Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by drakon1 View Post
    Strpljenja mozemo imati, vremena, na zalost, nemamo...
    Za vreme je kriv sujetni, jer Lukas je bio dostupan od početka a znamo zašto je sujetni odbijao bilo kakvu pomisao na angažovanje drugog pleja.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Za vreme je kriv sujetni, jer Lukas je bio dostupan od početka a znamo zašto je sujetni odbijao bilo kakvu pomisao na angažovanje drugog pleja.
      Upravo tako! A za trenera je izgleda cicijasio (te nece biti stranac, te ne sme biti skup)... Tako smo dosli gde smo dosli...

      Comment


      • Originally posted by drakon1 View Post
        Upravo tako! A za trenera je izgleda cicijasio (te nece biti stranac, te ne sme biti skup)... Tako smo dosli gde smo dosli...
        Cicijašio za trenera a slupao u roster 5 - 5,5 miliona evra i još oko 3 za ostale potrebe. Da je doveo krštenog trenera kojem nije istekla krštenica verujem da bi imali bar dve pobede više u EL a i u ABA se ne bi navijači znojili i strepeli.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Cicijašio za trenera a slupao u roster 5 - 5,5 miliona evra i još oko 3 za ostale potrebe. Da je doveo krštenog trenera kojem nije istekla krštenica verujem da bi imali bar dve pobede više u EL a i u ABA se ne bi navijači znojili i strepeli.

          A taj dostupan trener u vreme odlaska Tomica i onog perioda sa Gavrilovicem je bio KO?

          IME I PREZIME

          Cak su i ta imena spomenuta javno na KZS ko je bio u opticaju i da nas je PASQUAL odjavio i zahvalio se na ponudi. Pri tom nije uopste bilo reci o novcu jer do njega nisu ni dosli. Barcokas, pa vidite da se vratio tamo gde je zeleo za verovatno mnogo vece pare . Imamo li jos neko ime?


          Ne govorim o vremenu sadasnjem gde imamo jedino jednog trenera ali je on trenutno zauzeti ispijanjem kafa na Vracaru i slusa svake nedelje zvuk ZVINK kada mu telfon javi da je stigla uplata iz Nemacke.

          Na manje od mesec dana do pocetka playoffa se ne menja trener, jednom smo to uradili,dosao je legenda iz Future pred f4 i zahvaljuci sto je Muta bio preko puta i mi udjosmo u finale. Njegov uticaj tad na kvalitet nase igre smo videli i dva dana posle kada smo izgubili i finale a i KLS u nastavku i to porazom kod kuce.

          Tada nije bilo zamerki i imao je opravdanje, a sta bi ga sada opravdalo u ocima navijaca kada ne bi uzeo titule jer nije madjionicar da moze bilo sta da promeni u narednih mesec dana. A dzep mu je na prvom mestu svakako. ZVINK ZVINK
          Last edited by Šarac; 02-03-20, 14:32.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            A taj dostupan trener u vreme odlaska Tomica i onog perioda sa Gavrilovicem je bio KO?

            IME I PREZIME

            Cak su i ta imena spomenuta javno na KZS ko je bio u opticaju i da nas je PASQUAL odjavio i zahvalio se na ponudi. Pri tom nije uopste bilo reci o novcu jer do njega nisu ni dosli. Barcokas, pa vidite da se vratio tamo gde je zeleo za verovatno mnogo vece pare . Imamo li jos neko ime?


            Ne govorim o vremenu sadasnjem gde imamo jedino jednog trenera ali je on trenutno zauzeti ispijanjem kafa na Vracaru i slusa svake nedelje zvuk ZVINK kada mu telfon javi da je stigla uplata iz Nemacke.

            Na manje od mesec dana do pocetka playoffa se ne menja trener, jednom smo to uradili,dosao je legenda iz Future pred f4 i zahvaljuci sto je Muta bio preko puta i mi udjosmo u finale. Njegov uticaj tad na kvalitet nase igre smo videli i dva dana posle kada smo izgubili i finale a i KLS u nastavku i to porazom kod kuce.

