Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Звезда дочекује Локомотиву у Арени!

    Comment


    • Nego sta bre pa kad zagrmi 22 000 ljudi AJDE IGRAJ I BORI SE!
      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
      sigpic

      Comment


      • Вероватно ће бити омогућена куповина појединачних карата на сајту евентима.
        Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше...
        sigpic

        Comment


        • http://www.mondo.rs/a621002/Sport/Ko...e-kostaju.html

          Што је много, много је....ја да имам 11.300 ја бих се сутра оженио, а таман сам планирао да прописно пропратим сезону

          Comment


          • Marko Simonovic novi kapiten

            Comment




            • Ko bi rekao da ce neko nas staviti za glavnog favorita, s obzirom da Cibona, komsiluk i Cedevita imaju odlicne trenere. Prosle sezone su manje gledali roster ekipa.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • neznam zasto nema cjena za pakete za EL ako ce ih uopste biti ja nemogu sebi priustiti 100 evrica a sigurno od obaveza necu moci gledati ni pola utakmica plus putni troskovi

                Comment


                • S obzirom da ni sami nismo znali gde cemo igrati prvu tekmu u EL, tesko je i bilo za ocekivati da puste pakete u prodaju.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • U sustini i nisu toliko skupe karte kad uzmes u obzir da igras domaci sampionat,ABA i prvu fazu EL, znaci tu imas 30 meceva, u proseku 3 evra po karti...
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • to jeste da zivim u BG-u uzeo bih bez razmisljanja ali ovako...nadam se da ce bar za prvu tekmu u Areni biti pojedinacnih karata dovoljno da se dodje do nje mada mi nije logicno sto nema paketa

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        U sustini i nisu toliko skupe karte kad uzmes u obzir da igras domaci sampionat,ABA i prvu fazu EL, znaci tu imas 30 meceva, u proseku 3 evra po karti...
                        То јесте да имам лична примања од бар 500е и да имам времена да идем на добар део утакмица и да ми је Пионир испред носта.

                        Баш ме занима колико ће се тих сезонских карата продати.

                        Comment


                        • mislim da ih se nece puno prodati jer mislim da su prilicno skupe za nas standard ali uprava pokusava uz EL da uvali i ABA i SL da tako rasproda karte za sva takmicenja ali mislim da to nece proci

                          Comment


                          • Originally posted by duka79 View Post
                            mislim da ih se nece puno prodati jer mislim da su prilicno skupe za nas standard ali uprava pokusava uz EL da uvali i ABA i SL da tako rasproda karte za sva takmicenja ali mislim da to nece proci
                            Nema sta da se uvaljuje, sezonske su uvek vazile za sva takmicenja. Prodace se sve sezonske. Budite sigurni.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Kadeti Crvene zvezde pobedili su KK Zarkovo sa 100:46 na startu kvalifikacionog turnira za plasman u ligu.

                              Najefikasniji u prvoj zvanicnoj utakmici naseg tima bili su Aranitovic sa 26 poena i Radanov (23), a pod kosem se istakao i centar Miladinovic, koji je za ovu priliku stigao iz juniora. Pobeda od 54 poena razlike, i to bez dva superbitna igraca iz startne petorke, Simanica i Kenica, najbolje svedoci o kvalitetu selekcije koju predvodi Dragan Jakovljevic, pa nema previse ni potrebe analizirati tok utakmice.

                              Ipak, meni je za oko zapao jedan zanimljiv detalj: na minut i 11 sekundi pre kraja postigli smo 91. poen, a onda je Jakovljevic rekao momcima da ih sutra ujutru ceka kondicioni trening ako ne naguraju do stotke. Na parketu je bila postava s klupe, pojacana Radanovim, koji je, kao kapiten, za preostalo vreme odigrao simultanku sa Zarkovom i sam dao svih devet poena na veoma impresivan nacin, kao da protivnika nema oko njega.

                              U poslednjem napadu, kada je ostalo jos desetak sekundi, svi saigraci su mu s klupe vikali da drzi loptu do kraja i da se onda digne za trojku, posto im je falilo tri poena do 100. E, to je trebalo videti... Skolski izlaz iz bloka, pa sa sedam metara - tras, uz blagi fadeaway. I to je to sto pisem o njemu jos kada sam ga prvi put video na treningu...

                              Sutra, s pocetkom u 18 casova, nasi momci igraju drugu utakmicu na turniru, a protivnik je Radnicki s Krsta.
                              Sprdnja...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Bice ovo dobra ekipa kad jos dovedemo pojacanja i dobrog trenera

                                Comment

                                Working...
                                X