Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa RSB-a informacija da sutra odmaraju Dobric, Kuridza, Dzenkins i Beron dakle ovaj sastav

    1 Brown, Lucas
    2 Punter, Davidovac
    3 Lazic, Perperoglou
    4 Simanic
    5 Ojo, Gist, Stimac, Jovanovic

    Comment


    • Sa Đenkom izgleda ozbiljniji problem, nikako da zaigra.

      Comment


      • Ne znam gde bi i zaigrao kada na beku su Panter i Beron a na pleju Lorenco i Lukas? Mirise na nezadovoljstvo.....

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ne znam gde bi i zaigrao kada na beku su Panter i Beron a na pleju Lorenco i Lukas? Mirise na nezadovoljstvo.....
          Mogu ruku u vatru da turim da kod Đenke sigurno nema nezadovoljstva.

          A i što ne bi imali recimo ovakve petorke:

          Lorenco, Beron, Lazić, Kuridža, Gist.

          Lukas, Đenka, Panter, Davidovac, Štimac ili Odžo.

          Perper da ulazi kad zagusti da svojim prc rešenjima nas izvuče iz problema.

          I Odžo ili Štimac da ulaze po potrebi.
          Last edited by Karamazov; 09-03-20, 10:28.

          Comment


          • Pa ne znam bas...imao je onu epizodu (hoce/nece) cim je doveden Panter. A sad je jos doveden i Lukas.

            Nece Perper da bude taj koji ulazi po potrebi. U tome je jedan od problema, svi su zeljni lopte i minuta.....a minuti su ograniceni dok je lopta samo jedna.

            Comment


            • Đenka se i skidao jednu utakmicu, mislim protiv Baskonje ali nije ulazio u igru. Kakva je povreda u pitanju nije mi jasno, što kaže Karamazov ne verujem da je neki bojkot i uvređenost s njegove strane jer se on pokazao kao neko ko zaista nije sujetan. On sebe u igri ne predstavlja kao egoistu već kao izuzetnog timskog igrača.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Nema to toliko veze sa sujetom, ....postojale su informacije da je vec bio nezadovoljan nakon dolaska Pantera pa se to kao ispeglalo.

                Comment


                • Ako imas tri beka i dva pleja, po beka i pleja koje si doveo u toku sezone jasno da Dzenkins nema mesta u 12, posebno ako se Sakoti svidi kako igra Lukas a sad je to vreme gde se on dokazuje, ako se dokaze Sakoti, to je to. Na cetiri jos ide Kuridza kad se oporavi i iz 12 ce ispasti Simanic ili Dzenkins. a i koji ostane tesko ce dobiti neku vecu ulogu.

                  Sakota sad uigrava tim za PO i sigurno nece nista menjati kad krene PO. Pitanje je ostalo samo za Lukasa da li ce mu verovati. Svaki igrac koji ispadne iz 12 ili minutaze je nezadovoljan, sem ako nema 18-20 godina, pa i tada...

                  Gist jest cetvorka i voleo bih da ga gledam tu ili kao petica al sa Kuridzom na parketu. Koji crni spejsing kad imas pored Perpera, Bilija, Lukasa itd...treba i pomoci Stimcu, Odzu kad ispadnu iz visokog pika, dobijamo na skoku a i npr protiv Baskonij ko bi mogao da cuva Sengeliju. Nama je potrebnji skok u napadu nego sut sa cetvorke, imamo dovoljno sutera i dosta sutiramo za tri a tu ako procenat nije dobar, skok u napadu je nesto extremno bitno.

                  Problem za PO jeste sto mi igramo skroz drugacije na strani, npr kod kuce u ABA dajmo 94ppg,na strani svega 73ppg, to je ogromna razlika i tu je veliki problem, procnti suta su znatno slabiji..u EL je 77 kod kuce,71 na strani, razlika normalna ali i dalje svga 71poen po mecu sto je malo ako hoces da dobij u PO...

                  Nas rezultat u PO ce zavisiti od napada, potrebnih 80+ poena da dobijmo na strani, u PG kad odemo, trebac nam raznovrsna igra,te izolacije i izletanj Berona nece biti dovoljne, znacajnije ce biti da uspostavimo dominaciju ispod kosa posto Buducnost i partizanen odlicno brane sut za tri poena, mi smo u gostima PO kipama davali 64,72 i 64p uz sut za dva ispod 50% jedino partizanenima smo dali preko 50% tako da sut za dva necemo popraviti sa Gistom na pet i toga je jako dobro svestan Sakota..