            Tada nije bilo zamerki i imao je opravdanje, a sta bi ga sada opravdalo u ocima navijaca kada ne bi uzeo titule jer nije madjionicar da moze bilo sta da promeni u narednih mesec dana. A dzep mu je na prvom mestu svakako. ZVINK ZVINK
            Šarac, nije jedini trener ni Ćavi Paskval, ni Šakota Dragan. Dostupan je bio i Sašo Filipovski ali da ja ne lupam glavu, u Zvezdi postoji neko ko prima pare za to da prati i igrače i trenere a ne da ostanemo zatečeni otkazom Tomića i nespremni. To pokazuje amaterizam. Držanje Filipa je još jedan amaterizam a izjave Tomića posle i Šakote gledam samo kao pokušaj da se uvuku u bulju Nebojši.
            Last edited by nebitan; 02-03-20, 17:00.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Iskreno ja ne verujem u Čovićevu priču oko trenera i imena koja je pominjao.

              Verujem da je to bilo samo zamajavanje i da je od početka želeo samo Šakotu, jer neko takav mu je bio potreban u tom trenutku.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Šarac, nije jedini trener ni Ćavi Paskval, ni Šakota Dragan. Dostupan je bio i Sašo Filipovski ali da ja ne lupam glavu u Zvezdi postoji neko ko prima pareza to da prati i igrače i trenere a ne da ostanemo zatečeni otkazom Tomića i nespremni. To pokazuje amaterizam. Držanje Filipa je još jedan amaterizam i izjave Tomića a posle i Šakote gledam samo kao pokušaj da se uvuku u bulju Nebojši.
                Filipovski? Koliko je trenera u EL i EC dobilo otkaze od kako nas je Tomic napustio i niko se ne seti tog Flipovskog da uzme . O Fibi ligi tek nemam pojma , cak ni tamo ne nadje posao.

                O cemu se radi tu onda.

                Kakav je amaterizam ako imas ugovor sa trenerom koji vazi tri godine a on te posle prve tri utakmice napusti. Sta imas trenera na cekanju da ga vec uvece postavis umesto Tomica.

                Vec smo pisali o tome i ne mogu vise da se vracam

                Sinoc ono sto je bilo u hali je ono sto jos uvek se nada nekim cudom da cemo uzeti ABA ligu. Ostali ce sedeti pored tastatura i cekati poraz jer vidim sinoc svi dezurni su ucutali tj svalili krivicu na Cedevitu da je u raspadu, kao da nema ni malo doprinosa tima koji je tu pobedu i ostvario.

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  Iskreno ja ne verujem u Čovićevu priču oko trenera i imena koja je pominjao.

                  Verujem da je to bilo samo zamajavanje i da je od početka želeo samo Šakotu, jer neko takav mu je bio potreban u tom trenutku.
                  sta je cekao mesec dana onda ako ga je odmah hteo? Ja da sam na Sakotinom mestu bih se zahvalio jer bih se osecao kao kada smo bili klinci pa kada dva kapitena biraju ekipe za fudbal pa kada obojica izaberu po 5 igraca za svaku ekipu i onda onaj poslednji ostaje kao 13 prase i mora da ode kod jedne ekipe.
                  Sakota ce verovatno ostati do kraja ABA lige i posle uzeli trofej ili ne zavrsiti sezonu. KLS ligu ce gledati a i igrati samo mazohisti.
                  Last edited by Šarac; 02-03-20, 15:03.

                  Comment


                  • Pa tih mesec dana su mu bili potrebni da bi se pokazalo kako se traži trener, da nas svi odbijaju pa na kraju kad nismo imali više gde, morali smo dovesti penzionera.

                    Možda za Filipovskog se nisu otimali ostali klubovi, ali bi za nas svakako bio bolje rešenje od Šakote.

                    Comment


                    • sansu da uzmemo Abu imamo 30% 'a Kls kako stvari stoje 5%

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Pa tih mesec dana su mu bili potrebni da bi se pokazalo kako se traži trener, da nas svi odbijaju pa na kraju kad nismo imali više gde, morali smo dovesti penzionera.

                        Možda za Filipovskog se nisu otimali ostali klubovi, ali bi za nas svakako bio bolje rešenje od Šakote.
                        Pa koji svi???

                        Vi sem tog Filipovskog nijedno drugo ime ne znate da navedete.

