Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    a ne ne, neki smo te iskreno podrzali ovoga puta, a neki su se posprdavali.
    Ja se ne posprdam ni sa jednim forumašem, nisam se slagao jer nisam video mogućnost da pobedimo. To ne znači da se sinoć nisam radovao i jutros ne radujem i dalje mislim da smo naše šanse za 8 ispustili u onoj duploj nedelji u BG.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Sanse za top 8 nemamo ,treba pokusai dobiti uslovno receno ove slabije protivnike pre sega kuci zbog finansija ..ostalo je nebitno ....idemo Realu i treba da se kidamo ...zbog cega ...kad nemamo ni promil sanse da dobijemo utakmicu ...koncentracija na Abu i na slabije ekipe u EL kad igramo kuci ....

      Comment


      • Odlican mec sinoc ali igra se nije puno promenila,ulazilo je sve i to je jedan od onih dana kad te sve id za rukom. Otvoris sa 9/11 sutem za tri, u ovom slucaju nije nesto sto nas odlikuje vec je dobar dan. Igra se nije nesto puno promenila,j ednostavno su sutevi ulazili. Makabi je odigrao odlicno prvo poluvreme i bio je nadigran, sto ih je frustriralo i kraj njihov psihicki je bio u 21 minutu za 3+1 nad faulom i tehnickom greskom. Jednostavno Zvezda je igrala odlicno i sve nas je htelo, skoro bez greske do samog kraja utakmice.

        Oni su nas potcenili sve do toga 21 minuta i onda su iz nekog lako cemo, do ooooo mozda ovo i izgubimo, tu je naisla nervoza i njihov kraj. Svakako najbolji mec ove sezon i tesko cemo ovakvu partiju ponoviti ali i nesto izbliza tako bilo bi lepo...kad ide ide,ne samo nas napad, vec i odbrana je jacala sa dobrim napadom.

        Gnralno u igri se nista nije promenilo, kad ulazi toliko suteva, mora da s odbrana raspadne...bilo je pitanje u mecu samo ko ce prvi stati..Mali Avdija ima odlicnu motoriku, kako je Lazu jednom presao u koraku bilo je neverovatno, ali imace on psihickih problema..posto mislim da je tu tanak, naspram Doncica psiha je 1 prema 10...

        Po meni je igrac meca Stimac, koji je ponistio njihove centre, posebno u skoku..tu su on i Gist vladali...naravno, napadacki Beron i Panter su bili na nekom maksimumu...

        Problem ovog tima je psihicki po meni, kad i ako se to prodje mi cemo uzeti titulu, kad god je moralo, mi smo gubili...kad se igra bez pritiska onda to izgleda ovako...
        Last edited by LosmiSK; 07-03-20, 11:27.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Zna Ganac da sam se ja šalio.

          Videlo se na početku drugog poluvremena da ih lomimo i da nemaju odgovor.

          Od nemoći su se unervozili, trener pravi tehničku, Ejsi lomi reklame.

          Uživajte:

          Comment


          • Ako bi se ovaj Lukas nekako opravio za plej of i bio solidna zamena Lorencu mi bi se prosetali do titule. Ali mislim da su za to male sanse. Covek deluje uzasno i fizicki i psihicki. Bolje Djenka da krpi na kecu, bar igra odbranu. Ovaj covek deluje k’o amater.
            Last edited by Storm; 07-03-20, 08:40.

            Comment


            • Nije da baš deluje užasno.

              Ume on lepo da zavrti pik. Trudi se i u odbrani, ne igra je valjano ali uspeva nekad agresijom da ukrade loptu ili natera protivnika na grešku.

              Fali mu samopouzdanja, par šuteva kad bi pogodio bila bi druga priča a on nije loš šuter.

              Evo prilike protiv FMP-a da podigne samopouzdanje.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Ako bi se ovaj Lukas nekako opravio za plej of i bio solidna zamena Lorencu mi bi se prosetali do titule. Ali mislim da su za to male sanse. Covek deluje uzasno i fizicki i psihicki. Bolje Djenka da krpi na kecu, bar igra odbranu. Ovaj covek deluje k’o amater.
                Mmmmm ne mogu bas tvrditi da nisi u pravu ali polako on kapira šta mu je zadatak. Jeste malo krut al daleko da ne može 10min da podeli koji asist I da pricuva koga treba.
                Nadam se da će ovo vremena iskoristiti da se malo opusti.
                Ps. Da dodam i da je1vs1 dobar al se još boji da ne zajebi šta... Doci ce on na svoje samo da se malo opusti.
                Last edited by Victor BG; 07-03-20, 08:49.

