skautinzi govore da se radi o vrlo coachabilnom igracu i pametnom momku. meni jako zanimljiv igrac



    Друже свака част за овог играча, делује као страшан играч. Иди куцај на врата клубова и покажи тај твој тефтер запослиће те неко.
    Делује ми као сан снова. Превише добар за Звезду и ништа мање скуп.

    Comment


    • Sto se mene tice Sasa Obradovic pre Radonje i to ugovor na minimum 3 godine. Treba nam trener na duze staze. Mozda cak i neko da nas vodi celu deceniju pod uslovom da kliknemo. Radonja je mogao da bude tu jos uvek ali je on sam odlucio da tako ne bude.
      Last edited by Storm; 02-05-20, 21:29.

      Comment


      • Hahaha ha ej gledam insta I listam neke mlade plesačice željne pažnje kad izmedju postova Tegi I post tipa jel to Beograd oduzeo Partizanu domaći teren i kandidovao se za EL... U fazonu sve će da urade samo da ne ode u EL pa bolest hahahahah

        Comment


        • Dan kada su deca sazrela, a Zvezda postala Zvezda!!!

          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Dejo sve blizi...

            Srpski košarkaški stručnjak Saša Obradović izvenso će ostati na klupi Monaka i naredne sezone. Odlični strateg ima ugovor do leta 2021. godine, uz klauzulu po kojoj može da napusti klub ukoliko dobije ponudu klubova iz NBA ili Evrolige.

            Ali, po onome što je izjavio u intervjuu za Monaco Matin, srpski trener je prilično odlučan da ostane u Kneževini.
            „Moja namera je da ostanem u Monaku. Osim mojih veoma dobriuh odnosa sa celim klubom, svi mogu videti da smo dobro radili više od godinu dana. Za tim je najvžnije da završi posao i osvoji titulu. Bilo bi zaista teško otići zbog navijača koji su se identifikovali sa timom. Ne ostavljam nikakve sumnje, zaista želim da nastavim svoju misliju. U Monaku se osećam kao kod kuće, to je važno za moju porodicu i mene. Mislim da zajedno možemo ga nastavimo da gradimo sjajne stvari“, rekao je Obradović.

            Predsednik kluba Sergej Djadečko takođe veruje da sve ide u pozitivnom smeru.
            „Saša Obradović ima ugovor na još jednu sezonu, uz džentlemnski dogovor u slučaju ponude iz NBA i Evrolige. Naravno, želimo da ostane jer imamo zajednički projekat“, rekao je gazda Kneževa.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Presudna je klauzula. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Вучић је на хит твиту наговестио да ће прво почети сезона у фудбалу па онда и у дворанама на затворено кошарци, наравно без присуства публике.
                Можда се игра неки ф4 аба и ф8 ел/ек.

                Comment


                • Jesu li nasi stranci ostali u Srbiji ili su otisli? Znam da je Beron otisao i oprostio se od Zvezde na drustvenim mrezama. Sta je sa ostalima?

                  Comment


                  • Сви су отишли мислим да је само Оџо у Београду али ни за њега нисам сигуран.

                    Comment


                    • Suludo je organizovati EL u BG bez publike to je čist trošak. Međutim dobra šansa da se CZ domogne PO jer sigurno da niko neće biti u formi pa su iznenađenja moguća.
                      Jedino što idu izbori a da bi se oni održali situacija mora biti bez I jednog obolelog tako da se novo zaraženi neće ni objavljivati od juna.

                      Comment


                      • To igranje bez publike ce u najmanju ruku biti cudno. Ali kako sada stvari stoje moramo se navici. Vrlo moguce da cela sledeca sezona bude takva.

                        Comment


                        • Ako ne bude bilo publike sledeće sezone neće biti ni sporta, jer se sport igra zbog publike.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Igrace se i bez publike ako treba. Tj. za publiku ispred tv-a. Procitah da fudbalski klub Real Madrid od tv prava godisnje prihoduje preko 200 miliona evra, od komercijalne prodaje(dresovi i drugi rekviziti) skoro 300 miliona, a recimo od ulaznica oko 120 miliona. Jasno je da ce se fudbal igrati, a verujem i kosarka.

                            Comment


                            • Fudbal je na onom rangiranju rizičnih sportova za koronu među manje rizičnim, a košarka među najrizičnijim.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • ZA razliku od Partizana, Košarkaški klub Crvena zvezda nije iskoristio prvi dan dozvole za treniranje na otvorenom. Naš predstavnik u Evroligi i aktuelni ABA šampion narednih dana radiće na programu uvođenja igrača u trenažni proces, o čemu je govorio predsednik kluba Nebojša Čović.

                                - Dobili smo instrukcije za treninge na otvorenom, što ćemo koristiti za uvođenje u trening. Sezonu smo prekinuli 11. marta, u trenutku kada je tim bio u Madridu i, na sreću, nije odigrao utakmicu sa Realom u čijoj ekipi je bilo petoro zaraženih - rekao je Čović gostujući na TV Hepi. - Naši igrači su proveli 28 dana u karantinu, stranci su otišli, samo je Odžo ostao. Nepristojno je i nemoralno pričati o sportu, rezultatu i tabelama, dok umiru ljudi. Vodimo računa o tome gde su igrači i šta rade. U instrukcijima stoji i da igrači na treningu moraju da drže distancu, što je u kolektivnom sportu nemoguće. Ako se virus prenosi aerosolom, možete da zamislite kako pršti kada su u duelu.

                                PROČITAJTE JOŠ: Navijači su odabrali: Ovo je idealna petorka Crvene zvezde svih vremena

                                Plan Evrolige je da se, ukoliko uslovi dozvole, takmičenje završi od 4. do 27. jula u jednom gradu.

                                - Ne znam koliko je to izvodljivo. Od 300 igrača u 18 timova 90 su Amerikanci, virus se ne razvija podjednako u svim zemljama. Pitanje je da li je Amerika trenutno dostigla vrhunac epidemije. Evroliga bi trebalo da donese konačnu odluku do 24. maja. Zvezda se zalaže za to da se na terenu dobiju pobednici, a ostaje pitanje koliko je to realno. Mislim da nije - konstatuje Čović.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X