Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prebacio sam postove na temi ''Bivši i grači i treneri''.

    Tamo možemo nastaviti.

    Comment


    • Gledam našu konkurenciju za titulu i sreća što ne odskače mnogo. Ništa posebno.

      To nam ide u prilog.

      Ne ide nam u prilog što nemamo kvalitetnog trenera.

      Da ga imamo, sa igračima poput Lorenca, Pantera, Berona, Gista, Đenke, surovo bi osvojili trofej.

      Comment


      • A na koju konkurenciju misliš?

        Comment


        • Partizan i Budućnost kao najozbiljniju.

          Nisu ništa posebno.

          Comment


          • Osvajamo regionalno takmičenje u kontinuitetu.
            EL je prejako takmičenje za tim sa najmanjim budžetom. Sad je teže takmičenje u odnosu na pre dve godine kada su učestvovali 16 timova, a kamoli kad se igralo podeljeni u grupicama protiv poljskih, čeških, francuskih velikana ove igre.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Gledam našu konkurenciju za titulu i sreća što ne odskače mnogo. Ništa posebno.

              To nam ide u prilog.

              Ne ide nam u prilog što nemamo kvalitetnog trenera.

              Da ga imamo, sa igračima poput Lorenca, Pantera, Berona, Gista, Đenke, surovo bi osvojili trofej.
              Osvojićemo ga svakako.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ja sam ubjedjen da sa 5mil na plate možeš uči u top 8 al treba malo I sreće. Da nam je Stratos bio čitav I da je Derik na 50% iz sezone u LOKO mi bi već gledali kako da izbegnemo Efes i Real.
                Rezultatski smo I ovako u igri al izgleda da se njima pretjerano ne cima.

                Comment


                • https://video.vecernji.hr/portal/2019/5/20de0866.mp4

                  Evo i ovde da priložim predlog kako podići gledanost tekmi.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • @Sarac
                    Cekaj cekaj, ti hoces da kazes da je grupa oterala Robija? Hahahahahahahahahahahahhahahah
                    Ja mislio da si mislio na upravu kada si rekao sekta... Au al si u zabludi druze, sever je jedini i bio uz Robija i oni svakako nisu ti koji su ga oterali, opasno si pobrkao loncice druze...
                    Ali kad smo kod grupe vec, ti opet podrzavas klub tj kk ciji je predsednik najveca ljiga, ali i pored toga lik se srozao jos vise kada je pokusavao da opravda dolazak Omica i kada je klub izdavao ona glupava saopstenja
                    Last edited by Czbg9; 01-03-20, 02:30.

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      @Sarac
                      Cekaj cekaj, ti hoces da kazes da je grupa oterala Robija? Hahahahahahahahahahahahhahahah
                      Ja mislio da si mislio na upravu kada si rekao sekta... Au al si u zabludi druze, sever je jedini i bio uz Robija i oni svakako nisu ti koji su ga oterali, opasno si pobrkao loncice druze...
                      Ali kad smo kod grupe vec, ti opet podrzavas klub tj kk ciji je predsednik najveca ljiga, ali i pored toga lik se srozao jos vise kada je pokusavao da opravda dolazak Omica i kada je klub izdavao ona glupava saopstenja
                      Nije ga grupa oterala, ne znam odakle ti taj zakljucak, nego nista nije uradila da spreci njegovo odlazak.
                      Bio sam uzivo prisutan na utakmici odmah posle smene, utakmica protiv Bordoa, ceo zapad skandira Robijevo ime, a na Severu muk.
                      Znali su da upadnu u kancelarije kod Dan Tane da samaraju sve tamo, znaju sada da zabranjuju dolazak Piksija na stadion zbog navodne kradje para, a ono je 10x manje od onoga sto su Vesic i kompanija uradili, sto je 50 x manje od ovoga sto Terzic radi. Selektivno oni reaguju u zavisnosti od toga sta je u njhovom interesu.Dolaskom zvalavog na vlast politika je gle cuda otisla sa tribina, a pogotovo kada smo poceli titule da uzimamo, kada se gube titule Kokeza pederu, smenjujemo ga, kada se sviraju penali na dva metara od 16 onda je to revans za Toletovo vreme i vladavina zutih.

