Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CJ-22.jpg

    Comment


    • https://twitter.com/EuroLeague/statu...31905394180096

      A ovi iz EL cesce nas spominju nego sto se AV pojavljuje na TV.

      Comment


      • Ако ништа друго, админ твитер налога је наш велики фан

        Comment


        • Znaju oni gde je najbolja atmosfera i gde gori kad se igra, znaju to i igraci sirom evrope ... a ne neki eskimi gore u sibiiru ili penzosi po francuskoj i svabiji ... to pare ne mogu da kupe

          Comment


          • Ako hoce jos neko da gleda da ne gledam sam:

            Comment


            • Comment


              • pozdrav posle dugo vremena. vidim da je situacija po starom, ista meta isto odstojanje. oni bi titulu, mi im je ne damo i tako u krug. vidim da se ni danas nista nisu dogovorili na abi. ja nisam zagovornik daljeg igranja, jer sa ovim rosterima nece imati nikakvog smisla, jer ce to biti potpuno drugi timovi, da ne pricam o uigranosti, fizickoj spremi i sl. ja bi im dao titulu ukoliko cemo mi igrati El)

                vidim da se kod njih pominju vec neka imena, ne sumnjam da trinki radi dobar skauting posebno kad je u pitanju italija. mislim da tamo zaista ima interesantih igraca. pominju se tillman koji je imao odlicnu sezonu u izraelu i james thompson koji je ozbiljna masina za skokove.

                kad smo kod italije, cudi me da trinkiju nije za oko zapao reggie lynch. mozda zbog lose istorije i problematicnog ponasanja. nekada student minesote i jedan od najboljih defanzivaca uncaa. dve evropske sezone iza njega, elitni bloker. malo je zapostavio telo u odnosu na vreme kad je bio na faksu, ali i dalje prilicno brz za svoje gabarite. suta bez, ali nije kamenjar sa slobodnih bacanja. nije potencijal za prvog centra, ali neko ko moze doneti masu, odigrati dobru odbranu i zastiti obruc.



                Comment


                • jako interesantan ovogodisnji roster darusafake. igrali su protiv gorblja dva puta u top 16EC, finale turskog kupa i izgubili u tesnoj zavrsnici od fenra, pre toga dobili efes. dva igraca su mi posebno skrenula paznju

                  centar kojeg bih jako voleo da vidim kod nas i siguran sam da ce sigurno zabosti neki ambiciozniji klub
                  johnny hamilton 211cm bez nekog ozbiljnijeg kosarkaskog pedigrea, ali jako zanimljiv igrac sa jos prostora za napredak, debitant u evropi. vrlo lagan na nogama, brz za svoju visinu, dobro trci kontru, fenomenalan bloker, sa odlicnim osecajem za ofanzivni skok, dobra ofanzivna opcija iz p'n'r. imao je neke bas zapazene partije u EC


                  https://basketball.realgm.com/player.../Summary/89326

                  bonzi colson, za razliku od hamiltona igrac sa pedigreom i odlicnom karijerom na noter damu, epizodom u nba prosle godine i debitantskom sezonom u evropi. combo krilo, neko ko bukvalno moze da pokrije na obe strane pozicije o 2 do 5 iako visok samo 198, raspon ruku od preko 210 odlican skakc i solidan bloker za tu visinu. dobar defanzivac, visok kosarkaski iq, dobar pregled igre, solidno ga je sluzio i sut prosle godine iako mu to nije najjace oruzje. nije bas igrac tranzicije, ali jako opasan sa niskog posta i poludistance. po meni igrac koji definitivno ima buducnost u evropi. meni jako, jako zanimljiv.

                  https://basketball.realgm.com/player.../Summary/52345






                  klipovi su malo stariji jer gotovo nsita iz darusafake nisam uspeo da nadjem
                  Last edited by NateHuffman; 23-04-20, 07:14.

                  Comment


                  • jos jedan zanimljiv roster ove sezone, bilbao povratnici u endesu. odlicna sezona za njih, dobili su u prvenstvu i real i barsu i valensiju i baskoniju.
                    najbolji igrac i strelac axel bouteille vec je presao u unicaju. njega bas dugo pratim jos od onog u21 na kom je guduric bio mvp. tad se bouteille povredio pred samo prvenstvo. dve sezone u limozu i ove je eksplodirao u bilbau. ako je za utehu makar smo na toj poziciji popunjeni domacim igracima.

                    definitivno zanimljiv igrac takodje, centar ben lammers, pisao sam o njemu ovde odmah nakon drafta 2018. late bloomer

                    https://basketball.realgm.com/player.../Summary/80077

                    ovo mu je druga sezona u bilbau. fenomenalan bloker, dovoljno je samo reci prvi bloker acb lige ispred tavaresa, odlican skakac, uvek prisutan na ofanzivnom skoku, za evropske uslove vrhunski atleta i youtube je pun njegovih alley oopova i blokada. zaista zanimljiv igrac, neko ko se cini mi se pravilno razvija i ko nije jos pokazao svoj pun potencijal. daeko je on od pravog low post igraca, ali je neko ko moze biti dobra opcija za lob pasove i alleyoop ili pprikucati odbitke na ofanzivnom skoku, doneti energiju u odbrani i na skoku i odlicno zastiti obruc.



                    Last edited by NateHuffman; 22-04-20, 23:31.

                    Comment


                    • A falio si nema sta, uživanje čitati.

                      Comment


                      • „Rekao sam za Sport klub u razgovoru sa Sašom Ozmom u januaru da bi bilo prirodno da se to desi. U ovom trenutku kada je sezona prekinuta i kada imamo zdravstveni momenat koji je najbitniji, mislim da nije adekvatno pričati o tome. I ranije sam govorio o tome da su moja osećanja prema Crvenoj zvezdi poznata i jasna. Znam stav navijača. Moj stav prema njima takođe je sasvim jasan i tu nema ničeg nepoznatog“, zaključio je Radonjić.
                        http://sportklub.rs/Blog/Darko-Plavs...ma-Zvezdi.html

                        Comment


                        • Dejo, vrati se!!! Koliko miliona bacenih ove sezone, a sa njim bi usteda bila ogromna. Vratimo se krvavim kolenima
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Neka ga kod Italijana, na primer ili neka Andora.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Sto? Imas neki argument za takve zelje? Jel ti vidis moj potpis
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ja moram da priznam da sam bila jedna od onih koji su ga terali na pocetku. Kad se setim petorke sa Lazicem, Jovicem, Simonovicem, nije mi bilo dobro. Al napravi Radonja od njih i igrače. Pa Lazic je jedino igrao dobro kod njega. Ne znam kako bi bilo da se vrati, zavisi i od budžeta i igraca, ali pre svega i od slobode koju bi imao. Da je bolji od naseg penzionera bolji je. Ne znam, čisto sumnjam.

                                Poslato sa MYA-L41 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X