Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Lošmi, da se zahebavamo znamo ti, ja i svi da nisi otišao na pet Zvezdinih utakmica u životu.
    2008-2010 sam ziveo u Bg-u. Isao fudbal-kosarka...i te dve godine su duze od tebe u Bg-u. Ti bi trebao da navijas zs KK Borca Rivers
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Pitam se za cega sluzi ovaj senilni starac Sakota ...e moj Covicu ...po komandi nam klub unistavas

      Comment


      • Mislim da je Fener ucvikan kao ptić jer znaju da možemo biti opaka zver poput pantera.

        Ako ih zgrabimo kandžama neće im biti dobro.

        Ima naše društvance da gi prca natenance.

        Zna to i gos'n Željko, zato će ih maksimalno naložiti.

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post
          Mislim da je Fener ucvikan kao ptić jer znaju da možemo biti opaka zver poput pantera.

          Ako ih zgrabimo kandžama neće im biti dobro.

          Ima naše društvance da gi prca natenance.

          Zna to i gos'n Željko, zato će ih maksimalno naložiti.
          Hahaha ubijas burazeru

          Comment


          • Ju, ja zaboravio da će nas Gavrilo voditi protiv Fenera.

            Uh, 'bem ti sunce žareno.

            Al dobro, šta je tu je, od kukanja nema vajde.

            Vreme je da veliki tricoljub Beron razbuca Fener na komadiće i donese nam evriće.

            Stali smo na cifru od 400 'iljade i nikako da se pomerimo.

            Comment


            • Volim tvoje upise i one ozbiljne i ove motivacione i provokativne (provokacija dijaloga ne ono loše personalno provociranje) ali mi ako izgubimo ispod 10 razlike da se bijemo nogama u pedu od Stambola do Beograda.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Volim tvoje upise i one ozbiljne i ove motivacione i provokativne (provokacija dijaloga ne ono loše personalno provociranje) ali mi ako izgubimo ispod 10 razlike da se bijemo nogama u pedu od Stambola do Beograda.
                Ne boj se Ganac, pa nisu bre oni mečka pa da gi se plašimo.

                Njihova sreća što će na klupi biti Gavrilo, inače bi već na poluvremenu obesili bradu i smrkli lica.

                A i 40 'iljade odavno nismo notirali. Ja stalno o parama, pomislićeš kako sam veliki paroljub.

                Al nisam, ne volim pare, gade mi se, odvratne su, fuj.

                Nego dobro bi nam došle, ove sezone mngo smo profućkali.

                Comment


                • Mislim da je ove sezone Zvezda zaradila od ulaznica kao nikad pre. Najveća zarada koju je ostvario neki klub u regionu ikada.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Hoće li brat Lukas da dobije tajm protiv Ali Muhameda, ima brzinu da ga isprati a viši je od dotičnog.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Ako vam je možda dosadno evo predloga da ubijete dosadu:



                      Najbolja utakmica plej-ofa ABA lige.

                      Možete bar pogledati završnicu a i produžetak.

                      Comment


                      • Fener na strani, pa mi smo im jednom dali 72poena, to je najvise sto smo dali, njihovo najmanje je upravo 72poena. Koliko god nisu u formi, igraju discilinovano i pobeda im je potrebna a nama nije.

                        Sve u svemu pobediti necemo, verovatno s necemo ni izblamirati, ako budemo na 70 poena ili tu blizu to je uspeh epskih razmera. Mi smo na strani zivi ocaj, imamo neke EL pobede, ali to ne moze promeniti cinjenicu da ce nas odvaliti kako god...

                        Skupoceni tim sa 10 stranaca, 5-6-7 reprezentativaca nije uradio u EL apsolutno nista, 16 pobeda iz dva meca vise je jako daleko pa i 14 deluje kao podvig veka, maksimalno tri pobede do kraja i ako deluje nerealno.

                        Nadam se da ce nas FMP pobediti i da pobedimo znojavog i spasimo sezonu koja je svakako za sad cist promasaj novca poreskih obveznika Srbije.

                        Apsolutno ove sezone nije bilo uzivanja i spas cele sezone je u ABA ligi, ako se to izgubi sa ovim timom, kraj Coviceve ere je tu...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Sad nzm dal da navijam da ne osvojimo samo da bi covic otisao il da navijam da osvojimo... Kriticno, ali vise volim Zvezdu nego sto mrzim covica i tako jbg... Na titulu

                          Comment


                          • pa ako bi osvojili sto da covic ode kad bi i ovako nikakav ispao najbolji?

                            Comment


                            • Mislim da u Istanbul idemo turisticki. U klubu su stavili fokus na Aba gde ce nam trebati mnogo energije za plej of. Ne verujem da ce se zapinjati dalje u EL posebno u gostima. Bas zbog toga ocekujem jaku koncentraciju i energiju u Aba, kao sto je to bilo protiv Cedevite. Zbog toga sam optimista. Ekipa koja ima 10 pobeda u EL nema razloga da se plasi bilo koga u Aba.

                              Comment


                              • Prilično je glupo pominjati "skup" tim Zvezde u kontekstu EL, kada je on i sa tim budžetom ubedljivo najjeftiniji tim u EL.
                                Pobeda je potrebna jednako njima koliko i nama, i mi i oni se borimo za top 8, ma šta ko pričao. Mi smo na dve pobede od te zone, a čak 9 timova konkuriše za poslednja dva mesta u plej-ofu, među kojima smo i mi.
                                Svakako da je Fener favorit, bolji im je momenat, igraju kod kuće, ali se ne treba unapred predavati.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X