Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skockava lagano Sakota igru, i smanjuje oscilacije. Bice ovo dobro do PO

    Comment


    • Ja ne mogu da se ne zabrinem zbog toga kakav govor tela ima Lukas. Ako je cilj bio da dovedes goreg igraca od Filipa, uspeo si Nebojsa.

      Comment


      • Lepo sam ja napisao da će Makabi osetiti naš bes i da mu je bolje da ne dolazi.

        Ganac i ostali su posprdnim osmehom pozdravili to moje pisanje i govorili da sam đubre neopevano i neznalica.

        E prc, bio sam u pravu.

        Raduje Gist. Nema više smrknute face, živnuo je, igra mu osmeh na licu, ratnički nastrojen.

        Panter sve bolji i sve raznovrsnije igra.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Briljatna pobeda!

          Imamo i dalje problem sa branjenjem pika. Štimac je u poslednjoj četvrtini dobio vaspitnu.

          Na trenutak pomislio da je Dejvis, al ga Šakota brzo preselio na klupu i vratio u realu.

          Na stranu loše stvari večeras, bilo ih je malo.

          Treba uživati u pobedi.

          Odlična odbrana i vrcav prc napad.

          Doleteše još 40 'iljade verića.

          Bravo momci!
          Baš tako (glede Štimca) a i prizva ti konačno đenge, da nam se Nebojša obraduje.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Baš tako (glede Štimca) a i prizva ti konačno đenge, da nam se Nebojša obraduje.
            440 'iljade evrića.

            Čeka nas i 200 'iljade od tv prava.

            Množile se kotile se, za sada 640 'iljade evrića.

            Comment


            • Da su rezultati u ABA bolji, odnosno da smo u prvenstvu na vreme napravili razliku u odnosu na rivale, borili bi se ovde sa Panatinaikosom za meso broj 6. Mi u nikad goroj sezoni smo i dalje na pobedu/dve od TOP 8, a koliko smo samo nesrecnih poraza imali ili smo odigrali preko qrca...
              I dalje imamo najmanje primljenih poena u EL a imamo cak 17 poraza, kos razlika -29 a odnos pobeda i poraza -6. Prava je šteta što nismo bolje naplatili ovu sezonu i što nismo ispunili delić očekivanja od letos.

              Comment


              • Konačno da pohvalim sudije.

                Valjano suđenje gotovo bez greške.

                Comment


                • Rapsodija čika Draganovih momaka..
                  Tutnusmo četres somića eurića..

                  Šalu na stranu, prelomili smo na Vladino dupe i Bilijevu haubicu. Naravno i Panter, ali me baš smorio za qrcobolju u odbrani u frst halfu..
                  Dobro nam dođe ovakva pobeda za podizanje samopouzdanja, čekamo Đenku, šteta što se pred kraj nije Simana probao trgnuti iz zimskog sna..

                  Da pohvalim čika Dragana _ ubiva engleski!

                  Comment


                  • E ovo je neka igra koju ovaj tim treba da pruža konstantno sa blazim padovima kroz sezonu ali generalno pravac kako treba da izgledamo.
                    Svaka čast momcima, maestralno egzekucija i na žalost moram dodati sebičnost u pojedinim momentima. Al ajd, kad gulis ovakav Makabi dvajes razlike ne smijes zakidati sitnice. BRAVO

                    Comment


                    • Mi posle Madrida gde su nam sanse minimalne igramo 5 utakmica sa timovima iz donjeg dela tabele. Ako bi dobili 4 od tih 5 meceva, eto nama top8. Naravno, zavisi i od drugih rezultata, ali kao sto neko rece posle toliko poraza na jednu loptu mi i dalje u igri.

                      Comment


                      • Lepa slika na kraju... crveno bela porodica.


                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Odlicna utakmica od pocetka pa do kraja, borba na nivou, sut je bio vrhunski ali i skok takodje. U drugom poluvremenu je odbrana utegnuta posto je verovatno bilo jasno da onaj nestvarni procenat suta iz prvih 20 minuta nema sanse da se odrzi.
                          Bilo bi dobro da je ovo znak podizanja forme pred plej-of.

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Lepo sam ja napisao da će Makabi osetiti naš bes i da mu je bolje da ne dolazi.

                            Ganac i ostali su posprdnim osmehom pozdravili to moje pisanje i govorili da sam đubre neopevano i neznalica.

                            E prc, bio sam u pravu.

                            Raduje Gist. Nema više smrknute face, živnuo je, igra mu osmeh na licu, ratnički nastrojen.

                            Panter sve bolji i sve raznovrsnije igra.
                            a ne ne, neki smo te iskreno podrzali ovoga puta, a neki su se posprdavali.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              a ne ne, neki smo te iskreno podrzali ovoga puta, a neki su se posprdavali.

                              Kao i obicno posle ovakvih utakmica,forumi zacute, twiterasi ostanu bez wifi.

                              Ipak je Makabi dosao da izgubi, ne bi me cudilo da je nesto i Vucic umesao prste.

                              Nego ne znam da li je iko primetio na zagrevanju , stranci bili na levoj strani a domaci na drugoj strani. BLIC< FEGI< KURIR> INFORMER niko da napise nesto o ovome?


                              Lazic kada god bi primio loptu samo je gledao da doda domacem igracu, isto tako i LB ima samog Davidovca i Stimca pod kosem on namerno okrece ka Billiju ili Gistu i njima uvali koske.
                              Last edited by Šarac; 06-03-20, 23:32.

                              Comment


                              • Nisu gledali ovi sto im je Chiwwi ukljucivao internet pa nemaju NovaS....

                                Comment

                                Working...
                                X