Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Mni nije nista jasno ovo sa Simanicem,posebno ako ostane i sledece sezone u klubu, daj mu 20-30 minuta, nek izgubimo i 30 razlike ali da vidimo sta moze u nekom duzom intervalu.
    Simanić je završio svoju profesionalnu karijeru jer je debil. Ostatak onoga što će se nazvati igranjem provodiće po kojekakvim Megama i sličnim kurcima napolju, a ovo što je uzeo para od košarke uzeo je, sledeća plata će mu biti 30% od ove (ako menadžer uspe da nategne nekako), nakon toga 20% te itd, dok ne zaboravimo da je postojao. Kopirani Bane Đekić. Dobro telo, vakuum u lobanji.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Simanić je završio svoju profesionalnu karijeru jer je debil. Ostatak onoga što će se nazvati igranjem provodiće po kojekakvim Megama i sličnim kurcima napolju, a ovo što je uzeo para od košarke uzeo je, sledeća plata će mu biti 30% od ove (ako menadžer uspe da nategne nekako), nakon toga 20% te itd, dok ne zaboravimo da je postojao. Kopirani Bane Đekić. Dobro telo, vakuum u lobanji.
      Djekic bas i nije imao fiziku. I dalje se nadam, volim kocku
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Lukas ima jos 3 nedelje do plej ofa da dodje do nekog nivoa, od njega ocekujem da i nema vise od 10 min po mecu,mnogo je bitnije Braun da digne formu i Stratos da se vrati u proslogodisnju formu...
        Povratkom Djenke i Dobrica ocekujem i manje minuta za Lazica... Van 12 ce verovatno biti i Ojo i Simanić

        Comment


        • Simanic je kod Tomica fino izgledao, znao je sta treba da radi i to je dobro obavljao ... Ove sezone kao da se vratio unazad, propusti u odbrani, glupi faulovi, izgleda da Sakota ne racuna ozbiljno na njega ... sa strane gledano deluje daleko od psihickog nivoa potrebnog za profesionalnog sportistu ... nazalost vrlo verovatno ce ga to spreciti da napravi karijeru kakvu bi mogao na osnovu talenta koji poseduje

          Comment


          • Kako vam se sviđa nova pesma?

            Comment


            • Baš je loša.

              Comment


              • Nije losa....konacno da se nesto konkretno uradi na marketingu, al osecam i da iza ovoga stoje neki entuzijasti a ne klub.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Kako vam se sviđa nova pesma?
                  Izmiksovali sve moguće pesme....plagijat.

                  Comment


                  • Nikola Demonja je ovo uradio. Klub je samo prihvatio njegovu ideju.

                    Miks već poznatih nekih naših pesama, baš kako napisa Brajkula.

                    A i ja sam više za neki rok fazon.

                    Comment


                    • I ja vise volim rok, ali samo da ne slusamo vise onu Corbinu pesmu na kraju utakmice od koje mi se prikenja od onog njegovog stenjanja.

                      Comment


                      • Domaći i stranci treniraju odvojeno?????????
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Domaći i stranci treniraju odvojeno?????????
                          Sta vam Fegi radi svaka mu cast!

                          Ne samo da odvojeno treniraju nego i odvojeno se u kupaju jer ovi nasi imaju komplex "krace" vrednosti. U odvojenim hotelima spavaju,razlicitim avionima putuju.

                          O svim ostalim pikanterijama cekamo nastavak Fegi specijala.

                          Comment


                          • A dok su na jednom delu terena odvojeno od ostalih trenirali Zvezdini stranci...





                            ... a na drugom domaći igrači, što je inače uobičajena praksa u poslednje vreme u crveno-belom taboru, s tim što ponekad Vladimir Štimac vežba sa internacionalcima...




                            https://sport.blic.rs/zvezda-evrolig...-avion/mb47f2l
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              A dok su na jednom delu terena odvojeno od ostalih trenirali Zvezdini stranci...





                              ... a na drugom domaći igrači, što je inače uobičajena praksa u poslednje vreme u crveno-belom taboru, s tim što ponekad Vladimir Štimac vežba sa internacionalcima...




                              https://sport.blic.rs/zvezda-evrolig...-avion/mb47f2l
                              Sramno, nadam se da će kapiten da se oglasi, da objasne zašto su odvojeni na treningu ameri i domaći?
                              Nadam se takođe i objašnjenju trenera i predsednika UO, jer ovo izgleda kao neki oblik šovinizma kod igrača, struke ili ko je već ovo inicirao.

                              P.S. prvo sam pomislio da su odvojeni visoki igrači od igrača na spoljnjim pozicijama, ali je očito nešto drugo po sredi.
                              Last edited by nebitan; 06-03-20, 10:10.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Zaista se nadam da postoji neko smisleno objašnjenje za ovo.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X