Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Sarac
    Sa kim se svadjas u ovim upisima? Sa Losmi-jem sto kaze da odluka steti klubovima ili mislis da sve ovde boli q za zdravlje i posledice koje moze virus da ostavi te je svima samo sport/kosarka i "merenje patke" sa ABA rivalima jedino o cemu misle.

    @poacher
    Nema nikakve srece u ovome sto se desava ni za koga pa ni za Covica.
    Last edited by Borca; 10-03-20, 17:34.

    Comment


    • Sarac cim cuje i vidi da gazda dobije nadimak odmah poludi.

      Svakako u hali mora biti 200ljudi, sto oni da rizikuju i klubovi da gube novac. Odloziti sve do daljeg.

      Ako se ne rizikuje sa gledaocima, sto sa igracima?

      Brines za gledaoce Sarac, sli ne za igrace...
      Last edited by LosmiSK; 10-03-20, 17:47.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • dok ja idem na posao sto i oni da ne idu? pa ja imam kontakt sa vise ljudi dnevno nego oni na jednoj utakmici bez publike. Ako nece da se radi onda to treba da vazi za sve.

        Comment


        • Pa na sve sam i mislio. Ziv nisam da znam sta radis. Ovo moze biti opasno, ne treba se junaciti.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Borca View Post
            @Sarac
            Sa kim se svadjas u ovim upisima? Sa Losmi-jem sto kaze da odluka steti klubovima ili mislis da sve ovde boli q za zdravlje i posledice koje moze virus da ostavi te je svima samo sport/kosarka i "merenje patke" sa ABA rivalima jedino o cemu misle.

            @poacher
            Nema nikakve srece u ovome sto se desava ni za koga pa ni za Covica.

            Ja se ne svadjam ni sa kim. Samo sam ukljucio sarkazam ponovo u upisima oko virusa, ako to nisi prepoznao jbga onda.

            Ovde se pise o tome da li i kome odgovora sa ili bez publike, Zivimo u drzavi bez zakona, lupetaju na svakih 10 minuta o virusu, videcete da ce Armani doci da igra u cetvrtak iako dolaze iz zemlje sa najvecim brojem umrlih u Evropi.

            Ili ce sve da se prekine ili ce da se igra po ovim pravilima bez publike. Mnogo veci dogadjaji se prekidaju, a to da li ce klubovi da pretrpe gubitka je kap u moru sta se desava na svetskim trzistima i koliko je svetska ekonomija otisla do djavola zbog ovog virussa.

            Ali mora da se provuce da ce neko da iskoristi ovu situaciju jer eto drugacije ne moze doci do titule. Ja sam barem tako razumeo upise pojedinih boraca za finansijski benefit klubova iz Eu.

            Comment


            • Са Спорт клуба

              Screenshot_188.jpg

              http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag...a-rasplet.html

              http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleag...tribinama.html

              http://sportklub.rs/Fudbal/Crna-Gora...z-publike.html
              Last edited by Samo Zvezda; 10-03-20, 19:12.

              Comment


              • @Sarac
                Ja se slazem i mislim da treba da prekinu takmicenje pre nego da se igra posto ce na utamici biti barem 40+ ucesnika sigurnih (sto se kosarke tice), ali Djordija boli paja za to izgleda.
                Evo Olimpijakos trazio da ne ide u Milano ili da se utakmica izmesti, ovi rekli ne moze pa ce da idu, a Grci ih mozda po povratku stave u karantin (onih 14 dana sto je obavezno valjda) pa mozda ne budemo ni igrali u Atini
                https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...28124998123521

                Edit. Evo dok pisah @Samo Zvezda okacio linkove sa SportKlub-a.
                Last edited by Borca; 10-03-20, 19:14.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pa na sve sam i mislio. Ziv nisam da znam sta radis. Ovo moze biti opasno, ne treba se junaciti.
                  Dovoljno ti je jednom da udjes u gradski prevoz pa je to mozda i vece junacenje od onog sto bi oni igrali pred praznim tribinama.

                  Comment


                  • Odgledah malo Saragosa i Lijetkabelis, u Litvaniji je igrano (za Saragosu igra naš Dilan Enis i gledalište prilično puno. Malo se panika zahuktava i na forumu, svi mislimo da sve znamo i o košarci i o zdravstvu i o svakoj bogovetnoj temi koja je aktuelna. Kada čitam vaše upise kao da gledam "Imali pilota u avionu".
                    Ipak, što se tiče KK CZv mislim da izuzetno odgovara da se završnica ABA lige igra pred praznim tribinama.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • prazne tribine i nema brige nikakve ....

                      Comment


                      • Prazne tribine nego sta.

                        Comment


                        • A na tribinama (forumu) Muk....

                          Comment


                          • Pa logicno. Grobari tuguju, a mi likujemo u sebi.

                            Comment


                            • Onaj ko je i pomislio da je to neka prednost kada je u pitanju KK CZv i ne prati baš košarku dugo. CZv ima najiskusniju ekipu i ona baš i ne pada na buku nekih random navijača koji misle da su najbolji u svemiru a i šire (neko će prepasti Gista koji je preko glave prevalio i Grčki derbi X puta, Stratosa...).
                              Najbitnije, za CZv, druge klubove učesnike plej ofa a i košarku uopšte jeste da ambijent bude košarkaški i ravnopravan, pošten i bez favorizovanja od strane ljudi u žutom. Naravno da bi najbolje bilo sa publikom ali bože moj, zemlja nije prestala da se okreće unatoč virusu pa tako neće stati ni košarka da se igra.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • To ko je ostecen time ko nije...naravno da ekipe koje imaju prednost domaceg terena su "ostecenije" , ne sto ce neko Gistu ili Stimcu da smeta, mada ima i toga, nego sto domaci teren daje krila domacim igracima i oko toga nema dvojbe. Isto tako, sto kaze Ganac, nece svijet stati, to su normalne mjere opreza i oko toga nema kukanja. Nije ni kosarka, kao i klubovi za koje navijamo bitnija od zdravlja, niti je titula Aba lige i buduca Evroliga nesto zbog cega propasti klubovi ukoliko je ne osvoje...

                                Takodje, desavalo se kroz istoriju da domaci teren ne bude prednost nego cak i opterecenje tako da je svako predvidjanje samo obicna pretpostavka...bice sto ce bit

                                Comment

                                Working...
                                X