                      I za njegov dolazak na mesto trenera nije proslo bez protivljenje pojedinih grupacija unutar Delija da se izrazim politicki, nije bilo jedinstvenog stava.

                      Doduse tada grupa nije imala vecinu u skupstini kao sto sada imaju pa mogu da vode klupsku politiku ko sme da dodje u FK a ko ne sme.
                      Cene ulaznica za LS je njihovo delo da bi kaznili EL navijace, kakvi Pantovic ili kojekakvi misevi iz uprave. Direktna njihova sugestija, jebe se njima za cene na zapadu i za finansije kluba. Citaci na zapadu i istoku a na severu se ulazi na a4 kopiju ili na oruk, bas ce neki redar da zaustavi 100 njih u grupi kada krenu frontalno na kapiju.

                      Znaci kada Omic dodje u KKCZ on nije po nasem statutu, ali za druge Mohamede i koji samo sto tepih ne razvuku na centru da se klanjaju alahu je ok?Ovom je tata snajperista a Kangin nije bio clan ISISa u Bosni jer smo proverili ?

                      Kada predsednik KK kluba kaze da ni brata ne bi pustio da me pobedi u utakmici koja odlucuju o ulasku u top 8 on narusava prijateljski odnos dve grupe, i da je njihovo druzenje vaznije od rezultata kluba. 3x3 sa Olimpijakosom je ok, jer jebes rezultat i da se prezimi u Evropi, vazno da smo napravili zurke u Bg i u Pireju i da smo se lepo druzili i proveli.

                      Kada grupa kaze da ne zeli da ucestvuje u ligi sa ubicama naseg naroda je ok a kada u toj istoj ligi igra sa jos vecim ubicama ( uefa) onda je ok jer je to ipak fudbal. Nas nisu bombardovali Nemci, Italijani , Francuzi iz Nato 99 te, nego iz Indije i Pakistana verovatno.

                      I ti opravadavas isto to ili kada grupa koristi kk utamice da proziva predsednika fk kluba da je janicar a onda posle 7 dana ni rec vise jer je taj isti predsednik jos jadije saopstenje izdao da bi sebe opravdao. Ovaj je izdao saopstenje jer doveo igraca radi boljeg rezultata kluba, a ovaj da bi opravdao sebe jer je sedeo sa kriminalcima.

                      Toliko toga moze da se ispise da necu da kvarim ovaj dan sa dve utakmice, ja njih postujem u nekim stvarima, treba imati srce i energiju za ono sto oni rade, ali to je jednosmerna ljubav ocigledno a tice se FK , znaci sva njihova sranja oni lako opravdaju , ali kada KK tj Covic udari na njihova tanana osecanja onda je on ljiga a Terza je magija. Bravo.
                      Last edited by Šarac; 01-03-20, 09:28.

                      Comment


                      • https://direktno.rs/sport/kosarka/25...i-trenera.html


                        Evo i Djilas iz dobro poznate njegove kuhinje kafica "Pastis" udara na nas.

                        #staytuned

                        @LosmiSk ne nadaj se

                        Comment


                        • O čemu to pričaš Šarac?
                          Rijetke su situacije kad mogu da te pročitam, jel ima tu istine il sta? Budi koncizan živ bio.

                          Comment


                          • Odličan potez ako se angažuje Filipovski.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Šakoti želim sve najbolje, zdravlje pre svega.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ja opet cujem da Alimpije preuzima FMP a Vlada dolazi kod nas jos jedan trener da se uci na nasem klubu.
                                VRATITE NAM RADONJU.

                                Comment

                                Working...
                                X