Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sledi nam nešto opušteniji period, najpre duplo kolo gostovanje Feneru gde nemam nikakve šanse i Makabi u BG gde možemo da se nadamo nekom rezulatu iako nam nije prioritet ali nije nemoguće da iznenadimo Izraelce. Idući vikend gostovanje u Železniku, prijateljska, pa gostovanje u Madridu (vidi pod gostovanje Feneru) i Zadar u Pioniru.
    Dakle jasno je, mi smo svoju najbitniju utakmicu ovog dela sezone odigrali večeras, slavili sa većom razlikom i obezbedili mesto broj 3 u plej ofu i zakazali megdan Budućnosti.
    Rasterećeno u EL ako se otvori za pobedu nagaziti, ako bude -15 poluvreme, čuvaj noge za Podgoricu jednostavno je.

    Prvi meč polufinala biće zakazan između 27.03. i 30.03. zbog naših obaveza u EL (20.03, 24.03. i 27.03) to će verovatno biti 29.03. ili 30.03. shodno tome će druga utakmica u BG takođe biti organizovana u krajnjem roku 06.03. jer 03.03. gostujemo Bajernu. Ukoliko dođe do treće odlučujuće utakmice takođe će biti pomeranja zbog poslednjeg kola sa Valencijom 09.04. a ukoliko prođemo Budućnost totalno rasterećeni EL obaveza ulazimo u finale!

    Comment


    • Zadovoljan sam sa Lukasom, vidi se da nije dugo igrao ali ima taj plejmejkerski instinkt, ima lep pregled igre. Očekujem da uđe u formu u narednom periodu što se tiče šuta, ulaza i zaštite driblinga, odnosno da povrati brzinu koju je imao. Ume i odbranu da igra i već je sada upotrebljiviji od Đenke, u napadu pogotovo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Filip je trenutno duplo bolji plej od Lukasa.

        aba cistimo dve, EL gubimo tri lagano. Makabi ce nas najlakse dobiti..

        Bitno da se krene u skauting za Buducnost, koliko sutra.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Filip je trenutno duplo bolji plej od Lukasa.

          aba cistimo dve, EL gubimo tri lagano. Makabi ce nas najlakse dobiti..

          Bitno da se krene u skauting za Buducnost, koliko sutra.
          Apsolutno se slazem ...neka zaborave na EL jer nemamo ni promil sanse za mesto br 8 .....Blazica i Simona vratiti naredne godine ..simon da zavrsi karijeru a jaku potpisati na dve god

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Zadovoljan sam sa Lukasom, vidi se da nije dugo igrao ali ima taj plejmejkerski instinkt, ima lep pregled igre. Očekujem da uđe u formu u narednom periodu što se tiče šuta, ulaza i zaštite driblinga, odnosno da povrati brzinu koju je imao. Ume i odbranu da igra i već je sada upotrebljiviji od Đenke, u napadu pogotovo.
            Lukas veze nema ,kontrola lopte nula ,sut blagi uzas ...on je mozda nekada i znao ali ovo je nivo amatera koji igra basket ispred zgrade ...sramotno koga smo sve ove godine dovodili SRAMOTNO!

            Comment


            • Vreme pokaže uvek ko bude u pravu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Sve me je jasno ali onolika bezglavost i srljanje u drugom pluvremenu mislim stvarno Braun da ne zana loptu prevesti preko pola Stime ni jedno odmotavanje posle pika sta taj trener radi sa njima.
                Jos jedna stvar mi nije jasna mi trosimo uvjek kao po pravilu ceo napad svi staticni nema uopste ideje sta odigrati to je sve do struke.

                Comment


                • Lukas, vidi se iz svakog poteza da zna košarke ali se vidi i da je imao dug prekid igranja (godinu dana), to će sve bolje izgledati posle kontinuiranog njegovog nastupa. Računm da će u naredna dva kola da ima više vremena na terenu kako bi em sačuvali LBa em on proigrao.
                  Zanimljivo je videti Đenku nakon pauze.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Lukas, vidi se iz svakog poteza da zna košarke ali se vidi i da je imao dug prekid igranja (godinu dana), to će sve bolje izgledati posle kontinuiranog njegovog nastupa. Računm da će u naredna dva kola da ima više vremena na terenu kako bi em sačuvali LBa em on proigrao.
                    Zanimljivo je videti Đenku nakon pauze.
                    Krut je, nema treninga a plej. Ne znam imamo li dovoljno vremena da se on dovede na takmičarski nivo, da zna, zna.

                    Comment


                    • Treba mu dati što više minuta.

                      A za to biće prilike u narednom periodu.

                      Comment


                      • Lukas se vidi iz svakog poteza da je igrao kosarku pre godinu dana. Za mesec dana kosarke smo doveli igraca kome treba 6meseci da se vrati u kakvu takvu formu.

                        Na jedan pik sa Gistom 5 greski i mrtvi Artis mu pravi presing, i uzima lopte...Ovaj trenutno ni FMPu ne bi doneo nista...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Samo je vreme problematicno, brzinu ima(cak i previse ), vidi se da ima osecaj za prostor, ali je u katastrofalnoj formi. Nekako je stegnut, kao da hoce odmah da se pokaze a ne ide ga. Njegov neki minimum i Lorencov maksimum bi trebalo biti dovoljni. Naravno i Gist na 5.
                          Meni nekad izgleda kao da Sakota namerno sabotira tim. Juce prvo poluvreme sve odlicno, rotacije koliko toliko smislene. Gist na 5, tajm na vreme...onda dolazi drugo poluvreme i totalno pomracenje. Stimac na 5, Gist na 4, Branko na terenu(da im zivot zavisi od toga ne bi postigli kos) i to sve posle serije Cedevite od 8:0 kada treba da damo bar neki kos...Lorenco moze samo neki sut preko ruke sa 9m. Reket krcat, tuda nema prolaska.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Krut je, nema treninga a plej. Ne znam imamo li dovoljno vremena da se on dovede na takmičarski nivo, da zna, zna.
                            Jeste krut ali zbog toga što nema u nogama utakmice, ja polažem nade u njega. Vidi se želja i jedino je bitno da navijači imaju strpljenja.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Jeste krut ali zbog toga što nema u nogama utakmice, ja polažem nade u njega. Vidi se želja i jedino je bitno da navijači imaju strpljenja.
                              Jasno, samo mislim da nema mnogo vremena da se privikne, oslobodi, uhvati ritam. Plej je, da je spot up suter nikakvih problema.
                              Mora da se utrenira, uhvati ritam, oslobodi a ima koliko? 5-6 utakmica...

                              Comment


                              • Strpljenja mozemo imati, vremena, na zalost, nemamo...

                                Comment

                                Working...
                                X