                  Nasa prednost nad po ekipama je iskljucivo na 4-5 pozicijama ma koliko to izgledalo smesno nekom...i na tomemora da se radi...Imas Odza,Stimca, Kuridzu, Simanica, Jovanovica i Gista...oni tu ne mogu da nam pariraju, ako budemo forsirali ISO i bekove, mogu vam reci da cemo ispusiti i to lagano..
                  Last edited by LosmiSK; 09-03-20, 11:40.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ja nisam nigde video te informacije da je nezadovoljan. Dzenkins je imao privatne probleme tad.
                    Inace je imao probleme sa kolenom i zbog toga je odsutan. Kada se skinuo za utakmicu(Cedevita ako se dobro secam) pozalio se ponovo na bolove i preventivno ga nisu uvodili u igru. Dzenkins je poslednja osoba koja bi se zalila na ulogu u timu(setite se samo njegovih epizoda u Armaniju). Dzenkins kao igrac itekako ima mesta u ovoj Zvezdi. Ako nigde drugo naustrb Lazicevih minuta jer je bolji i napadac i odbrambeni igrac. Na sve to nije operisan od spustanja lopte na parket.
                    Da se ja pitam(kao sto se ne pitam) meni bi Dzenkins igrao trojku(a moze da cuva sve od 1-3), Deda bi igrao iskljucivo 4(mozda bi imao problem sa teskim cetvorkama, kojih je sve manje - Sengelija mu nije dao ni jedan poen za onih nekoliko minuta) a Gist iskljucivo 5. Ostalima je valjda jasna pozicija. Stratos bi se setao od pozicije 3 do pozicije 4 u zavisnosti da li nam igra visoka ili niska postava.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Pa ne znam bas...imao je onu epizodu (hoce/nece) cim je doveden Panter. A sad je jos doveden i Lukas.

                      Nece Perper da bude taj koji ulazi po potrebi. U tome je jedan od problema, svi su zeljni lopte i minuta.....a minuti su ograniceni dok je lopta samo jedna.
                      Ja mišljenje gradim na osnovu dela i iskustva koje imamo sa Đenkom.

                      Jedan od najvećih profesionalaca.

                      On uopšte nije imalo lošu sezonu u Himkiju. Bio bi i bolji da nije bio okružen privatnicima oko sebe.

                      Treba gledati i sa ljudske strane. Problemi na privatnom planu su ga i malo kočili.

                      Sjajan lik. Kada pogledaš klupu nikada nije smrknute face, uvek podrška saigračima.

                      Nikada nijedan ljutit pogled ka saigračima zbog možda sebičluka, lošeg poteza.

                      Povreda je sigurno ozbiljnija nego što se mislilo, a siguran sam kada se oporavi da će Šakota računati na njega.

                      Comment


                      • Daracuna na njega mislim da nebi doveo Puntera i Lukasa. Prosto nema mesta u rotaciji. U EL sutira 2/27, vadi ga jedino odbrana ali slazem se da bi morao da ga uigrava za PO posto ima iskustva u teranju ''institucije'' i za kraj sezon postaje klac a sigurno gori. Ipak Lukas i Panter su relativno sakotani i tesko ce odustati od njih. Lukas daje neke znake zivota protiv Makabija ali tad je sve islo, zna kosarke ali je u rashodovanom stanju.

                        Imas Pantera, Berona i Lazica. O Kobri niko i ne pise, sve je na Sakoti i kako razmislja, ali po meni treba vise visokih nego niskih u postavi. Dzenkins na trojci ne moze nikog cuvati posto ima kratke ruke a i sam je nizak. Mada igraju ljudi sa tri beka, ali gubis na skoku i to opasno. Ako je stvarno povredjen, ako se uskoro ne vrati, prosto Sakota vec ima uigran tim i to se nece menjati.

                        Retko ko, a posebno Dzenkins bi izasao i rekao da je nezadovoljan,mislim da je on nezadovoljan vise svojom igrom nego minutazom..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ja očekujem ovaj nivo igre u PO, međutim jasno da će nas iskidati faulovima a tu smo u nemilosti sudija. Ako bude pameti i ovakve kretnje lopte ja se ne brinem.
                          Večeras da pokušamo Lukasa opustiti da malo preuzme odgovornost, odmorimo Zoa pa pokušati i top 8 napasti jer je moguće.

                          Comment


                          • Lošmi, ja sam mišljenja da je on na početku ozbiljno računao na Đenku.

                            Govorio je on da je njemu potreban plej, ali kad je video koliko se gazda zainatio odustao je od toga.

                            Pa je verovatno rekao sebi - Daj da dovedem još jednog beka, da nekako spasim sezonu, a kad zaškripi sa Filipom koristiću Đenku kao pleja.

                            Probelm je što Đenka nije imao konstantnost na pleju, loša forma pre svega u napadu, problemi na privatnom planu i povrede.

                            Kad smo bukvalno saterani u ćošak i kad je gazda video da od sina nema nikakve vajde, e onda se doveo plej u poslednji čas.

                            I to onda kada nije ni imalo mnogo izbora na toj poziciji.

                            Comment




                            • Odlični su nam ovi klipovi.

                              Predstavljenje igrača pre utakmice fantastično.

                              Ne znam imena ljudi koji to rade ali svaka im čast!

                              Comment


                              • U sastavu je i Đenka.

                                Comment

                                Working...
                                X