Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas mi je samo zelja da je ovaj novi plej igrac i da je operativan za dobrih 15minuta u timu i da da neki pecat. Od danasnjeg meca me samo to interesuje, ako hocemo ABA, mozda je bolje da izgubimo danas....
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Šarac, s obzirom da Šakota možda i propusti sezonu, razmišlja li se o nekom dugoročnijem rešenju? Ako će nam Gavrilo preko proksija zavšavati plejof, javlja mi se da tu sreće biti neće.
      Otkud ta informacija da će propustiti sezonu?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Šarac, s obzirom da Šakota možda i propusti sezonu, razmišlja li se o nekom dugoročnijem rešenju? Ako će nam Gavrilo preko proksija zavšavati plejof, javlja mi se da tu sreće biti neće.
        Nemam tu informaciju, niti sam cuo da on nece moci da radi.
        Preporuceno mu mirovanje tj da izbegava avion zbog promene pritiska koje moze biti kobno po njega, da ne objasnjavam zbog cega.

        Da li ce i sta uraditi povodom toga ne znam, koliko sam upoznat mi imamo gostovanje sledece nedelje u Istanbulu, verovatno ce i to preskociti, pa posle toga Madrid.

        Da li ce mu zabrana letenja izaci do eventualnog odlaska u Podgoricu za playoff isto tako ne znam.

        Koja resenja su u opticaju?

        Jovanovic iz Fmpa, Radonjic ali da mu se isplati 1 milion eur ostatka plate koje mu Bayern dodje?

        Comment


        • Mora bilo ko jer ovde se radi o zdravlju Šakote i koliko vidim nije uopšte naivno.

          Neka se čovek vrati u penziju i nek' se mane stresova i ugrožavanja zdravlja.

          Comment


          • Zaposlili penzionera Radonjic nema duga 1m, nema jos puno, par platica i to je to...Jovanovic tj tacnije FMP samo bruka Zvezdu i brukamo s sa tim sranj i svaka nasa prica o regularnosti se opet vraca na taj drugi tim covic familije....

            Ceo mesec razmisljas kog trenera da uzms i ti uzmes na najskuplji tim ikada na ovim podrucijima penzionera Sakotu.....pa jel treba da krevet da mu se obezbedi pored klupe....svasta..xD
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Zaposlili penzionera Radonjic nema duga 1m, nema jos puno, par platica i to je to...Jovanovic tj tacnije FMP samo bruka Zvezdu i brukamo s sa tim sranj i svaka nasa prica o regularnosti se opet vraca na taj drugi tim covic familije....

              Ceo mesec razmisljas kog trenera da uzms i ti uzmes na najskuplji tim ikada na ovim podrucijima penzionera Sakotu.....pa jel treba da krevet da mu se obezbedi pored klupe....svasta..xD

              Jel treba ovde da iznosim detalje da je moj drug pre jedno dvadeset godina sto znaci sa 30 godina starosti umro zbog ovoga istog od cega Sakota ima problem. I to tako sto nije stigao ni da kaze dovidjenja. Jel treba da ti crtam ili drugima ili nastavite da se sprdate zabole me. Lepo sam Lakiju odgovorio a ti ako imas neku drugu teoriju slobodno nam je podeli.

              Ovo nema veze sa godinama ali najlakse je udariti na zdravstveno stanje


              U pravu si ne duguju mu vise milion, smanjilu su mu obaveze za par stotina hiljada.

              Evo i Pascual ce mozda biti slobodan uskoro, vezuje drugi poraz zaredom kako ih je preuzeo, bas je doneo instant kvalitet, jer dovodjenje trenera od imena garantuju pobede odmah. Barem tako tvrde zvezdasi.

              Comment


              • Ne verujem da bi se Radonja odrekao i 10k €.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Zdravstveni problem je svakako ozbiljan i resavanje istog bi morao biti prioritet za Sakotu, na njemu i na klubu je da vide sta i kako dalje.

                  Comment


                  • Sakota je ok covek, ali ne moze on fizicki to da izdrzi...eno Zoc ne zna gde bije, sve stariji treneri odose u qrac Zao m je zbog problema, nka ozdravi sto pre, ali nama treba trener!!! Kaze Dejo, da ce doci i uzeti 1/2 manje para u Zvezdi ali mora coki da ode kod Dee i Sarape i da se javno izvini, kao i Sarac za na svim forumima gde je spomenuo telefonski racun..