                        Golemac
                        Plaza
                        Pasqual
                        Barcokas
                        Dzikic
                        Sito Alonso
                        Jovanovic
                        ALIMPIJEVIC
                        Zdovc

                        evo ovo su imena koja su se spominjana, molim da upisite jos neka imena.

                        Ako neko misli da sam odusevljen Sakotom , daleko od toga, ono kao sto sam bio odusevljen i Filipom u timu.

                        Comment


                        • One koje je pominjao Čović, a siguran sam da se nisu ni potrudili oko nekih od njih da i dovedu jer je gazdi bio potreban neki poslušnik.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            A taj dostupan trener u vreme odlaska Tomica i onog perioda sa Gavrilovicem je bio KO?

                            IME I PREZIME
                            Dusko Ivanovic.

                            Comment


                            • Da dovedete Fila Dzeksona sa ovim timom ne moze nista bolje da uradi od Sakote.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                A taj dostupan trener u vreme odlaska Tomica i onog perioda sa Gavrilovicem je bio KO?

                                IME I PREZIME

                                Cak su i ta imena spomenuta javno na KZS ko je bio u opticaju i da nas je PASQUAL odjavio i zahvalio se na ponudi. Pri tom nije uopste bilo reci o novcu jer do njega nisu ni dosli. Barcokas, pa vidite da se vratio tamo gde je zeleo za verovatno mnogo vece pare . Imamo li jos neko ime?


                                Ne govorim o vremenu sadasnjem gde imamo jedino jednog trenera ali je on trenutno zauzeti ispijanjem kafa na Vracaru i slusa svake nedelje zvuk ZVINK kada mu telfon javi da je stigla uplata iz Nemacke.

                                Na manje od mesec dana do pocetka playoffa se ne menja trener, jednom smo to uradili,dosao je legenda iz Future pred f4 i zahvaljuci sto je Muta bio preko puta i mi udjosmo u finale. Njegov uticaj tad na kvalitet nase igre smo videli i dva dana posle kada smo izgubili i finale a i KLS u nastavku i to porazom kod kuce.

                                Tada nije bilo zamerki i imao je opravdanje, a sta bi ga sada opravdalo u ocima navijaca kada ne bi uzeo titule jer nije madjionicar da moze bilo sta da promeni u narednih mesec dana. A dzep mu je na prvom mestu svakako. ZVINK ZVINK
                                Sve sto treba da uradimo jeste da progutamo ovu tvoju pricu. Pre par dana si pricao kako Sakota ide, kakoto ti sredjujes Deja ili nekog trenera. OD svih mogucih trenera zadnje tri godine on je uspeo da nadje: Dusana Alimpijevica, Tomica i Sakotu, da ih sve spojis u jednog mozda bi dobio trenera.

                                Jos kad se setim Sarceve price kako je Pesic mator ( Barcelona ), Ivanovic mator i lud ( Baskonia ) itd...Nije Dejo tad dosao eto tako vec https://www.telegraf.rs/sport/650040...c-preuzima-tim a sa tim da je bilo biranja izmedju njega i Mokitosa.

                                Tada je bio neverovatan tim gde je najskuplji igrac bio Predrag Samardzinski ali pazi izgubili smo od partizana tad koji je bio za dve klase bolji tim ali klub u tom trenutku..

                                Ovaj budzet, ko zna koliki je dobijen zato sto je karta sa 1.2k dinara skocila na 2k dinara Dogovori s malo Sarac sam sa sobom sta i kako...

                                Veliki broj trenera ima opciju EL out, kao sto je otisao i Ivanovic npr.. ali eto, njemu se javilo da bolje bude penzija out ugovor i sad je sve super, dobili smo trenera koji u principu ne moze da putuje avionom...

                                Cak su i ta imena spomenuta javno na KZS ko je bio u opticaju i da nas je PASQUAL odjavio i zahvalio se na ponudi. Pri tom nije uopste bilo reci o novcu jer do njega nisu ni dosli. Barcokas, pa vidite da se vratio tamo gde je zeleo za verovatno mnogo vece pare . Imamo li jos neko ime?
                                Barcokas je tad bioslobodan trener,oni su uzeli Kemzuru, Filipovski eto amater i debil koga nije hteoa Sakotu su svi trazili al on je odlucio da ode u penziju....a Paskval,ma ne pitajte on nije hteo..konstruktivni odgovori...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X