Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borca View Post
    Slazem se, ne znam na koje Zvezdase Sarac misli pa pominje cuveni izgovor kod zvezdasa "ko jos prati kosarku", verovatno ide i na fudbal pa mozda tamo ima raznih "strucnjaka" sa tim misljenjem.
    Fudbal od kako je sekta oterala Prosineckog me dotice kao i prvenstvo u kriketu u Pakistanu.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Pa to samo govori o karakteru tvog ljubimca, osnovni je red da kao covek kaze da ne zeli da radi a ne da obeca da ce ostati i onda iskljuci tlf jer se nadao da ce njegova SNS opcija do pobedi u KKCZ tog leta. Posle kada je ALimpijevic dobio posao on i Mirko svemirko su mogli samo da cigulicu pivo na Vracaru.
      NE budi smesan, koja struja? Sta pises ti Otisao je on iz Zvezde odavno pre....sa covicem moz da radi Alimpije, senilni Sakota...i to je to..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Pa to samo govori o karakteru tvog ljubimca, osnovni je red da kao covek kaze da ne zeli da radi a ne da obeca da ce ostati i onda iskljuci tlf jer se nadao da ce njegova SNS opcija do pobedi u KKCZ tog leta. Posle kada je ALimpijevic dobio posao on i Mirko svemirko su mogli samo da cigulicu pivo na Vracaru.

        Taj Mirko svemirko Pavlović je bio čovekj od poverenja Nebojše Čovića u pšoslednjoj sezoni KK CZv pred preuzimanje jer je NČ imao svoje zahteve bez kojih nije hteo da se upušta u avanturu a deo tih zahteva je Mirko obezbeđivao i zato je i dobio mesto u novoj uupravi/stručnom štabu...

        Originally posted by Šarac View Post
        Fudbal od kako je sekta oterala Prosineckog me dotice kao i prvenstvo u kriketu u Pakistanu.
        Podseti me ko je Robija oterao? Ja bih rekao Vesić i Lukić a Sever se nešto nije baš bunio (ako se dobro sećam)?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          [/B]
          Taj Mirko svemirko Pavlović je bio čovekj od poverenja Nebojše Čovića u pšoslednjoj sezoni KK CZv pred preuzimanje jer je NČ imao svoje zahteve bez kojih nije hteo da se upušta u avanturu a deo tih zahteva je Mirko obezbeđivao i zato je i dobio mesto u novoj uupravi/stručnom štabu...


          Podseti me ko je Robija oterao? Ja bih rekao Vesić i Lukić a Sever se nešto nije baš bunio (ako se dobro sećam)?
          Pa kao nagradu je od coveka zbog kojeg su bile demonstracije na Kalemegdanu ( @daba @veteran mogu da posvedoce) ostao u klubu, a razlog zasto je skartiran iz klub tog leta je svima poznat. Inace je bio baby siter Radonjica na skolovanju u letnjoj ligi u USA.

          Da ta ekipa ga je oterala , a delije nisu bile ni za njegov dolazak a jos manje su se bunile i za njegov otkaz.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            NE budi smesan, koja struja? Sta pises ti Otisao je on iz Zvezde odavno pre....sa covicem moz da radi Alimpije, senilni Sakota...i to je to..
            Pa ona struja u SNSu samo na nizoj lestvici od vrhovnog koja mu je obecala sponzore, budzet, koja ga je odvela i na rukoljub kod vrhovnog, uostalom ti to dobro znas.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Pa ona struja u SNSu samo na nizoj lestvici od vrhovnog koja mu je obecala sponzore, budzet, koja ga je odvela i na rukoljub kod vrhovnog, uostalom ti to dobro znas.
              To prosto nije istina...jedina istina jeste da je relativno dobar sa bratom (sportski/kosarkaski/Zvezda)...ostalo dolazi iz prigradske kuhinje...nko nije ni pozvan, vec mora da otaljava posao kod Dee i Sarape i ostalih tv kanalizacija..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Prihvati istinu da ni Radonja nije cveće. Nemoj biti zaslepljen ko mmajstor Saloom.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Prihvati istinu da ni Radonja nije cveće. Nemoj biti zaslepljen ko mmajstor Saloom.
                  Naravno da i Radonjić ima putera na glavi ALI ako biram između njega i Nebojše Čovića, izbor je lak - Dejan Radonjić.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    To prosto nije istina...jedina istina jeste da je relativno dobar sa bratom (sportski/kosarkaski/Zvezda)...ostalo dolazi iz prigradske kuhinje...nko nije ni pozvan, vec mora da otaljava posao kod Dee i Sarape i ostalih tv kanalizacija..
                    Sa kojim bratom? Sa onim istim kome je kum u KKP, onim istim koji je izbacen iz uprave KKCZ, jel na tog brata mislis, pa je ta ekipa sa mesta finansijera KKCZ sada u KKP.

