Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Klip nabijen emocijama, prelepo je bilo videti sve ovo i što reče Koprivica "Tri najveće organizacije CIA, Vatikan i Crvena Zvezda".
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Meni je glavni utisak poslednjih nekoliko sedmica kako je Gist sve laksi na nogama i kako se sve brze krece(cak i na poziciji 4). Prava forma u pravo vreme.
        Legla plata na vreme izgleda

        Comment


        • Spanija donela odluku da se sva sportska takmicenja u narednih mesec dana (do 10. Aprila) igraju bez publike pa ce tako biti i u cetvrtak onda u Madridu.
          Takodje ova danasnja odluka vlasti ovde oko restrikcija za ljude koji stizu iz nekih zemalja ce verovatno znaciti da ce u Areni protiv Armanija biti bez publike.

          Comment


          • Ako takva odluka bude bila i za plej of ABA lige Zvezda bi imala najvise benefita.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ako takva odluka bude bila i za plej of ABA lige Zvezda bi imala najvise benefita.
              A realno svi bi bili na gubitku. Za ove Zvezdin igrače bas nema veze dal igraju kući il na strani, u stanju su i Real da tuku tamo a da izgube od Zadra...
              Previše je tu godina iskustva da bi ih atmosfera plašila.

              Comment


              • Nece atmosfera da ih preplasi, ali ce zato protivnika da podigne. Vidimo koliko je tesko dobiti grobare kod kuce, a i Podgoricane.

                Comment


                • Hoce li pudlica ici onda u Pg i da li je i dalje ugrozena bezbednost?

                  U Fra2 ligi npr, ne moze vise od hiljadu ljudi..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • @mmajstor
                    Pa to bi organi drzave u kojoj se igra trebali da odrede, ova danasnja odluka vlasti ovde ukljucuje naravno Italiju pa zbog toga mislim da ce Armani da bude bez publike. S druge strane kad bude utakmica sa Zenitom posto Rusija nije na listi mozda ne bude ista situacija tj. mozda se igra sa publikom.
                    Kad spominjes za plej-of ABA lici mi da si mislio na neku odluku ABA vrha da se sve igra bez publike zbog virusa, ali mislim da nije na njima da to donose.

                    Comment


                    • Kako se stvari odvijaju mislim da ce vecina drzava u Evropi doneti takvu odluku.

                      Comment


                      • Odluka je glupava, steti svakom klubu. Takmicenja treba da se suspenduju. Klubovi zive od karata, nije kao ovde samo od drzave..debilno je ovo bez publike.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ja mislim da bi svakako trebalo sve igrati sa publikom, pa rece ovaj Vucicev Dr da je ovo smesan virus i da shala komika.
                          Da bi prvenstveno trebali da sto vise napunimo hale i to besplatnim ulaznicama jer nas ionako finansira drzava a da zbog ovih mucenika u inostranstvu sto nemaju para od drzave mi sufinansiramo iz nasih budzeta jer eto oni nemaju tu pomoc od drzave i da ce oni mnogo da izgube zbog zatvaranja tribina.
                          Nema veze sto u Italiji dnevno umire po njih 100, sta je to za onih 2750 dnevno sto umire od komaraca, ako se ne bude igralo i to bez publike ovde u Srbiji, sta cemo sa forumima, sta cemo sa twiterima, gde ce verni zvizdaci da zvizde ako ne budu bili u hali zbog smesnog virusa.

                          I ono najvaznije, sta ce i kako kladionice da rade ako se ne bude igralo, od cega da se isplate plate za sve one koji rade u kladionicama ako se zbog smesnog virusa budu otkazale utkamice.

                          Svi znamo da je ovaj virus doneo Covic kako bi se igralo u PG i u Areni bez publike jer drugacije ne mozemo uzeti titulu na gostujecem terenu sa publikom.

                          Prvo Litije, sada Korona, COVIC MAGIJA>

                          Comment


                          • Почели и играчи да одлазе

                            Screenshot_187.png

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Почели и играчи да одлазе

                              [ATTACH=CONFIG]17039[/ATTACH]
                              Ma kakvi da odlaze, treba da ostanu i pred punim Pionirom se zaraze jer ovo je toliko glupa odluka da se zabranjuju prvenstva u zemljama gde 100 ljudi dnevno umire. Treba da igraju jer eto kazu da je to glupava odluka da se prekida prvenstvo ili igra pred zatvorenim vratima.

                              Kosarka je najvaznija stvar svima u zivotu, ali svi znamo iz koje kuhinje dolaze i litije i Korona virus.

                              Pa zar nije rekao Dr Nestorovic, samo perite ruke, pijte rakiju, zene su zasticene zbog estrogena, virus koji ga ima i na FB, sta ste se uplasili, nadam se da su svi forumasi iskoristili popuste u Italiji sa svojim lepsim polovinama, nadam se samo da su se vratili jer od danas ne mogu uci vise.

                              Airport City u Bg je danas ispraznjen jer je ovaj Kinez iz Huawei tamo radio i boravio, ali ja primetio i par kineza u Areni protiv Makabija, u beloj lozi, pa eto vi iz te loze nije nista ne brinite, samo po rakiji udarite, bice to sve OK>
                              Last edited by Šarac; 10-03-20, 17:22.

                              Comment


                              • Šarac je jedan veliki gospodin

                                Svi znamo da je ovaj virus doneo Covic kako bi se igralo u PG i u Areni bez publike jer drugacije ne mozemo uzeti titulu na gostujecem terenu sa publikom.
                                Za ovo imaš piće od mene ako nam se putevi ikada ukrste.
                                Što je najgore Čović je toliko taličan i umesto da ga razapnu dole u PG kad se ukrstimo s njima stvarno će mu ovaj virus doći kao poručen da budu prazne tribine... Sumnjam da postoji čovek na kugli zemaljskoj koji ima više sreće.

                                Comment

                                Working...
                                X