Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Idi na podešavanja tastature i isključi auto korekt.
    Koristim dosta eng u dopisivanju pa mi lakše I brže al za srp katastrofa, svaku riječ moram da ispravljam još ja ijekavicu on ekavicu.
    Elem prestala lopta da kruži odmah kilavo.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Elem prestala lopta da kruži odmah kilavo.
      Spustili smo gas, ne želimo da ih razbucamo sa 30 razlike.

      Comment


      • I jel napredovao Radanov? Jel moze Djordjevic na pet?

        Ako mi padne hc, ubicu se 😁
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ko je ovog Lukasa doveo i za koje pare pitam se ...zasto ne verujemo domacim talentima nego dovodimo kosarkaski polupismene igrace u zenitu osrednje karijere....

          Comment


          • Ziv nisam da znam kolika je plata ovog Rita
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Simanic ima dobar pas ka centrima sa linije za 3 poena.

              Comment


              • E sramote...zadnja je tuga, second squad tuga..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Rutinska pobeda.

                  Briljantno prvo poluvreme i dosadno drugo.

                  Neka se spremi Real, valjda će skupiti hrabrosti da nam izađu ne megdan.

                  Comment


                  • Covic hoce da zalimo za Filipim. Zato je doveo ovo tele Lukasa.

                    Comment


                    • Је л ће браћа нам реалћани играти у онаквом саставу као против АХ Милана или су се опорабили сви?

                      Comment


                      • Gist Simanic Perper Beron Zo
                        Da vrte Roll Zo i Gist, da igraju P&pop Borisa I Beron, da Stratos igra ISO, šta hoćeš možeš sa ovom postavom a nismo imali prilike da ih probamo do sad.
                        Pri tome ni klupa ne bi bila loša Stimac Deda Branko Punter Djenka, imaš da čuvaš rezultat, imaš prodor, imaš sutra, imaš low post, skok bi bio problem al...
                        Imamo milion varijanti al ovo sto gledamo zadnje tri utakmice bas valja...

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Gist Simanic Perper Beron Zo
                          Da vrte Roll Zo i Gist, da igraju P&pop Borisa I Beron, da Stratos igra ISO, šta hoćeš možeš sa ovom postavom a nismo imali prilike da ih probamo do sad.
                          Pri tome ni klupa ne bi bila loša Stimac Deda Branko Punter Djenka, imaš da čuvaš rezultat, imaš prodor, imaš sutra, imaš low post, skok bi bio problem al...
                          Imamo milion varijanti al ovo sto gledamo zadnje tri utakmice bas valja...
                          Zanimljiv ugao gledanja, na papiru deluje perfektno. Treba dati Perperu i Simaniću da odmah na početku krenu sa trojkama nebitno da li imali 4/4 ili 0/6, primetio sam da KKP uvek tako igra derbi i jače utakmice. Zagorac koliko god u kontinuitetu bio užasan on uvek potegne u ranoj fazi i Novica takođe. I ako im se oni razigraju u startu uz naravno ostatak ekipe koja je dobro našpanovana male su šanse protivniku da ih pobedi. Plus kad igraš pred svojom publikom odmah se raspali atmosfera.
                          Boriša je nama izneo dosta toga prošle godine u PO i mislim da se do kraja sezone moramo fokusirati na nekih 8-9 igrača koji će biti ključ ekipe i da se zaista veruje u njih jer ove rotacije su potpuno ubile uigranost. Svaki meč sa drugih 12 se igra, pa se svaki meč drugačije dele uloge itd.

                          Lorenzo, Lukas
                          Baron, Punter, Jenkins
                          Lazić, Davidovac, Stratos
                          Boriša, MJK
                          Štimac, Gist

                          Jovanović trenutno nije opcija dobijao je šansu u nekim manjim utakmicama i nije ubedio, Dobrić ne može kod Šakote očigledno i Ojo koji po potrebi upada kada se neko povredi ili kada je potreban treneru za neke taktičke minijature.

                          Comment


                          • Ja bih počinjao sa tih 5. Zo 1vs1 može da nadribla sve jednog ABA igrača, Gist je pracka još uvijek I mogu da iznude switch ili čak ona akcija koju smo furali kod Radonje, fake p&r gdje Laza dolazi centru u blok na penalu. Čak i da ne prodje to imaš izlazni pas za Borisu i Berona a neki od njihovih čuvara mora da zacepi reket i eto ti slobodnog suta.
                            Ili ono protiv Makabija, kratki roll do penala i tražiti igrača koji se ubacuje sa ceone (Borisa) ili pas na opet biraš Beron ili Stratos.
                            Na papiru je to stvarno super, defanziva bi patila, skok, zidanje, ali kontam da bi dobro štitili obruč što bi opet ostavilo mjesta za kontre...
                            Međutim I ovo poslednje je super sve dok lopta brzo kruži, cim stane, mi postajemo opasno loš minus tim.

                            Comment


                            • Meni je glavni utisak poslednjih nekoliko sedmica kako je Gist sve laksi na nogama i kako se sve brze krece(cak i na poziciji 4). Prava forma u pravo vreme.

                              Comment


                              • Nisam mnogo stariji od njega, 3-4 god, kad bih se zakačio za obruč i pustio... Ona djeca samo da me prometu i u otpatke bace.
                                Al jos uvijek ima explozivnosti u njemu, sasvim dovoljno da odradi šta treba 20ak min na EL nivou.

                                Comment

                                Working...
                                X