Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Kako igramo lose u napadu... ovakav Fener bi svako izrutinirao.
    Druze vise smisljenih akcija i kruzenje lopte sam video za ovih 20 minuta nego za celu sezonu.

    Najbolje da cemo da igramo 20 minuta bez ijedne greske, pa to ni moj Milwaukee sa 52/9 u NBA ne moze a ne mi.

    O sudjenju i veceras no comment/

    Comment


    • Vala tacno, dapohvalim, 9 asistencija od 8 igraca i to 2 od Branka Lebronovica...Dobro ovo za sad izgleda, mada Fener meni svakako deluje bedno u odbrani, najvise zbog Veselog...lik je prevara veka cim je dobio koju kilu cao zdravo..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Dovoljno je prisetiti se proslog EL kola i gostovanja Baskoniji pa videti da je koncentracija i igra veceras nekoliko nivoa iznad, nadamo se da tako ostane i u drugom poluvremenu pa za koliko to bude dovoljno videcemo.
        Jedino sto i dalje "bode oci" su sekvence sa Gistom na 4-ci, ne odustaje se od toga nikako.

        Comment


        • Hrabra igra naših.

          Fener zbog naše igre izgleda loše.

          Njihova sreća što nisu tu Šakota i Đenka, inače bi ovo rutinski dobili.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Druze vise smisljenih akcija i kruzenje lopte sam video za ovih 20 minuta nego za celu sezonu.

            Najbolje da cemo da igramo 20 minuta bez ijedne greske, pa to ni moj Milwaukee sa 52/9 u NBA ne moze a ne mi.

            O sudjenju i veceras no comment/
            Nisam se prikljucio od pocetka... ono je utisak iz druge polovine 2/4. A opet malo postignutih poena za poluvreme.

            Comment


            • Ajoooj ode zglob. Sreco jebem li te....

              Comment


              • Samo da ne ode sezona u ABA ligi.

                Nadam se da će biti sve u redu.

                Opet ista povreda.

                Comment


                • ne bi trebalo... uganuca skocnog zgloba obicno ne uzmu vise od 2 nedelje pauze

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    ne bi trebalo... uganuca skocnog zgloba obicno ne uzmu vise od 2 nedelje pauze
                    Skoro je imao istu povredu.

                    Taman je uhvatio ritam i sad opet ista povreda.

                    Trebaće mu ponovo vremena kad se vrati a tu je sigurno i strah prisutan u početku.

                    Comment


                    • Ova 3/4 koju Fener trenutno igra je verovatno, defanzivno, najgorih 5-6 minuta košarke od strane neke ekipe koju vodi Željko Obradović.

                      Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

                      Comment


                      • ako dobijemo neku ponudu da platimo za Lazica ne bi je trebalo propustiti.

                        Comment


                        • Branko i ja imamo isti procenat ove sezone za 3, ja sam na poluvremenu protiv Panathinaikosa bacao 1/7 iz ugla, mogu igrati u Zvezdi jbt....

                          Comment


                          • Lazić je bio dobar u odbrani.

                            Ovakvu odbranu kao u trećoj četvrtini ako igrao u plej-ofu ABA lige, onda ne treba brinuti.

                            Comment


                            • Dal ce Gavra da skonta da treba da vrati Lorenca?

                              Comment


                              • Jbg, rešenja u napadu su loša.

                                Comment

                                Working...
                                X