                    I sada hoces da kazes da je on sa bratom pricao o pnkrol i tranzisn ofencu i razmenjivali iskustva kda je doticni igrao beton ligu Beograda i malo druge lige Kipra.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Naravno da i Radonjić ima putera na glavi ALI ako biram između njega i Nebojše Čovića, izbor je lak - Dejan Radonjić.
                      Samo što taj izbor ne postoji - nisu isti nivoi, direktor kluba i bivši trener tog kluba.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Sa kojim bratom? Sa onim istim kome je kum u KKP, onim istim koji je izbacen iz uprave KKCZ, jel na tog brata mislis, pa je ta ekipa sa mesta finansijera KKCZ sada u KKP.

                        I sada hoces da kazes da je on sa bratom pricao o pnkrol i tranzisn ofencu i razmenjivali iskustva kda je doticni igrao beton ligu Beograda i malo druge lige Kipra.
                        Blamiras se Sarac za sve pare...ne bih nastavljao o ovoj temi...

                        Nama treba trener, svi znaju i u klubu da on ovo nece izdrzati...imao teoriju ali u praksi on ne moze nista....ako nas sad odnesu sledi nam secate s gde smo bili 2011....manje vise ...mada ni to nije lose xD Sakota sa ovim stilom igre ne moze dobiti nista na strani u ABA...odrace nas kao majmun..pa sv da igramo sa Mornarom u 1/2...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Jedino sto je bitno (po meni) je da li je uopste moguce nauciti nesto kroz silne greske koje su pravljene (ne samo u ovoj sezoni) i probati ne ponavljati iste, te naci nekog trenera koji nije "vunderkid" kao Alimpijevic ili penzioner kao Sakota i napraviti neki dugorocniji plan.
                          To da li ce na tribine dolaziti oni koje samo zanimaju pobede (u ovoj zemlji neuspeha na sve strane takvih je mnogo i kod nas i kod komsija) nije ni bitno, pojavice se opet kad/ako uspesi ponovo dodju, meni je dovoljno i par hiljada "semenkara" koji su tu bili i u sezonama bez reklame na dresu i u utakmici kad je Kuzmic lupio blokadu Judo-u u zadnjoj sekundi.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Blamiras se Sarac za sve pare...ne bih nastavljao o ovoj temi...

                            Nama treba trener, svi znaju i u klubu da on ovo nece izdrzati...imao teoriju ali u praksi on ne moze nista....ako nas sad odnesu sledi nam secate s gde smo bili 2011....manje vise ...mada ni to nije lose xD Sakota sa ovim stilom igre ne moze dobiti nista na strani u ABA...odrace nas kao majmun..pa sv da igramo sa Mornarom u 1/2...

                            Sarac samo iznosi istinu koja je za tebe bolna.

                            Sarac pise kao ozlojedjeni navijac KKCz duboko razocaran sve ukupnom atmosferom oko kluba, kao glavni i odgovorni krivac je Nebojsa Covic jer ako je znao da uzima lovorike za uspehe tako i sada mora da snosi i konsekvence ako se ne uspe u glavnom cilju ove sezone a to je trofej ABA LIGE i odlazak u EL.
                            Sve ispod toga je za ostavku i postavljanje nove uprave. Nova energija, atomsfera, nadanja, planovi i ciljevi. Reset kluba a i navijaca.

                            Ukoliko bi dosla nova uprava sa novim sns ljudima koji bi obezbedile budzet kao i komsijama, ja ne vidim prepreku da se Radonjic postavi za novog trenera i zadovolji ukusse svih navijaca, ali isto tako postoji i opcija da se angazuje bilo koji drugi trener na ovoj planeti. To je na novoj upravi u zavisnosti od finansijskih sredstava da odluci sta je za njih najbolja varijanta.

                            Zvezda je vecna dok su je deca verna i zvizdaci spremni na gotovs.

                            Comment


                            • Nije baš da je i Nebojša član Saveza za Srbiju, ako znaš na šta mislim.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • sns uprava je sad,bice dok god ne padne ova nesretna vlast...to kao da kazes da fkcz terza nije deo sns-a itd....ti jesi navijac kkcz ali zi tvog posta mogu sa vidim da covic nec biti sledece godine tu....i priprema teren za nekog novog ostoju...

                                Sto se tice posla, covic je bio idealan do posldnje Radonjine sezone a ni sad mi nece biti jasno sto je to moralo da se raspadne..I NE ZATO STO SAM JA LUD ZA RADONJOM, VEC SAM LUD ZA ZVEZDOM...tad smo bili srecni...sad gledati ove placenike i ovog Sakotu je sramota...

                                Lepo ej Kuzamonovic rekao ako ne mozes dovesti stranca da pravi razliku sta ga koji kurac dovodis...ne znam, dal je to bio uticaj radonje ali covic je izgubo kompas....

                                Juce gledam mec i ne gledam ga..bacim pogled, Panter sa 9metara iz izolacije trojku...muka...jad cmer i beda..aon nam je kao najbolji igrac...od kad je on dosao mi ne licimo na tim..

                                Govor tela, sut Lukasa je uzasan, videcemo sledeci mec....I reci ti meni, zasto je Tomic otisao/pobegao???
                                Last edited by LosmiSK; 28-02-20, 19:55.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X