                    Ili da dovedemo Dekardovog Perasovica da jos jednom popije otkaz za dva meseca...tik-tak....
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Perasović je bolji trener od Radonje.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Jel treba ovde da iznosim detalje da je moj drug pre jedno dvadeset godina sto znaci sa 30 godina starosti umro zbog ovoga istog od cega Sakota ima problem. I to tako sto nije stigao ni da kaze dovidjenja. Jel treba da ti crtam ili drugima ili nastavite da se sprdate zabole me. Lepo sam Lakiju odgovorio a ti ako imas neku drugu teoriju slobodno nam je podeli.

                        Ovo nema veze sa godinama ali najlakse je udariti na zdravstveno stanje


                        U pravu si ne duguju mu vise milion, smanjilu su mu obaveze za par stotina hiljada.

                        Evo i Pascual ce mozda biti slobodan uskoro, vezuje drugi poraz zaredom kako ih je preuzeo, bas je doneo instant kvalitet, jer dovodjenje trenera od imena garantuju pobede odmah. Barem tako tvrde zvezdasi.
                        Tromb je jako zajebana stvar, može da se leči (razbije) ali zna da se "vrati" i baš ovako kako je rekao Šarac...nekada dr naredi bolničko mirovanje bez mrdanja ali bukvalno. Neka on bude dobro i neka krcka svoju penziju što duže.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Sakota je ok covek, ali ne moze on fizicki to da izdrzi...eno Zoc ne zna gde bije, sve stariji treneri odose u qrac Zao m je zbog problema, nka ozdravi sto pre, ali nama treba trener!!! Kaze Dejo, da ce doci i uzeti 1/2 manje para u Zvezdi ali mora coki da ode kod Dee i Sarape i da se javno izvini, kao i Sarac za na svim forumima gde je spomenuo telefonski racun..

                          Ili da dovedemo Dekardovog Perasovica da jos jednom popije otkaz za dva meseca...tik-tak....

                          Mora prvo Mila da pita ,ako ne polaze racune Milu a koliko cujem Covic je pre neko vec bas onako ljudski ispljuvao Mila, ocekujemo onda da Dejo stane uz svoj narod i bude na celu ovih litija. Ako ga nema u litijama pa tesko da ce on onda doci da bude trener bez obzira bio Covic ili neki drugi od zvalavog na na celu kluba.

                          Morace i on da se deklarise jel crnogorac sa privremenim boravistem na Vracaru ili srbin iz Podgorice. Ne moze dupence na dve stolice, a vidim i sin mu uticajni gtr twiteras tako da.......

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Mora prvo Mila da pita ,ako ne polaze racune Milu a koliko cujem Covic je pre neko vec bas onako ljudski ispljuvao Mila, ocekujemo onda da Dejo stane uz svoj narod i bude na celu ovih litija. Ako ga nema u litijama pa tesko da ce on onda doci da bude trener bez obzira bio Covic ili neki drugi od zvalavog na na celu kluba.

                            Morace i on da se deklarise jel crnogorac sa privremenim boravistem na Vracaru ili srbin iz Podgorice. Ne moze dupence na dve stolice, a vidim i sin mu uticajni gtr twiteras tako da.......
                            Covic je ljudina, sns pudlica po potrebi. Meni neverovatno da se divis takvom liku...Mogao je ko covek da izadje iz te price, ovako ga vrte kako zele...a ti opozicionar, protiv vlade...avangarda xD ne ide to brale tako. Jos sa Dekijem pljujete Deja na svakom koraku...pa gde ce vam dusha ljudi....

                            Posle Deja se oto kontroli, uveo zeta koji navija za partizan, sina...Vesna samara ko zvizidi sinu...ne znam jbs mi sve dali
                            u ovoj zemlji ima neko normalan...

                            Jes on najbolji za Zvezdu da je vodi u ovakvom glibu od drzave kakva je trnutna Srbija, ali da pljujete Deja meni je to neverovatno... ali svako nosi svoje breme...zapisano je, procitano je...

                            Drugo, Dejan se nikada nije izjasnjavao politicki, ali nikad....bukvalno covek za primer i onda ga Sarac, Coki i Deki napadaju kako je trosio zafon i kako je Milov covek xDDDDDDDDDDD Hvala ti Boze sto su na ovom forumu, ovo je show...
                            Last edited by LosmiSK; 27-02-20, 19:29.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Pa i Radonja je bio SNS pudlica.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Aha, a kako to?
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X