                Comment


                • Hoće li biti snimka utakmice na SK jer nisam gledao prvo pol. a vidim tad se imalo šta videti. Ovo u drugom klasično odradjivanje pobjede. Bas smo ih pregazili, nisam skoro raznovrsniju igru gledao iako Makabi važi za jednu od najuzbudljivijih ekipa pored Efesa. Znam da ritam ne može da se drži kroz ovakvu sezonu ali kako od Baskonija do ovog u 7dana,ziv nisam.

                  Comment


                  • Tek u 23:20 večeras ima snimak na SK1.

                    Comment


                    • Spoiler


                      Prelep prc napad.

                      Stvarno smo u većem delu utakmice u napadu igrali stil - prcenzi guzenzi.

                      Svaka čast!

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ja se ne posprdam ni sa jednim forumašem, nisam se slagao jer nisam video mogućnost da pobedimo. To ne znači da se sinoć nisam radovao i jutros ne radujem i dalje mislim da smo naše šanse za 8 ispustili u onoj duploj nedelji u BG.
                        Ma naravno... samo smo se zezacili.

                        Originally posted by Karamazov View Post
                        Spoiler


                        Prelep prc napad.

                        Stvarno smo u većem delu utakmice u napadu igrali stil - prcenzi guzenzi.

                        Svaka čast!
                        Au, koliko nam je samo ovako nesto falilo ranije pa smo se stvarno vraski uzeleli kolektivnijih akcija.

                        Comment


                        • Na pitanje koju poziciju najviše voli da igra i na kojoj je najbolji, Gist je bio jasan: "Svi me vide kao peticu, ali moja pozicija je krilni centar. Najbolji sam na četvorci. "
                          Hmm...

                          Comment


                          • Gist je 4/5. Niti je centar, niti krilni centar. Njegova najveca muka ove sezone je sto nema cistokrvnog evropskog pleja u ekipi. Sa Jovketom ili Teom bi harao evroligaskim dvoranama. Ovako se mucimo i mi s njim i on s nama.
                            Last edited by Storm; 07-03-20, 14:36.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Gist je 4/5. Niti je centar, niti krilni centar. Njegova najveca muka ove sezone je sto nema cistokrvnog evropskog pleja u ekipi. Sa Jovketom ili Teom bi harao evroligaskim dvoranama. Ovako se mucimo i mi s njim i on s nama.
                              Pravo je svakoga da o sebi misli najlepse i pripisuje sposobnosti koje nema. Kada si dobra cetvroka, onda imas dobru polu distancu (ima 44%), mozes da pogodis za 3 (a ne da slucajno udje o tablu, 21%) i mnogo vise pogadjas slobodna, nego sto ih promasujes (to radi, izvanrednih 59% )... Izgubio je i tu ekslpolzivnost, ili ne zeli da je pokaze.
                              Da ima nekog pravog pleja, bila bi druga pesma, ali je to prezvakana prica... Tako da mislim da bi bilo lepo da se i on i trener saglase da igra na 5.

                              Comment


                              • Originally posted by Grof View Post
                                Pravo je svakoga da o sebi misli najlepse i pripisuje sposobnosti koje nema. Kada si dobra cetvroka, onda imas dobru polu distancu (ima 44%), mozes da pogodis za 3 (a ne da slucajno udje o tablu, 21%) i mnogo vise pogadjas slobodna, nego sto ih promasujes (to radi, izvanrednih 59% )... Izgubio je i tu ekslpolzivnost, ili ne zeli da je pokaze.
                                Da ima nekog pravog pleja, bila bi druga pesma, ali je to prezvakana prica... Tako da mislim da bi bilo lepo da se i on i trener saglase da igra na 5.
                                Ivan9 je lijepo jednom objasnio zašto on ne može na PF, bar ne dok su centri ovi koje imamo. Sve dok je on na parketu u paru sa još jednim Stimac/Ojo nama nema prodor igre jer spacing.
                                Da je bar leđima dominantan pa da igramo onu jugoslovensku školu sa dva tornja gdje bi spustali u reket i pucali za 3p kad skupe al ni to.
                                Tako da jeste on PF al teško da ima danas ikakvu prednost nad modernim cetvorkama koje imaju šut.
                                Tako da smo zaglavljeni izmedju želja i mogućnosti obostrano a gle čuda najbolje partije pružao kao petica.

                                Onaj Lukas ima asistencija, mogao bi sa njim neki pik da odigra, mogli bi to da uvezem u PO kao skriveni napad. Ovo sa oslobađanje Berona će biti pakao u PO.
                                Last edited by Victor BG; 07-03-20, 16:40.

                                Comment

                                Working...
                                X